Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 37.
    Echo
    Гість
    Angry

Папуги, співочі пташки

Привіт!
    Маю вдома сім папужок німф, пару канарок, пару амадін, пару чижиків, горличку. Морську свинку та тушканчика.
    Якщо хтось хоче побалакати про своїх пернатих чи то "хрумтиків" чотирилапих, щось запитати чи просто похизуватися здібностями свого улюбленця (улюбленців) - пишіть сюди!

Инвалид умственного труда

Re: Папуги, співочі пташки

FewFire: А скок стоит попугай говорящий?
    Outcast-d.o.b: тыщ 8 нормальный
    FewFire: А ненормальный?
    Echo
    Гість
    Heart

Говорящий попугайчик может обойтись Вам и в 30-40 грн (цена обычного волнистого). Главное тут любовь к птичке - если взять малыша и постонно ласкать его, говорить, насвистывать - он будет повторять, так как захоет поближе к хозяину стать, как к своей паре. А купив уже говорящего Вы лишаете себя многого - во-первых попик может к Вам и не привыкнуть (кто-то же до этого с ним долго жил, обучал), а во-вторых слова "чужие". Покупать попика только ради разговора - по моему - глупая трата денег и совсем отсутствие любви к птице. Только бы похвастать.
    Вот у меня когда попугайчи говорит: "Чапочка скучал", то от этих слов все тает, потому что это НАШИ слова. :yes3:
    Пророк

Ответ Сообщение от Echo Посмотреть сообщение
    Привіт!
    Маю вдома сім папужок німф, пару канарок, пару амадін, пару чижиків, горличку. Морську свинку та тушканчика.
    Якщо хтось хоче побалакати про своїх пернатих чи то "хрумтиків" чотирилапих, щось запитати чи просто похизуватися здібностями свого улюбленця (улюбленців) - пишіть сюди!
    Так може б ти фотки своїх тваринок виложив? Навіть спеціальна тема для цього на форумі є:good:
    Echo
    Гість
    Angry

Так не виходить з фото! Я вже в одній з тем жалілася. Скільки не обрізаю зображення, все пише, що багато. Не надсилати ж сюди одного хвостика від папуги? Не розумію в чому проблема, на інших форумах все було добре, а тут якась заморочка в мене з фото. Хто не полінується і напише мені покрокову інструкцію як для суперчайника, буду ДУЖЕ вдячна і відразу викладу фото й не одне!
    Def
    .

Ответ Сообщение от Echo Посмотреть сообщение
    Так не виходить з фото! Я вже в одній з тем жалілася. Скільки не обрізаю зображення, все пише, що багато. Не надсилати ж сюди одного хвостика від папуги? Не розумію в чому проблема, на інших форумах все було добре, а тут якась заморочка в мене з фото. Хто не полінується і напише мені покрокову інструкцію як для суперчайника, буду ДУЖЕ вдячна і відразу викладу фото й не одне!
    Входите в какой-либо ресурс типа :
    http://foto.radikal.ru/

Жмете на ОБЗОР ...
    Находите свою фотку у себя в компе

Жмете ОТКРЫТЬ .....

Потом ЗАГРУЗИТЬ,,,

После этого , когда появится ее код на том ресурсе
    копируете его полностью
    и вставляете в свой пост.

Например [I...MG]http://u.foto......radikal.ru/0707/0a/c9323bd751e1.jpg[/IMG]

( только без точек !!!)

Есть еще тонкости по размеру и т.п ..но это потом .... Дерзайте .
    (c)Marisya.
    Echo
    Гість

Ура! Вийшло! Дякую!
    Це одна з моїх німф - дівчинка Кнопа. З нею історія цікава тим, що купувала я її як маленького Кнопа, тобто хлопчика, а вона виросла і... СЮРПРИЗ! Та ми анітрохи не жалкуємо!

Ой, напис з іншого фото забула змінити!
    На цьому фото братик і сестричка - Чапа і Топа. Вони вилупилися в різні роки і, звичайно, не знають, що родич і:) . Чапочка прийшов у цей світ з вивихнутою лапкою, тому ми його вигодовували самостійно, зате він говорить, і хоч і не міє ходити, вправно пересувається по клітці, добре літає, і - головне - має пару, його любить Топа і перебирає йому пір'ячка. Вона завжди з ним. Вона завоювала його любов. Він довго гнав її від себе, але вона таки показала, що її почуття серйозні і він підкорився силі Любові... Ось така історія!:dance2:

Це вже знайомі Вам Топа й Чапа зі своїми батьками - Щічкою і Крохою. Останні - наша королівська пара. Їх шанують усі пернаті і шукають їх схваленя та прихильності. Щічка дуже любить Крошечку й коли не бачить де вона дуже кричить і хвилюється. :girl_cray2:
    Echo
    Гість

Як когось зацікавили мої історії - продовжу, бо поки відчуваю себе балакаючою сама з собою. Дякую за увагу!
    Добрий модер ))

Цікаво, продовжуй :)
    Echo
    Гість
    Heart

А зовсім недавно з'явилася у нас горличка, що одиноко продавалася серед папуг. На жаль пару їй ми так і не віднайшли. Це - хлопчик. Якщо добре придивится, видно, що на шийці в нього білим по білому кільце.
    На фото він зляканий, це лише 2 день перебування у нас. А взагалі він пухкенький і симпатичний. Коли бачить себе у дзеркалі стрибає, сміється (у нього і різновид так називається - "смеющаяся горлица") і кланяється своєму відображенню надуваючи воличко й повторюючи: "Ку-кру-у". Іноді він співає навіть вночі. Але голос у нього дуже приємний (чули як воркочуть голуби - от на таких тонах) і ніхто на нього не ображається.
    Зараз його улюблна справа - битися з окулярами. Варто їх лиш покласти перед ним, як Крохмальчик (до речі, здогадалися чому звуть його саме так? Крох-мальчик) починає дзьобати блискучі дужечки й перевертати окуляри.
    Ось такий хлопчик.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы