Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей33Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 11
Показано с 61 по 70 из 106.
    Def
    .

Re: Бездомні тваринки

Ответ Сообщение от jamlife Посмотреть сообщение
    Жалко, но дома держать животных я бы не смогла. Из животных выбираю только мужчин.
    Они ответят тебе взаимностью.)))

Пророк

Ответ Сообщение от jamlife Посмотреть сообщение
    Жалко, но дома держать животных я бы не смогла. Из животных выбираю только мужчин.
    бездомных?...
    Def
    .

Наверное калибр важен.
    новчок

Батеньки, не флудите)
    Ответ Сообщение от pronya prokopovna Посмотреть сообщение
    Скажите,а как сейчас обстоят дела?Что-то получилось организовать?
    На сегодняшний день наша группа становится более похожей на организацию.Стало больше людей, желающих помочь,выявилось больше опекунов/пенсионерок, которым нужна помощь.Животных стерилизуем, лечим , пристраиваем,кормим.
    полосатік

Вчора зі мною трапився неприємний інцидент, вперше за своє життя я була покусана собакою.
    Трапилося це прямо біля Інститу звязку, вона вибігла з парочкой таких же “милих створінь” прямо з його території (через решітку в паркані), погавкуючи мені вслід і на інших перехожих. Не так і пізно було, близько 19.00, але все ж таки темно. Так от, іду я собі спокійно, не звертаю уваги на ту зграйку, думаючи про своє, і лише чую гавкіт за спиною. Але мене з спокійного розслабленого стану швидко повернули до реальності оскалені зуби на моїй нозі, хтозна яка думка промайнула в голові бездомного пса, але він вирішив догнати мене зі спини, щоб показати хто на тій території хазяїн.

Внаслідок тепер маю “чудовий” вечір, проведений в травмпункті, 3 місяці щеплення і безалкогольного життя + 6 місяців заборони купатися у відкритих водоймах і загорання на сонці, всього 9 місяців “обмежець”. І це при тому, що рваної рани немає, а лише подряпина і сильна гематома, зроблена через штани, але в лікарів інструкція і треба робити ті щеплення.

Тому відучора моє ставлення до бездомних псів змінилося, тепер я їх остерігаюсь і навіть трохи боюсь, бо це реальна загроза для людей, яку я відчула і ще буду відчувати настувні 9 місяців на власній шкурі.
    ри?

Tigrina, дуже шкода звичайно - і Вас, і покоцану ногу, і штанів. Шось прямо вчора видно день такий був, бо сьогодні вже двоє розповідають про напад собак....
    В такі миті постійно згадую про скажену собаку, яка мене дивом не покусала Здається, мені тоді крупнінько пощастило.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Tigrina Посмотреть сообщение
    Трапилося це прямо біля Інститу звязку, вона вибігла з парочкой таких же “милих створінь” прямо з його території (через решітку в паркані
    о-о, я, мабуть, якраз їх бачила сьогодні з ранку. Tigrina,тримайтеся))

вчора мене трохи перелякала собака, за статурою схожа на відгодовану вівчарку, яка вирішила, що їй конче треба провести мене додому: бігла поряд метрів 200, довела до дверей під'їзду, а потім ще й намагалася проскочити всередину, але я виявилася швидшою)))
    Def
    .

Бездомные собаки так себе выбирают хозяев.
    Понравилась ты ей...
    ри?

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    бігла поряд метрів 200, довела до дверей під'їзду, а потім ще й намагалася проскочити всередину, але я виявилася швидшою)))
    Чим же вона тебе перелякала?
    Я люблю, коли мене собаки проводять по дорозі: є з ким побесідувати на "вєчниє тєми", є кого обласкати, а якшо шось жуєш, якийсь хрустік - ще й є з ким поділитися. Інколи випадкові попутчіки так увлєкаються балачкою, шо промахуються і врізаються прямо в ноги, тикаються мокрими носами )))))
    Настрій піднімається завжди. Але коли доходиш до місця призначення, сумно стає: зі собою не забереш, а лишати на вулиці тяжко.

П.С. Дибільна привичка чіплятися до собак ((( мабуть, як тільки покусають разок, так і відучуся.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Чим же вона тебе перелякала?
    просто вона (чи він?..) була ЗДОРОВЕЗНА)))

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Бездомные собаки так себе выбирают хозяев.
    Понравилась ты ей...
    еех, якби приватний будинок...
+ Ответить в теме
Страница 7 из 11

Теги для этой темы