Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8
Показано с 21 по 30 из 79.
    part of me

Re: Полтава НЕОТВЕТСТВЕННЫЙ ГОРОД!!!!!!!

angelika, не треба лякати. Швидкою смертю ви мене особисто не налякаєте. А собаки ці спокійнісенько вбивають тих же котів, як їх Боженька чи карма в наступному житті не покарає?
    В усьому світі кажуть, але не завжди не вбивають. До того ж в нас люди гірше за собак живуть, тому думки в них зовсім про інше.

Гуру

angelika, Вы правильно догадались. мы тут так, поговорить.
    новчок

fragov, уважаемый. Тому так і живуть, що в каменном веке. А як же може бути інакше?
    Очень простой пример. Левада.Все тамошние собаки стерилизованы. Те, кто осталивь в живых после отстрелов, живут на своих территориях и никого из чужаков не пускают, нового потомства не дают, собачих свадеб не делают. Но есть несколько метров чистой территории, куда таки прибилась чужая собака,но! это территория собаки, которую недавно убили.
    Что имеем:
    Все собаки приручены к людям
    Увеличения поголовья нет
    Агрессии нет
    Делайте выводы.
    іще. Про котів.
    Котів майже завжди убивають хазяйські собаки небезпечних порід, яких придурошні хазяї натравлюють на них.
    part of me

Про стерелізацію вірю. Але як їх приручили до людей? Кінологів наймали?
    І хто заважає - стерелізуйте, але ж де ви стільки грошей збираєтесь набрати?
    Проблема ще в тому, що куля коштує дешевше.
    новчок

Куля коштує дешевше за життя?
    От і тому так живем. Ви ж сами і роз"яснюєте.
    Приручили самі люди, в яких ще залишилось серце. І насправді , що знаю точно і достовірно, сама не один раз чула і бачила.
    Зовсім не мажори годують і приручают безпритульних тварин, а люди, які віддають останнє.
    А фраза майже всіх полтавських зажиточних людей: Це ж псюка.... вона бездомна, хай там і живе....
    Так що вибачте, але це менталитет у полтавчан такой.
    А гроші на стерилізацію де можемо, там і берем.
    Філософф

Поясніть, може я чогось якось не второпую, от хочне ви стерилізувати домашніх псів, щоб виводки не викидали на вулицю .Це все так райдужно але, як ви примусите людей вести своїх домашніх тварин на стерилізацію? Ті хто поведуть, відповідальні за свою тваринку , люди, і потомство не викидають. А ті хто викидають, і не поведуть на стерилізацію, скажуть - воно нам треба. Це все ті ж люди, які викидають сміття з балконів, бумажки з морозива на газон і те де.Ніхто ж не ходить по квартирам і будинкам, і не дивиться - живе у людей тваринка чи ні.
    новчок

Cveha, дворники всё знают, поверьте.
    А как государство примушує платити за житло?
    А як в цивілізованих странах вирішують це питання?
    Только наша хата скраю, и так не хочется напрягаться.Как я Вас понимаю.
    Это позиция основной части людей живущих в Полтаве, это почити все выходцы из сёл, а там к животным исключительно потребительское отношение.
    part of me

Ответ Сообщение от angelika Посмотреть сообщение
    Так що вибачте, але це менталитет у полтавчан такой.
    До чого тут менталітет? От вас турбує проблема бездомних дітей? Вони живуть не краще тих собак, але стерелізувати їх не вийде. А ще ті діти виростають, і стають великими, і якщо собака може покусати або максимум когось загризти, то ті діти в нашій країні і президентами можуть стати... І буде як в пісні "о если б мне хоть раз набраться сил, вы дали б мне за все ответ".
    От чого у вас такий менталітет, що ви можете думати про тварин в той час, коли інші люди і при чому діти, находяться не в кращому стані?
    сдавайсь!!!

fragov, от спасиба за ответ
    токо як всигда послушала покивала овечьей головой и опять за песню старую "от чого вам собачок не жалко"
    Птьху б... чого ж не жалко!жалко б..! идеи у самой есть? ну убый матковского хай не стриля собак...
    ананизм якыйсь от мне жалко, от мне жалко - я класна а остальным не жалко - не классни
    и опять в массы: Ну от чого вам не жалко? Ну от чого?

зы(я такый нервный зробывся...)
    новчок

Вибачте, я щось погане говорила про безпритульних дітей? І в цих дітей, поки вони люди, є можливість змінити життя на краще.
    Если плохо человеку, в этом виноват сам человек. Если плохо животному-в этом виноват только человек.

Mr.Kronko, иди лечись.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8