Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности

Результаты опроса: На вашу думку, стерилізація домашніх тварин - це:

Голосовавшие
13. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • правильне вирішення проблеми

8 61.54%
  • безглузда ідея

3 23.08%
  • Ваш варіант (потрібно розписати, що саме Ви пропонуєте и чому)

2 15.38%
+ Ответить в теме
Страница 1 из 5 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 47.
    Постійний відвідувач
    Flame

Гуманне вирішення популяції безпритульних тварин

Доброго дня!
    Ми група людей яким не байдужа доля безпритульних тварин. Адже бездомні тварини - це соціальна проблема! Тільки разом ми зможемо вирішити її! Ми, ще не організація, але вже збираємо документи для її відкриття. У наших планах розробка програми з регулювання чисельності тварин у нашому місті, ми плануємо таким чином, зменшити чисельність бездомних тварин. Мета програми полягає в наступному, стерилізація домашніх тварин, тому що будь-яка домашня собака або кішка - потенційна безпритульниця + завод для народження 10-14 цуценят / кошенят на рік. Просто програма по стерилізації бездомних тварин - боротьба з вітряними млинами. Якщо держава встановить ряд законів, де за вагітну собаку метиса, за кожну вагітність господар буде платити штраф у розмірі вартості стерилізації цього собаки, то дешевше буде 1 раз на все життя стерилізувати, ніж платити штрафи по 600 грн. на рік. І ці ж штрафні гроші держава може повертати в програму стерилізації бездомних тварин. Таким чином, міській владі не потрібно буде виділяти кошти з державної скарбниці, на відлов та стерилізацію. У Харкові зараз активно над цим працюють, ще планується введення ліцензії на розведення. Однозначно потрібна поголовна стерилізація серед домашніх тварин, це головне джерело поповнення держскарбниці, і це дуже гарний прихід до бюджету, в сенсі штрафи та ліцензії.

Постійний відвідувач

Re: Гуманне вирішення популяції безпритульних тварин

Організація(в перспективі) захисту тварин займаєтся залякуванням майбутніх господарів бездомних тварин усіляким там штрафами, вбиває черговий гвіздок у вже і так сколочений гроб. Наступний крок, напевно, перекрити собакам можливість справляти потребу, а якщо дозволиш тваринці нагадити у людяному місці - штраф. Це тільки собі треба уявити, хтось бере собачку, а йому кажуть, що от список речей за які штрафують. Куди він всіх пошле, правильно далеко і надовго. І правильно зробить, що пошле.
    Подібнім групам треба займатися не відлякуванням, а стимульванням пошуку собакам дому, перевіряти відданих, наприклад, якщо тварина зникла розібратися де і чому, і якщо з'ясуєтся, що її викинули, тоді штраф.
    P.S. Сподіваюсь, що документи ви не назбираєте.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от vetal115 Посмотреть сообщение
    Наступний крок, напевно, перекрити собакам можливість справляти потребу, а якщо дозволиш тваринці нагадити у людяному місці - штраф.
    до чого тут це? НЕ ЗРОЗУМІЛО.
    Подібнім групам треба займатися не відлякуванням, а стимульванням пошуку собакам дому, перевіряти відданих, наприклад, якщо тварина зникла розібратися де і чому, і якщо з'ясуєтся, що її викинули, тоді штраф
    Ми давно займаємося долею безпритульних тварин, підбираємо їх на вулиці, лікуємо після травми, стерилізуємо, шукаємо господарів, а за допомогою цієї програми ми намагаємось конролювати народжуваність тварин.

P.S. Сподіваюсь, що документи ви не назбираєте.
    І не сподівайтесь, вже назбирали
    новчок

