Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 37.
    Echo
    Гість
    Angry

Re: Папуги, співочі пташки

Так, Ви просто не звернули уваги. Їх не часто виносять на продаж, але коли підійти до продавців на нашому зооринку (де книжковий), у них обов'язково є, вони Вам їх принесуть. Там декілька продавців, тому. якщо хтось відмовить, до іншого переходьте з проханям і тушканчик у Вас буде. :dance3:

Пророк

Ответ Сообщение от Echo Посмотреть сообщение
    Так, Ви просто не звернули уваги. Їх не часто виносять на продаж, але коли підійти до продавців на нашому зооринку (де книжковий), у них обов'язково є, вони Вам їх принесуть. Там декілька продавців, тому. якщо хтось відмовить, до іншого переходьте з проханям і тушканчик у Вас буде. :dance3:
    А піклуватись про нього як? Які умови створювати?
    Echo
    Гість

Простора клітка (хоч продавці можуть кричати, що досить маленької - та це, аби Ви не передумали купувати), бо він же стрибучи, лазучий (гарно клітку з другим поверхом - така решіточка всередині). В клітці - опилки, трохи сінця (чисто символічно - він його теребить, і їсть, і в будиночок тягне, хто як), будиночок обов'язково теж варто просторенький (у зоомагазинах і ларьках зараз є у продажі дерев'яні будиночки типу "будки", це самий оптимальний варіант, всі інші - або стануть малими Вашому улюбленцю, як той почне мужніти, або дуже малими. Краще саме дерев'яні, так він буде затуплювати кігтики і зубки. А з пастмси, він тільки шлунок собі пласмасою заб'є, а то й отрується. а гризти буде. От у мене перший тушканчик свій будиночок згриз з усіх боків, а цей уже рік живе і хоч би тобі надкусив. Характери!
    Годувати звичайним кормом для гризунів, плюс крупи, обожнюють насіння, фрукти, овочі, хлібчик. Не забудьте про поїлку з водичкою. Є ще такі вітаміни в зоомагазинах - "дропси" (вони дешеві, копійки 1 шт.), так перший тушканчик їх обожнював. а цей не їсть.
    Щоб було чим йому гніздечко в будиночку стелити я кладу лоскутики, тільки щоб з них ниток не тягнулося, аби лапка не заплуталась і шматочки білого паперу (без типографської фарби).
    Одним словом, догляд як за звичайним гризунятком. Але тушканчики озумніші. якщо Ви удете з ним часто спілкуватися, то може стати дуже ручним. Тільки обережно, аби не втік! Шустрий.
    А взагалі. як заведете, питайте коли що незрозуміло.
    Щасти Вам!

Ще один нерозлучник
    Пророк

Ну незнаю, у мене як пацюки жили, то я їм просто папір різав довгими клаптями і вони собі там нори робили:) І наче задоволені були:yes3: Їли все, що після мене лишалося і не хворіли нічим, жили років так по 3-4.
    Echo
    Гість
    Angry

Тушканчик це не пацюк і не миша і не хом'як. До того ж я написала як зробити насравді комфортно і добре йому. Дехто і в трьохлітровій банці все житя трима тваринку. Й каже: "А що? Наче щасливий!Он скільки прожив!" Живучий просто. І не прожив, а проіснував. Це я про трьохлітрову банку. А пацюк справді їсть майже все зі столу людського. Треба лиш запам'ятати, що для тварин і птахів сіль - це отрута в чистому вигляді.
    Echo
    Гість

А це - чижик. Дівчинка. За 5 грн. на зооринку придбала. Пам'ятаю, доки довезла в переносці у тролейбусі - думала посивію. Така шубушна, вертка, і мала, тільки й норовила крізь прутики вся пролізти. Так і назвала - Вертушечка.

А нижче її чоловік - Пух. Повна протилежність. Вони живуть у просторій клітці, та навіть як випускала в кімнату політати Пух обере собі затишне місце й сидить. Нікуди не хоче. Першим лягає спати. І все спостерігає збоку на свою вертку дружиноньку, що встигає перескочити з підлоги, на стелю, зі стелі на жордочку , а з жордочки на стіну - й все спочатку.

А це карликовий хом'ячок. мій улюбленець. Зараз його вже у мене немає, але від нього самі теплі спогади залишилися. Це фото не моє, з інтернету, та мій був таким же солодким. Навіть ще солодшим!

Ау! Тут хто є?
    doba
    Гість

А яка у тебе морська свинка? Ти про неї ще нічого не розповідала...
    У нас були хлопчик (весь чорний) Хрунделик і дівчинка ( абсолютно біла) Сонька, але діточки у них були плямистими. Так вони такі смішнючі - пухнасті з чубчиком, спадаючим на очі, як у панків! здається, порода shelty. Шебуршилися цілими днями, Сонька часто била Хрунделика по спині шматком паперу, напевно, за те, що він з"їдав найсмачніші шматки листя кульбабок...А Хрунделик завжди "служив", випрошуючи щось і любив легенько покусувати долоню на знак подяки...
    Echo
    Гість
    Angry

doba, про свою Машу я розповідала на попередній сторінці. на жаль, це єдине її фото, що є у мене в комп'ютері. Твоя історія про Хрунделика і Соню просто клас!!! А ім'я Хрунделик взагалі :blum3: супер!
    Фотографій немає? Було б цікаво поглянути на цих бешкетників. А вони у тебе кувікали, як ви поверталися додому? Моя тільки почує, що двері відчиняється кувікає, чекає на свіжу травичку...))
    doba
    Гість

ше й як!!! вони взагалі були надзвичайно балакучі, шось між собою постійно обговорювали... А як хтось заходив, вітали дуетом голосним. А як їм,бувало, припече вночі поспівати - то всі ховайся в жито, при цьому вони ганяли як коні по акваріуму, а вони кабанчики добрі!...
    Echo
    Гість

Ти про них у минулому часі... Скільки прожили? Чи позбулися їх? з острахом чекаю старості Машки, ще ні з якою твариною ткого розміру не переживала цей період...
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4

Теги для этой темы