Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 9
Показано с 21 по 30 из 83.
    2.0

Re: Котолюби

а манул??? погладь кота, сцуко, да )))) і котят не забудь.

Banned

Re: Сколько денег вы готовы потратить на первом свидании?

Ответ Сообщение от *AfinA* Посмотреть сообщение
    если собираешься таким кормить, то зачем мучить животное?
    чтоб такой кот был здоровым и жизнерадостным его надо кормить свежим мясом (птица, кроли, редко свинина) + овощи +витамины
    Мучить?!
    А чем этот кот отличается от остальных, может у него ....желудок поперек расположен?
    птица, кроли, редко свинина это я сам это не каждый день ем, может ему красной рыбки на колбасу раскатать...
    Чего то остальные кошаки едят не мучаются а этот мучается.
    У меня было несколько котов и хавали они все вплоть до сухарей, и были такие что хрен подымешь, и давали еще пи..ды всем окрестным кошакам. И жили долго и счастливо.
    Так что бросьте свои барские замашки, коты от домашней кухни не страдают,такое выдумали...
    змія болотяна ОЧКОва

коту, як і будь-якій тварині потрібен раціон. Просто сущєствовать тварюка канєшно може, але шоби мати добрі щерсть, зуби, очі і те де, кіт повинен якісно харчуватися.
    те, шо їсть людина, кіт їсти не повинен. і то, шо він товстий, чи великий - не найперший показник здоров’я тварюки.
    Banned

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    коту, як і будь-якій тварині потрібен раціон. Просто сущєствовать тварюка канєшно може, але шоби мати добрі щерсть, зуби, очі і те де, кіт повинен якісно харчуватися.
    те, шо їсть людина, кіт їсти не повинен. і то, шо він товстий, чи великий - не найперший показник здоров’я тварюки.
    А разве дикие коты живущие в природе не имеют хороших зубов или шерсти, или глаза у них портятся?
    А домашнее питание намного превосходит по питательности то которое они добывают в лесу, или у них там ресторан где то в нычке с необходимым рационом.Бывает коты в природе по несколько дней нормально не кушают.
    Взять манула с ним что то не так? По моему роскошный кот которых находит хавку в природе...
    Размером с домашнего кота, тока пушистый очень...
    Нервова, курррва

те, шо їсть людина, кіт їсти не повинен.
    Да? А мій і борщ їсть, і суп, і пюрешку, і кукурудзу, все їсть)))))
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    А разве дикие коты живущие в природе не имеют хороших зубов или шерсти, или глаза у них портятся?
    люди тоже живуть на мусорках і зуби в них єсть, тільки не довго.
    не треба плутати дику природу з домашньою. Знає ми одну кицьку, яка дичиною харчується, коли спійма і тим, чим бог пошле. в неї купа болячок і вигляд має, як лісапєд.
    Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    коты в природе по несколько дней нормально не кушают.
    од того їм, мабуть, тільки краще стає. і ви не пакушайте, людина ж тоже може не пити, не їсти, не спати. і нічо, не зразу вмира.
    Шарік, але ж ти йому не тільки сухарі даєш. Створи для Мартусика дику природу і хай харчується з мусорки.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Створи для Мартусика дику природу і хай харчується з мусорки
    оце за живе задіває, коли йдеш виносити сміття, а там один чи декілька котів порпаються у пакетах. Павбивавби таких хазяїнів.
    Нервова, курррва

Шарік, але ж ти йому не тільки сухарі даєш.
    Та я йому сухарів вобщє не даю!

Створи для Мартусика дику природу і хай харчується з мусорки.
    Нє, він у мене тварь благародная! В мусорку лазить не хоче. Зато зранку дивлюсь - хлібина на підлозі. Воно витягло її і понадгризало з обох боків. Обрізала, поклала - не їсть. Мать грався)
    ри?

Кстаті, питання про раціон коте віднедавна встав для мене важливим.
    6 годіків кушав корм, а тепер дядязлийвєтєрінар сказав, шо нада заканчувать з таким, бо будуть лапті! Енто стало несподіванкою для коте в першу чергу. Вранці замість корма їв мою сасіську і мою ж таки кільку! Лайт остався галодне - я не протів, нє, але ж не хочеться літати за вітром.
    Шо давать обожаємій мною тварюці? Купувати не адну сасіську, а дві? Мені і йому?

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Зато зранку дивлюсь - хлібина на підлозі. Воно витягло її і понадгризало з обох боків. Обрізала, поклала - не їсть. Мать грався)

У нас так із каклєтами бавиться. Поки ми спимо, стирить каклєт, стягне не на пол, нєєєєєєт! На діван! І по всьому дівану проялозить каклєтом тим! І оставить! Хоч би раз куснув! А то просто в зубах потримав і побабляв!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    ато зранку дивлюсь - хлібина на підлозі. Воно витягло її і понадгризало з обох боків. Обрізала, поклала - не їсть. Мать грався)
    еееее, то ж справжній український кіт хоч не з'ів, так понадкусював.
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Шо давать обожаємій мною тварюці? Купувати не адну сасіську, а дві? Мені і йому?
    Лайт, тре' спочатку вияснить, що він любить. Навіть те саме молоко - одні коти аж трусяться за ним, а інші носом вернуть.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 9