vetal115,
    майбутні господарі дійсно повинні знати, про відповідальність за життя та здоров"я тварини, яку він хоче принести в дім. А також про відповідальність за потомство від цієї тварини. Ні одна тварина від хозяйської собаки не повинна вийти безпритульною в місто.
    Ви сами знаєте краще за мене, що для здоров"я своєї улюбленої собачки їй дають народжувати, потім в півтора місяці відлучають від матері дітей ї роблять з ними, в кого скільки фантазії хватає. Заради 1 улюбленої собачки вбивається: 2 рази на рік, приблизно по 6 цуценят=12 цуценят в рік.
    Собака народжуватиме кожен рік по 12 цуценят на протязі 14 років.Це виходить 168 вбитих маленьких дітей заради 1 собачки. А скільки таких собачок живе у Вашому домі. Порахуйте.
    Я бачила фотографії 50! одномісячних кошенят, яких різні хазяї принесли, здали для продажі перекупкам(Київ). Ці 50 кошенят були у великому поліетиленовому пакеті викинуті в лісі помирати від голоду та чумки.Живі кошенята повзали по слизьких разлагающимся трупам мертвих кошенят. Живих було 14, потім 2. Ніхто з них не вижив. І померли вони всі в страшних муках.
    Можливо Ви недоінформовані, так запитайте, перш ніж робити висновки і тим паче чогось бажати.
    Наше нехай залишиться з нами, а Ваше нехай вертається до Вас:)
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Алина_21 Посмотреть сообщение
    до чого тут це? НЕ ЗРОЗУМІЛО.
    До того, що годі знущатися над природніми функціями тварин

Ми давно займаємося долею безпритульних тварин, підбираємо їх на вулиці, лікуємо після травми, стерилізуємо, шукаємо господарів, а за допомогою цієї програми ми намагаємось конролювати народжуваність тварин.
    Я теж піклуюся про тварин, можливо не в такому великому масштабі, але все ж у мене вдома постійно живуть три собаки, коли знаходжу тваринку намагаюся знайти їй дім. Люди, що готові у мене її взяти іноді перебувають у великому шоці коли дізнаются скільки треба всього зробити для утримання собаки. І якщо до цього додати штрафи, то це вб'є цих людей наповал.

Ответ Сообщение от angelika Посмотреть сообщение
    vetal115,
    майбутні господарі дійсно повинні знати, про відповідальність за життя та здоров"я тварини, яку він хоче принести в дім. А також про відповідальність за потомство від цієї тварини. Ні одна тварина від хозяйської собаки не повинна вийти безпритульною в місто.
    Ви сами знаєте краще за мене, що для здоров"я своєї улюбленої собачки їй дають народжувати, потім в півтора місяці відлучають від матері дітей ї роблять з ними, в кого скільки фантазії хватає.
    Я бачила фотографії 50! одномісячних кошенят, яких різні хазяї принесли, здали для продажі перекупкам. Ці 50 кошенят були у великому поліетиленовому пакеті викинуті в лісі помирати від голоду та чумки.Живі кошенята повзали по слизьких разлагающимся трупам мертвих кошенят. Живих було 14, потім 2. Ніхто з них не вижив. І померли вони всі в страшних муках.
    Можливо Ви недоінформовані, так запитайте, перш ніж робити висновки і тим паче чогось бажати.
    Наше нехай залишиться з нами, а Ваше нехай вертається до Вас:)
    І я про що треба контролювати не тварин, а людей.
    новчок

А жлобам и безответственным людям вообще нечего брать в дом животных, потому что даже на элементарную глистогонку денег не выделят. Не говорю уже о , не дай Бог болезни или старости. Именно эта категория людей выбрасывают старичков умирать в поле, лес. Это в Полтаве называется "завезли".
    Мы таким и не отдаём никого.

vetal115.
    Ви кажете про контролювання людей.
    Ви хоч уявляєте собі, по скільки собака народжує цуценят за своє життя???
    Я Вам вище приблизно підрахувала. Є собаки, які народжують по 10 і більше дітей.
    Пропозиція на стільки переважає над спросом, що просто неможливо пристрояти всіх тварин.
    А в Полтаві знаєте як запитують? Нам би породісту на цеп , на охрану дома.

Зараз в Полтаві бум на овчарок , ротвелерів, доберманів.І всі, як истинные жлобы хотят на шару.
    Постійний відвідувач

Ми не проти природних функцій тварин, ми проти того щоб ці "природні функції" ставали безпритульними тваринами. А на рахунок штрафів, Ви шановний, мабуть не так нас зрозуміли, ми не збираємось всіх поголівно штрафувати, а лише тих хто буде ВИКИДАТИ (інакше це не назовеш) цуценят и кошенят на вулицю... повірте, а дізнатися хто викинув і коли не над-то складно.
    ри?

:( не вважаю стерилізацію гуманною по відношенню до тварин (бо мені їх просто шкода - це ж операція), але так набагато краще, ніж потім малі кудлаті будуть рости безпритульними на вулиці.
    Нема нічого гіршого, аніж бачити замерзле бездомне цуценя під лавочкою(((((
    Філософф

Не думаю, що втерилізація ДОМАШНІХ тварин, допоможе зменшити кількість безпритульніх, от їх дійсно необхідно стерилузівати. А варіанти такі:
    - власники домашньої тварини підписують документ, за яким вони не мають права викинути на вулицю свою тварину чи її потомство, при чому відповідають і за дії посередників-продавачів малих домашників.
    - за невиконання умов - штраф.

