Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6.
 1. #1
  Offline
  part of me

  Як правильно купити акваріум


  Дванадцять речей, які варто враховувати при купівлі акваріума

  1. Вартість установки акваріума і тип риби. Зміст акваріумної риби типово виливається в кругленьку суму. Основна частина суми полягає у вартості необхідного устаткування. Акваріум, освітлення, фільтри і усе інше може вийти з ладу при неправильному використанні. Ціна риби може коливатися від недорогих видів, до дуже дорогих риб. Установка акваріума і купівля усього необхідного обійдеться приблизно в двісті доларів, при тому, що це буде акваріумом "для новачка". Морський акваріум обійдеться набагато дорожче.

  2. Розмір акваріума і його розміщення. Зручний спосіб визначитися з розмірами акваріума - це заздалегідь знати, яку риби ви міститимете. А далі ваш вибір буде обмежений лише площею вашого житла і вашим бюджетом. Виходячи з основного правила: чим більше, тим краще, купуйте акваріум декілька більшого об'єму, чим припускали спочатку. Це в майбутньому дасть вам можливість підселити нову рибу. Незалежно від розмірів самого акваріума переконаєтеся, що збираєтеся ставити його на стійку поверхню.

  3. Терпіння і азотний цикл. Азотний цикл - природний процес по усуненню шкідливих хімікатів з акваріума. Суть полягає розкладанням бактеріями шкідливих хімікалій. Украй небезпечний аміак під дією бактерій перетворюється на нітрит (так само отруйні), а ті у свою чергу перетворюються в нітрати. Бактерії, що відповідають за азотний цикл, розвиваються досить повільно, і може знадобитися до шести тижнів з моменту запуску риби, на встановлення азотного циклу. Розвиток бактерійних колоній зажадає часу, а так само терпіння з вашого боку. Перше правило в даному випадку - не поспішаєте. Спершу додайте в акваріум рослини, а через пару тижнів декілька витривалих риб. Починати завжди треба з мінімальної кількості риби, враховуючи те, що колонії бактерій ще не встигли сформуватися. Поки азотний цикл не прийшов в норму, вам і вашій рибі припаде важко. Завжди майте під рукою хімічні тести на виявлення аміаку. Воду перевіряти слід регулярно. Незважаючи на спокусу зробити підміну води, не варто поспішати. Підмінюйте воду тільки у випадках крайньої необхідності. Уникайте підселення нової риби. Ваша риба могла адаптуватися до підвищеного рівня аміаку, а для нової риби це може виявитися смертельним. Як тільки азотний цикл повністю прийде в норму, акваріум сам почне позбавлятися від отруйних речовин. Вам же доведеться тільки підтримувати колонії бактерій у повній цілості.

  4. Фільтраційні системи. Купівля фільтру - це одне з найбільш серйозних питань, які вам належить вирішити. Біологічні фільтри працюють на основі природних бактерійних процесів, залучених в азотний цикл. Біологічні фільтри забезпечують посилене зростання корисних бактерійних колоній. Механічні фільтри видаляють з води забруднення, такі як екскременти, не з'їдену їжу, різні осколки і частки. Механічні фільтри необхідно регулярно очищати. Хімічні фільтри допоможуть видалити те, з чим не впоралися механічні. Вода, що проходить через такий фільтр, вступає в реакцію з хімічними реагентами, зв'язуючи і видаляючи забруднення. Помпові фільтри забезпечують необхідний тиск, проганяючи воду через механічні фільтри. Біологічна фільтрація представлена різними типами губок або кераміки. Хімічні фільтри складаються з вуглецю, смол або усього цього відразу. Електричні фільтри забезпечують зручну фільтрацію і представляють з себе нескладний пристрій, що висить на задній стінці акваріума. Більшість таких фільтрів використовують патрон, в якому і знаходяться компоненти, що фільтрують. Вологі або сухі фільтри - це біологічні фільтри, що використовують біоцикл.

