Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 37.
 1. #11
  Offline
  Пророк

  Re: Папуги, співочі пташки


  Файно:)

 2. #12
  Echo
  Гість
  Angry

  Re: Папуги, співочі пташки


  Як файно, то із задоволенням продовжу віртуальну екскурсію...:declare:

  На цьому фото дуже крихітні птахи - амадіни. Нажаль фотографією їх крихітність не передати. Менші від канарок. Вони настільки зворушливі у своїй крихітності та серйозності водночас, що хлопчика ми називаємо не інакше як "Амадін Амадінович с супругой" :). Вони весь час сидять міцно-міцно притиснувшись один до одного, так, начеб-то їх склеїли. І дуже кумедно перебирають один одному пір'ячка - інтенсивно, з таким напором, що партнер аж хитається, та жмуриться від задоволення. А їх голоси дуже схожі на пищики дитячої іграшки. Або на блеяння овечок (в деякій мірі). Ось такі птахи!
 3. #13
  Offline
  Філософф

  Re: Папуги, співочі пташки


  Echo , симпопошки у вас какие !!! :)

  А вот такую вот сладкую парочку сфотографировала не в Украине ... Понравились . красавчики такие . Echo , а кто они по породе ? разбираетесь ?
 4. #14
  Echo
  Гість
  Angry

  Re: Папуги, співочі пташки  Так! Ці папуги називаються - нерозлучники. Вони є в продажу на зооринках та в зоомагазинах. Їх декілька видів. Тримати цих пташок краще парою (як, у принципі й будь яку живу істоту, на мій погляд). У них доволі міцний дзьоб, яким він може нашкодити іншим пташечкам (наприклад, перекусити лапку). Тому краще тримати їх одних, або окремо.

  Підкажіть, що я почала робити не так, що замість фото з'являються лише посилання?
 5. #15
  Offline
  Філософф

  Re: Папуги, співочі пташки


  Ви копіюєте не ту стрічку ...

  треба іншу :(

  користуйтесь послугою попередній перегляд поста ...
  і все буде гаразд.
 6. #16
  Echo
  Гість

  Re: Папуги, співочі пташки


  Тепер прошу познайомитися з дівчинкою-канаркою. :girl_mad: Своє ім'я вона назвала сама. Дослівно сказала "фітявтя". :thank_you: З тих пір по іншому ніхто її не кличе. Зараз вона уже в зрілому віці, а в дні юності була гарною мамою. Дуже гарно доглядал своїх пташенят. Іноді, ледь не падаючи з власних лапок... Але все пережила, всіх поставила "на крило" (один такий крилатик коли вчився літати намотував кола навколо ніжки журнального столика!).:search: А бачили б Ви якими бомбонами стають ці пташечки, приймаючи короткочасні сонячні ванни (короткочасні, бо птах дуже швидко може отримати як не сонячний, то тепловий удар).

  А це різновид того ж нерозлучника - сіроголові.
 7. #17
  Echo
  Гість

  Re: Папуги, співочі пташки
  Не лякатися! Це не миша і не пацюк! Хоча і їх лякатися нічого. Це - тушканчик. Звуть - Умка. Коли купувала - був меншим від дитинчати карликового хом'ячка, як маленьке чортеня. Тепер - солідний мужичок. Люблю, коли він лягає, як собачка, мордашкою на передні лапки і дрімає або дивиться перед себе, а також коли оглядається, стаючи а дві лапи. Дуже плигуча істотка і вертка. Треба дуже слідкувати за ним! Це в мене вже другий тушканчик. Перед цим був піщаний, так той ще й хвостиком з китичкою вмів вистукувати, лякаючи. :pooh_lol:
 8. #18
  Offline
  Пророк

  Re: Папуги, співочі пташки


  Ответ Сообщение от Echo Посмотреть сообщение
  [

  Не лякатися! Це не миша і не пацюк! Хоча і їх лякатися нічого. Це - тушканчик. :
  Та взагалі всі гризуни кльові:) У мене також до останнього часу пацюки жили:)
 9. #19
  Echo
  Гість
  Angry

  Re: Папуги, співочі пташки


  Ось мій перший тушканчик - Каштанчик. Високо-високо стрибав.


  А це морська винка - Маша. До нас потрапила від господаря, якому ніколи було за тваринкою глядіти, деколи вона навіть без їжі днями була в сараї. Тепер у персональній клітці. й саме головне виходити з неї категорично відмовляєтья. а пустиш з рук на диван відразу проситься на руки й підривається своїм мохнатим носиком під шию. Ще любить пити чай з рота - з цукром і теплий. :)
 10. #20
  Offline
  Пророк

  Re: Папуги, співочі пташки


  А де можна тушкана купити? Бо у нас я не зустрічав, чи то може так увагу звертав:to_pick_ones_nose3: І як за ними доглядати? Чим годувати? Чи є шось з пацюками схоже?
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4

Теги для этой темы