А тепер поясніть, чому я маю платит штраф кожен рік за те, що не стирилізую свою кішку, якщо не викидаю і не залишаю безпритульним її потомство, і навіть думки не виникне викинути її на вулицю, навіть якщо вона буде кожного ранку впісювать тапки - ттт?
    Як на мене краще звучить пункт - щорічний добровільний внесок на зменшення поголів'я безпритульних тварин.

П.С. В моєї тітки вдома були кіт і кішка, які регулярно робили потомство, і жодне кошеня за 7 років не було покинуте чи викинуте на вулицю, навіть думок таких не виникало.
    новчок

Cveha, поверьте, что все эти меры диктует опыт.
    За 7 лет ни один котёнок из потомства......
    позвольте задать несколько вопросов:
    1.какое количество было рождено котят?
    2.у Вас есть список хозяев этих котят(имена хозяев, адреса)?
    3.о судьбе скольких из пристроенных/проданных Вы имеете информацию?
    4. Вы уверены на 100%, что все эти котята точно живут в хороших условиях с надлежащим уходом и медицинским обслуживанием?
    Повторюсь-ТАКОЕ КОЛИЧЕСТВО ПОТОМСТВА НЕВОЗМОЖНО ПРИСТРОИТЬ И ТЕМ БОЛЕЕ КОНТРОЛИРОВАТЬ.
    Мы ещё не занимались подсчётом, но уже , наверное по 10, как минимум животных и котов и собак должно жить в каждой! полтавской семье.
    Животные множатся в геометрической прогрессии. И убийства уже живых, думающих, с какими-то эмоциями. привязанностями животных тысячами в год- не выход из положения. Просто посчитайте, сколько их рождается(Возьмите пример 1 многоквартирного дома). И продолжительность жизни у них достаточно большая, чтобы успеть родить очень много.

Алиночка, мне кажется в Полтаве всё таки будет не просто узнать-кто выбросил щенков/котят. Но ещё сложнее будет доказать, чьё это потомство.Это же, наверное, анализы на ДНК надо будет проводить? Там дорого обходится это обследование.Боюсь, что это нереально.

Cveha, вот Вы пишите, что стерилизовать надо не домашних, а бездомных...
    На этих граблях побывали все большие города: Киев, Харьков ,Москва и т.д.........
    Мы хотим сделать выводы, и учиться на чужих ошибках.
    Привожу пример, к которому я имела непосредственное отношение.
    В гаражах на м.Героев Днепра жила стая собак из 22 особей. За полгода были стерилизованы все самки, 1 кобель. В течение этого года были пристроены 14 взрослых собак, 1 погибла под машиной, 3 отравили, 1 умер по старости, 2 опекун забрала себе, 1 (совершенно дикая)осталась в гаражах. За этот год в стаю были подброшены 18 щенков(от хозяйских собак)-16 пристроены, 2 отвезены в Ясногородский приют.
    Фактически на месте стаи осталась 1 дикая старая стерилизованная собака.
    На прошлой неделе мне позвонила опекун, которая кормит эту одинокую собаку, и сообщила, что на том же месте появились 6 маленьких чистых домашних щеночков. Потом позвонила , ещё+ 3; вчера позвонила+7 полторамесячных щенков. Одна из партий щенков была привезена в коробке с мамашей.
    За две недели образовалась стая из 16 маленьких щеночков и взрослой собаки. Половина из них самки. Через 8 месяцев эти животные войдут в детородный возраст и будут рожать КАЖДАЯ по 6-10 новых щенков каждые полгода. 8 щенков+1 взрослая собака х на 12 щенков в год от каждой=108 в год новых в стае.За 5 лет стая увеличится до 540 щенков, но учтите что с каждого года будут новые девочки, которые тоже будут рожать»
    А всё началось с домашних выброшенных...
    А теперь снова вопрос: так кого надо контролировать и стерилизовать?
    Мы говорим, что одновременно должны работать две программы
    1 по стерилизации домашних(и это главное и первое)
    2. если вдруг какой-то нарадивый хозяин таки уберёг свою собаку и продолжает выбрасывать щенков, то потом бездомных.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 5 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя