Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 28.
    Новачок

Клещи не отступают

Вроде похолодало на улице. А вчера кошка принесла клеща с улицы.
    Будьте осторожны любители животных! Не забываем обрабатывать не только собак, но и кошек. Иначе клещ может перебраться к Вам.

23q
    23-й участник

Re: Клещи не отступают

Ого, откуда в такую погоду?
    Новачок

На прошлой неделе приводили щенка немецкой овчарки на уколы от пироплазмоза. К сожаления, женщина не знала что собаку нужно обрабатывать от клещей. Хочу еще раз напомнить о необходимости защиты вашего питомца.
    Пророк

Своего щенка обрабатывали в начале прошлой недели аэрозолью от клещей и блох...
    в пятницу нащупал и удалил два клеща с него, клещи были с горошину!
    les
    Філософф

На 8 березня гуляв с собакою у лісі. Про кліщів на початку весни навіть і не думав. Гадав, що турбуватися про це потрібно десь з середини квітня.
    З гульок принесли на собі купу кліщів. Весь вечір шукав, струшував, вичісував. Збирався на вихідних сходити до ветаптеки та щось придбати для захисту.
    Через два дні назбирав на собаці більше десяти кліщів, які встигли вкусити. Один був розміром з фалангу пальця. Собака втратила апетит та активність.
    Довелося викликати ветеринара та робити ін'єкції. Собака одужав. Кліщі не атакують. Але термін дії ін'єкціїї два тижні.
    Надягли протипаразитний нашийник.
    Минулого тижня на хребет накрапав захисного препарату. Кліщів начебто немає.
    Ветеринар порадив весь період з весни до осені носити ошийник і раз на три місяці капати краплі.
    Коли йтимо або їхатимо на природу додатково радить обробити спреєм.
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    На 8 березня гуляв с собакою у лісі. Про кліщів на початку весни навіть і не думав. Гадав, що турбуватися про це потрібно десь з середини квітня.
    З гульок принесли на собі купу кліщів. Весь вечір шукав, струшував, вичісував. Збирався на віихідних сходити до ветаптеки та щось придбати для захисту.
    Через два дні назбирав на собаці більше десяти кліщів, які встигли вкусити. Один був розміром з фалангу пальця. Собака втратила апетит та активність.
    Довелося викликати ветеринара та робити ін'єкції. Собака одужав. Кліщі не атакують. Але термін дії ін'єкціїї два тижні.
    Надягли протипаразитний нашийник.
    Минулого тижня на хребет накрапав захисного препарату. Кліщів начебто немає.
    Ветеринар порадив весь період з весни до осені носити ошийник і раз на три місяці капати краплі.
    Коли йтимо або їхатимо на природу додатково радить обробити спреєм.
    Подскажите по своему опыту, какой именно ошейник, чье производство, какова цена?
    Гуру

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    Подскажите по своему опыту, какой именно ошейник, чье производство, какова цена?
    Из моего опыта - более-менее эффективны капли на холку. От ошейников разных производителей толку никакого не было.
    les
    Філософф

Та біс його знає, як він називається : сестра купила, але не той, який радив ветеринар. Ветеринар порадив якийсь данський начебто, крутий, але у ветаптеці тої фірми були лише на малих собак. А в нас воно вже доросло до середніх розмірів. Одне запам'ятав точно - назва звучить імпортно, але виробництво українське, ціна десь близько 200 грн..
    Але я думаю, шо ефективність одного нашийника не треба переоцінювати, особливо на прогулянках поза містом, або у приватному секторі.
    З того, шо казав ветеринар та читав у неті : нашийник - найбільш слабкий, типу фоновий засіб, і дієвий сам по собі у періоди, коли кліщі не мають підвищеної активності. Діє він до 4 місяців. Тобто за сезон треба використати 2 штуки.
    Найбільш ефективними вважаються краплі на холку та хребет. Я одни раз вже накрапав. Буду спостерігати. Але краплі - відкрита отрута. І дуже важливо їх капати туди, де собака не злиже - не дістане.
    Діють ефективно начебто 2 місяці, тобто за сезон треба капати 3 рази.
    Спреї діють до двох днів. Може тому у Вашого цуценяти у п'ятницю вже були кліщі?
    Ветеринар радив спрей наносити, якщо йдеш гуляти туди, де кліщів дуже багато. Тобто нашийник постійно, краплі - періодично, спреї - додатковий коротко строковий засіб.
    Але у цього всього є одне "але" : всі ці засоби є отрутою, і не тільки для кліщів. Тому не треба переборщувати з ними.
    Мій колишній зять у цій же місцині тримав ротвейлера (досить короткововна собака). І начебто обмежувався якимсь дуже сильним імунозахисним препаратом для людей. Робив псу ін'єкцію, і начебто проблем не було.
    Про шо йдеться, не знаю. Я зараз тими кліщами так наляканий, шо всі засоби протипаразитарні застосовую. Якшо мене хтось проконсультує стосовно імунних препаратів, як альтернативи отрутним, буду вдячний.
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Та біс його знає, як він називається : сестра купила, але не той, який радив ветеринар. Ветеринар порадив якийсь данський начебто, крутий, але у ветаптеці тої фірми були лише на малих собак. А в нас воно вже доросло до середніх розмірів. Одне запам'ятав точно - назва звучить імпортно, але виробництво українське, ціна десь близько 200 грн..
    Але я думаю, шо ефективність одного нашийника не треба переоцінювати, особливо на прогулянках поза містом, або у приватному секторі.
    З того, шо казав ветеринар та читав у неті : нашийник - найбільш слабкий, типу фоновий засіб, і дієвий сам по собі у періоди, коли кліщі не мають підвищеної активності. Діє він до 4 місяців. Тобто за сезон треба використати 2 штуки.
    Найбільш ефективними вважаються краплі на холку та хребет. Я одни раз вже накрапав. Буду спостерігати. Але краплі - відкрита отрута. І дуже важливо їх капати туди, де собака не злиже - не дістане.
    Діють ефективно начебто 2 місяці, тобто за сезон треба капати 3 рази.
    Спреї діють до двох днів. Може тому у Вашого цуценяти у п'ятницю вже були кліщі?
    Ветеринар радив спрей наносити, якщо йдеш гуляти туди, де кліщів дуже багато. Тобто нашийник постійно, краплі - періодично, спреї - додатковий коротко строковий засіб.
    Але у цього всього є одне "але" : всі ці засоби є отрутою, і не тільки для кліщів. Тому не треба переборщувати з ними.
    Мій колишній зять у цій же місцині тримав ротвейлера (досить короткововна собака). І начебто обмежувався якимсь дуже сильним імунозахисним препаратом для людей. Робив псу ін'єкцію, і начебто проблем не було.
    Про шо йдеться, не знаю. Я зараз тими кліщами так наляканий, шо всі засоби протипаразитарні застосовую. Якшо мене хтось проконсультує стосовно імунних препаратів, як альтернативи отрутним, буду вдячний.
    Спасибо за информацию.
    Надо будет сегодня поподробнее почитать за спрей которым я обрабатывал своего лабрика...
    Теперь и я наляканий...
    Новачок

Производителей очень много. Каждый ошейник отличается составом.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя