Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 31.
    змія болотяна ОЧКОва

Віддамо у хороші руки

Любі друзі.
    інтузіасти пересувної станції допомоги котам підабрали сьогодні ще одного. воно мале, їсти до пуття не вміє, але ласкаве і балакуче маленьке кошеня.

собсно, якшо комусь потрібне волохате чудо, воно на Вас чекатиме до вечора.
    тендер на заміщення вакантної посади господаря малого кота, оголошено

2.0

Re: ВІДДАМО У ХОРОШІ РУКИ

навчилося гратися з олівцем, п"є кефір. чорненьке і по ходу, як виросто буде пухнасте.
    модератор

Страшновато както спрашивать...а что будет с котом вечером?

П.С. Фото зверя в студию!
    змія болотяна ОЧКОва

вечером со зверем будет то же, что с ним было утром. он пойдет на улицу. на роботе его оставить нет совершенно никакой возможности.
    угу, а при знакомстве с домашней зверюгой малому ничего хорошего не светит
    Миниатюры Миниатюры ????001.jpg  
    2.0

звір не змерзне, тепло аднако... але взяти до себе нема нікакой можливості. ібо дома ревнива сіамська кашатіна, яка перегризе горлянку будь-кому...
    так шо? є бажаючі прихватізірувать тваринку?
    ри?

Люди!!! Ну ви ж люди!!! Візьміть кошатко!!!
    Ну шо вам варто взяти тваринку?!
    Хочу зазначити! Перш ніж заводити дитину, треба попіклуватися про шось меншіше - про котика наприклад!!
    2.0

тендер залишається в силі!!!
    змія болотяна ОЧКОва

уже всьо. Кіт пішов. будемо сподіватися, шо хзнайдеться хтось у кого буде змога взяти малого до себе.
    ри?

Re: Віддамо у хороші руки

Ну от! Знову з такою ж справою - у мене є котик. Малюсінький, білий, чисто білий...І очі блакитні...воно таке мале, шо тільки молоко може сьорбати..воно навіть до пуття пищати не вміє! Може хто хоче такого малого?
    Пи.Си. Воно не вуличне - ну тобто я його не на вулиці підібрала...Кішка привела двох білих-білих кошеняток, а топити я їх не дам...
    Візьміть!!! Прошу!
    новчок

Re: Віддамо у хороші руки

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ну от! Знову з такою ж справою - у мене є котик. Малюсінький, білий, чисто білий...І очі блакитні...воно таке мале, шо тільки молоко може сьорбати..воно навіть до пуття пищати не вміє! Може хто хоче такого малого?
    Пи.Си. Воно не вуличне - ну тобто я його не на вулиці підібрала...Кішка привела двох білих-білих кошеняток, а топити я їх не дам...
    Візьміть!!! Прошу!
    А ви не намагались кішку стерелізувати? І вам менше клопоту. І гріха на душі по загубленим кошенятам менше, а взагалі є багато інтернетсайтів об"явок, де ви можете дати оголошення, де люди шукают собі кошенят та собачат. Якщо потрібні сайти, можу дати на них ссилочки. Пишіть.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы