Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей33Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 11
Показано с 71 по 80 из 106.
    ри?

Re: Бездомні тваринки

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    просто вона (чи він?..) була ЗДОРОВЕЗНА)))
    Оце вєзуха))
    Чогось побоююсь кудлатіньких бездомних собаків,.... напевно через кудлатість

Def
    .

еех, якби приватний будинок...
    Барбосы отлично живут и в многоэтажках.
    Правда с гулянием гимор, да.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Барбосы отлично живут и в многоэтажках
    там мені їх жалко, їм же розгулятися ніде... он навіть кицьку (дрихне поряд) і ту на травку випусти- веселіша б стала
    ри?

Да, у вольєрі набагато краще, ніж в квартирі. Нашому "паравозіку" місця було малувато.
    Офтоп:
    там мені їх жалко, їм же розгулятися ніде... он навіть кицьку (дрихне поряд) і ту на травку випусти- веселіша б стала
    Хм, ти й людину на травку випусти - огого, як повеселішає)))))))
    .

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Да, у вольєрі набагато краще, ніж в квартирі.
    100%
    Пока квартира, собаки не будет у меня ((
    Если когда-нибудь заведу дом, то и пару тузиков пристрою. Кг так по 80-90... )))
    Пророк

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    100%
    Пока квартира, собаки не будет у меня ((
    Если когда-нибудь заведу дом, то и пару тузиков пристрою. Кг так по 80-90... )))
    ты лучше скажи куда кота дел?
    новчок

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    П.С. Дибільна привичка чіплятися до собак ((( мабуть, як тільки покусають разок, так і відучуся.
    В мене також дибільна привичка чіплятися до собак,і покусана була не разок, та все одно вони слабкіші за людей і по статистиці середня тривалість життя безпритульної собаки 4 роки...( Тому я їм пробачила, і намагаюсь допомагати.
    .

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    ты лучше скажи куда кота дел?
    Сделал операцию по изменению внешности
    новчок

Tigrina, мені також дуже прикро через те, що з Вами сталося. Ви могли натрапити на "собаче весілля". Можете мені в лічку написати як виглядала собака, яка покусала, і як виглядали собаки, які були в тій стаї (розміри,окрас (стать, упевнена, Ви не скажете))?Розумію, в якому шоці перебуваєте. Тримайтесь.
    Ми намагаємось забирати собак з вулиць, але нас занадто мало, щоб швидко вирішити цю проблему.
    полосатік

Дякую всім за співчуття! Мене вже трохи попустило, а то спочатку було так шкода себе, що от так випадково вляпалась, але то не саме погане що могло трапитись в житті, просто дрібниця порівняно зі всяким, тому тій собаці я пробачила і справно ходжу на щеплення

angelika, особливих прикмет собаки я не пам'ятаю, маленька, чорненька, кудлата, зубата. Я здається її знову вчора бачила, сиділа там же біля тролейбусного розвороту, але на території Інституту. Запитувала знойомих, які там працюють, то кажуть, що сам Інститут собак не має, а по території бігають лише бродячі, яких іноді підгодовують біля їдальні...
+ Ответить в теме
Страница 8 из 11

Теги для этой темы