  5. Ультрафіолетові стерилізатори. Ультрафіолетові стерилізатори використовуються для боротьби з вільно плаваючими водоростями, грибками, вірусами і бактеріями. Вони складаються з ультрафіолетової лампи. Вода, що проходить через стерилізатор, піддається ультрафіолетовому випромінюванню, згубному для вірусів, грибків і водоростей. Найчастіше використовуються в морських і рифових акваріумах.

  6. Освітлення. Правильне освітлення дуже важливе для акваріумів з живими рослинами і акваріумами, населеними організмами, чий цикл живлення залежить від світла. Хороше освітлення так само надасть привабливості вашому акваріуму.

  7. Термометри. Незалежно від того, яку рибу ви тримаєте, їй потрібні певні температурні умови. Температура води в акваріумі не повинна сильно коливатися. Температурні коливання можуть привести до стресу захворюванням риби. Більшості риб підійде температура в межах 23-26,5'C. Якщо ви містите якийсь конкретний вид, то цілком можете встановити в акваріумі температуру, повністю відповідну потребам цього виду. Якщо містите декілька видів, то 24 або 25 градусів будуть оптимальною температурою.

  8. Хімічні тести. Благополуччя вашого акваріума залежить від якості води. Вам необхідно купити різні реагенти і присадки, щоб тримати якість води на належному рівні. Хімікати для перевірки рівня pH, спеціальні дезодоранти для води, що виводять хлор, - усе це необхідно для підтримки життєзабезпечення акваріума.

 2. #2
  Offline
  богиня

  Re: Як правильно купити акваріум


  зачем постить абстрактные и не во всем верные утверждения?
  на счет стоимости аквариума 200 долларов для новичка -- полный бред. Аквариумы бывают совершенно разные по литражу и по назначению, от нано до огромных тонников. Про запуск тоже.. какое урегулирование азотного цикла и рост необходимых бактерий если там 2 недели не будет ни кого живого... и вообще для подобных вопросов есть тематические форумы, где делятся опытом люди, которые по не одному десятку лет занимаются аквариумами.
 3. #3
  Offline
  part of me

  Re: Як правильно купити акваріум


  Офтоп:
  Ответ Сообщение от *AfinA* Посмотреть сообщение
  и вообще для подобных вопросов есть тематические форумы
  Угу, є також форуми про авто, для батьків, студентські, є сайти новин, є портали, є ютуб з відео. І ще багато чого є. Нафіга взагалі той Полтава форум.
 4. #4
  Offline
  богиня

  Re: Як правильно купити акваріум


  Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
  Офтоп:

  Угу, є також форуми про авто, для батьків, студентські, є сайти новин, є портали, є ютуб з відео. І ще багато чого є. Нафіга взагалі той Полтава форум.
  Офтоп:
  то що тепер на Полтавафорум потрібно постити все що завгодно, навіть якщо воно не відповідає дійсності в кращому випадку, і що може нанести моральної або фінансової шкоди читачам? якщо вам так хочеться розмістити на форумі інформацію щодо акваріумістики, то хоча б скопіюйте інформацію з відомих тематичних форумів, де поради дають досвідчені акваріумісти. Наприклад: http://www.aquaforum.ua/index.php http://www.aqa.ru/forum/index.php и тд
 5. #5
  Offline
  part of me

  Re: Як правильно купити акваріум


  Офтоп:
  *AfinA*, ну от ви розбираєтесь і допомогли б любимому форуму.
 6. #6
  Offline
  богиня

  Re: Як правильно купити акваріум


  Офтоп:
  сьогодні навряд, зараз буду воду підмінювати в креветочнику та годувати
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 244
  Последнее сообщение: 24.02.2018, 09:27
 2. Как правильно курить
  PuNK в разделе Теревені
  Ответов: 11
  Последнее сообщение: 18.01.2018, 23:19
 3. Как правильно делать минет
  SvetKA в разделе Про «це»
  Ответов: 22
  Последнее сообщение: 07.08.2011, 23:11
 4. Ответов: 13
  Последнее сообщение: 26.09.2009, 00:40