Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 22.
    сцуко бдющий О_о

Re: Нужен хомяк (самэц)

стукай в аську, договоримсь... 205518897

ТАК!

самец на месте - занімаєтся дєлом
    Пророк

Хлопці, а як ви взагалі дізнались, якої статі у вас хом`яки? В мене був хом`ячок, то я так і не дізналась до самого кінця ким він був. А кінець у нього був не трагічний- він відпросився у мене на волю і я його випустила жити на дослідне поле. Небось зараз в теплі-в добрі на купі зерна в своїй норі посапує. Чи нє?
    ТАК!

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Хлопці, а як ви взагалі дізнались, якої статі у вас хом`яки? В мене був хом`ячок, то я так і не дізналась до самого кінця ким він був. А кінець у нього був не трагічний- він відпросився у мене на волю і я його випустила жити на дослідне поле. Небось зараз в теплі-в добрі на купі зерна в своїй норі посапує. Чи нє?
    змерз і здох! а ти вбивця!

Различить самца от самки у взрослых хомяков очень просто - у самца отчетливо видны и прощупываются семенники. У молодых хомяков отличить самца от самки можно по расстоянию между половым и анальным отверстием, у самца это расстояние больше.
    Пророк

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    змерз і здох! а ти вбивця!
    Ну от, я- вбивця!
    Просто одного разу глянули на нього, а він такий.. ну майже лисий. Б-рррр. Ніхто і в руки не хотів брати. Може зібрався здихати? То зробили хорошу міну при поганій грі і випустили його в поле, тіпа на волю. А що робити? На вид він був такий, що завтра б скончался!
    ТАК!

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Ну от, я- вбивця!
    Просто одного разу глянули на нього, а він такий.. ну майже лисий. Б-рррр. Ніхто і в руки не хотів брати. Може зібрався здихати? То зробили хорошу міну при поганій грі і випустили його в поле, тіпа на волю. А що робити? На вид він був такий, що завтра б скончался!
    оце тебе взяти і випустити в антарктиді чи гімалаях чи в пустелі на волю ... може тобі б тоже покращало?
    Пророк

А ти що в такому разі робив би? Ніс би до ветеринара? Чи дивлячись як любиш гризуна?
    ТАК!

кормив би як мінімум
    сцуко бдющий О_о

кг-кг... ми-ми-ми-ми-мммиии...
    Уважаемый Meladon вы ничего не забыли? ))
    Я не то.. я до следующей недели всё равно не заберу, так как в связи с переездом времени нет... просто интересно... а то вокруг "таємнича тиша"...
    ТАК!

так появись в аську - а то пишу пишу - нету
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3