Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей33Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 11 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 106.
    ри?

Бездомні тваринки

Які гарні фотки!!!!
    А я вчора бачила цуценят! Маленьких таких...пухнастих....теплих..на коротесеньких лапках...і як бігають, у них так гарно вушки пістрибують...7 штук....десь з місяць кожному....
    ЇХ ВИКИНУЛИ НА ВУЛИЦЮ!!!ПОБІЛЯ ГАРАЖІВ ЗАЛИШИЛИ!!!!

Люди! НУ ЧОГО ВИ ТАКІ БЕЗДУШНІ ДО ТВАРИН???!!!

Пророк

Re: Фото

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Люди! НУ ЧОГО ВИ ТАКІ БЕЗДУШНІ ДО ТВАРИН???!!!
    Якшо ви такі великодушні до тварин, то чому хоча б єдненьке додому не забрали? або усіх разом, щоб не порушувати сімейну ідилію?

ЗІ: хоча, у таких випадках, краще б хазяїва усипляли тварин, ніж просто викидали
    ри?

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Якшо ви такі великодушні до тварин, то чому хоча б єдненьке додому не забрали? або усіх разом, щоб не порушувати сімейну ідилію?

ЗІ: хоча, у таких випадках, краще б хазяїва усипляли тварин, ніж просто викидали
    Справа в тому, шо ми вже одного разу втратили собаку і це дуже сильно відбилося на всіх, особливо на таткові. Після цього моя люба мамця заборонила приносити додому собак....8
    Я якби могла, я би усіх забирала...кожного цуцика...і кошенятко
    Def
    .

Так и хочется домой забрать...............

Пророк

жалко их...
    Def
    .

Всех к себе не возьмёш. Но жалко ужасно!
    Пророк

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    возьмешь, не возьмешь, а стыдно бывает когда такое видишь
    ри?

Re: Бездомні тваринки

Колись була мала )) і йшла через базар додому. А там є такий п’ятачок, де продають собачок ..ну й котиків теж продають. Знач іду я собі, а тут тітка як підскочить до мене і каже: візьми собачку, воно породисте, візьми даром..тільки забери, бо в мене дома ще 4 штуки, а цього я залишу тут, якшо сьогодні не продам...
    А я напевне від природи лоповуха...До того ж тварин дуже люблю...
    Дивлюся на її цуценя в хустці, а воно таке манюнє...і очі великі-великі і чорні-чорні... І так мені розплакатися захотілося, як глянула на ті собачі очі.
    Не знаю, хто від чого, а мені лиш треба глянути у собачі очі - і я вже плачу.
    Ну от..знач я дивлюся і розумію, шо візьму цуценя собі. Віддала тітці свої 45 копійок, шо були на булку, запхнула цуценя за пазуху куртки, шоб не змерзло (зима була) і потопала додому. Іду, а сама собі думаю - зараз мене мамка разом з цуценям вижене. Бо нашого ротвейлера шось з півроку як не стало...
    ...Мама двері відчиня, я кажу: "Мамулику, ти тільки не лайся..." і вивалюю з запазухи цуценя. А воно мале таке, зразу до неї біжить і лизає в ноги. Вона глянула, махнула рукою і каже: твоя собака, сама за нею і дивися.... Отак у мене з’явилася Вулфичка...
    І даром, шо вона страждала на собачий енурез (цікаво, таке буває?? )

І ще, можна питання...тема чия? Бо чогось моє повідомлення стоїть першим?
    part of me

Re: Бездомні тваринки

Відокремив ваші дописи про бездомних тварин в окрему тему. Тому тепер тема твоя.
    ри?

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Можна створити приют для собак....

От тільки одна проблемка - у кого єсть гроші?!...Бо в мене нема

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Відокремив ваші дописи про бездомних тварин в окрему тему. Тому тепер тема твоя.
    Дуже дякую!
    Просто для мене це дуже наболіле...
    Люди людьми, а тварин ображати не треба...Вони нам довіряють....
+ Ответить в теме
Страница 1 из 11 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы