Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности

Результаты опроса: На вашу думку, стерилізація домашніх тварин - це:

Голосовавшие
13. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • правильне вирішення проблеми

8 61.54%
  • безглузда ідея

3 23.08%
  • Ваш варіант (потрібно розписати, що саме Ви пропонуєте и чому)

2 15.38%
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5
Показано с 21 по 30 из 47.
    новчок

Re: Гуманне вирішення популяції безпритульних тварин

Stanley*,
    а де гадять хозяйські собаки, скажіть мені будь ласка. Ще скажіть, що ви бачите кожного дня собак з хазяївами, і у хазяїв в руці пакетик для збору фекалій від свого улюбленця. Коли Ви в останнє бачили таку картину, і чи бачили взагалі.
    Чи у всіх собаки справляють нужду вдома, а на двір виходять подихати свіжим повітрям.
    А скільки саме Ви стерилізували безпритульних тварин за свої кошти? Не треба нікому їх давати, відвезіть собаку/кішку в клініку, стерилізуйте за свої кошти, перетримайте до зняття швів 7-10 днів, тоді вже не будете нести тут свій бред.

Кстати, живой пример, откуда берутся бездомные животные.
    http://www.poltavaforum.com/zviri-12...en-bokser.html
    Но это породистая собака, а на беспородных выброшенных никто бы не обратил внимания.
    тут викинули цуценя боксёріка, бо він какав, пісяв та грався.
    А що іще повинна робити дитина? Собака вважається цуценям до 1, 5 років, а йому тільки 8-10 місяців.

Гуру

Ответ Сообщение от angelika Посмотреть сообщение
    Stanley*,

А скільки саме Ви стерилізували безпритульних тварин за свої кошти? Не треба нікому їх давати, відвезіть собаку/кішку в клініку, стерилізуйте за свої кошти, перетримайте до зняття швів 7-10 днів, тоді вже не будете нести тут свій бред
    Бред несёте Вы. За свои средства я могу купить только яд для ваших зубачек или патроны ( но стрелять в городе не разрешат). А стерелизовать собак- абсолютно бесполезно. Для особо тупых повторяю- собака живёт 10-15 лет и стерелизованая представляет такую же опасность как и не стерелизованная. Если Вас собаки изнасиловали, сочувствую, а вот других они КУСАЮТ.
    новчок

Stanley*,
    купите яд себе.
    похоже, что уВас явные проблемы с противоположным, потому что слово "изнасиовали" употребляете просто так в обоих постах и оба раза непонянтно к чему приплетаете.
    Сходите к врачу.
    Гуру

Ответ Сообщение от angelika Посмотреть сообщение
    Stanley*,
    купите яд себе.
    похоже, что уВас явные проблемы с противоположным, потому что слово "изнасиовали" употребляете просто так в обоих постах и оба раза непонянтно к чему приплетаете.
    Сходите к врачу.
    Лучше Вы сходите. На стерелизацию.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Stanley* Посмотреть сообщение
    Бред несёте Вы. За свои средства я могу купить только яд для ваших зубачек или патроны ( но стрелять в городе не разрешат). А стерелизовать собак- абсолютно бесполезно. Для особо тупых повторяю- собака живёт 10-15 лет и стерелизованая представляет такую же опасность как и не стерелизованная. Если Вас собаки изнасиловали, сочувствую, а вот других они КУСАЮТ.
    Якщо Ви не володієте інформацією, то не потрібно взагалі писати, бо у стерилізованої собаки/кішки немає проявів агресії, і це може Вам підтвердити любий власник стерилізованої тварини. Багато людей які стерилізували свого улюбленьця, навпаки казали, що після операції кішка/собака з навіжених ставали більш ласкавими та ніжними, а все тому. що в них не виділяється гормон, який їх спонукає на такі дії, як лай, та на те щоб когось укусити.

Ответ Сообщение от Stanley* Посмотреть сообщение
    Лучше Вы сходите. На стерелизацию.
    І не соромно Вам таке говорити, тим паче що Ви взагалі не знаєте людини?
    новчок

Stanley*,
    разговор ни о чём.
    Вам лишь бы вызвать на себя отрицательные эмоции. Знаем ваш люд:)
    Постійний відвідувач

Анжел, цє теж саме, що вести діалог з паном ИзПолтавы
    новчок

Алиночка, всё нормально, я сама его спровоцировала:)
    1:1
    Да, но вроде бы не он.
    Да......хватает у нас тут разного люду....
    2.0

Stanley*, от читаю я ваші пости і думаю собі, шо ви мабуть "і людей нєочєнь..." сьогодні патрони для собак, а завтра зашморги для сусідів, що затопили.
    стерилізовані собаки не розмножуються. стерилізовані собаки вдома не дають приплоду, внаслідок чого на вулиці нікого викидати. а то ви типу не в курсі, коли дитина погралася кошеням, а потім набридло і викинули. то таких людей тре до відповідальності притягувати, так мало того, вони ще й дітей виховують такими, що легковажно ставляться до життя тваринок.

Офтоп:
    не буде в нашій країні нічо хорошого, поки ми такі злі.... ой не буде

Алина_21, angelika, молодці. головне, щоб вам бюрократична машина дозволила все зробити, бо у нас таке як світ запрограмований на знищення... на жаль.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Алина_21 Посмотреть сообщение
    О, а мені цікаво, яким чином це можливо конролювати? Ну добре в місті, виводити свого цюцька на повідок, а як же бути в приватному секторі? А Вам відомо, що собаки-кобелі можуть перелізти через 2-х метровий паркан, якщо почує сучку яка тічкує? Чи може ви пропонуєте власникам приватних секторів закривати свою собаку на цей період на горищи, в гараж... чи ще кудись? А самим на цей же період виходити і охороняти свій будинок? Чи може краще стерилізувати собаку, і не напружувати собі мозок?
    Так в квартирі проблем із таким не буває, людина у якої є клепка зазвичай на цей період собаку тримає на повідку та під пильним наглядом, а якщо приватний сектор, то зазвичай, якщо люблять свою псину, роблять вольєри в яких собаку можна тримати поки все не минется, а вигулювати все на тому ж повідку. Звичайно бувають випадки коли на подібні конструкції немає грошей, але й на операцію тоді наврядче знаєдется. І првильно Ви кажете операцію роблять щоб не морочити собі голову, а в таких руках зазвичай собаці живется найгірше.

От, відповідь на ваше питання. Ви навіть не замислювались, а ми вже цим займаємось не один рік, та наші труди ніхто не бачить. Та це все до одного місця, бо приходить якийсь дядечко або тЁтінька і підкидає маленьких домашніх цуценят і думає, що вона зробила добро, що залишила їм життя, що не втопила їх... а яка їхня доля? вештатись по помийницям, бігати під колесами автомобілів, бути з'їденими бомжами, чи ще щось?!?!? і це гуманне відношення до тварини? Ну скажіть мені, чи я не права?
    Чим займаєтеся, стерелізуєте тварин?

Насправді, все це трохи дістало, хочешь зробити добро для свого міста, для своєї родини, а тебе ще починают цькувати, наче ти якийсь прокажений. ЛЮДОНЬКИ ДОБРІ, якщо ми хочемо, щоб нас поважали і на нас рівлялися, потрібно щось робити, а не чикати, поки це зробить хтось інший.
    Я аж ніяк не хочу Вас цькувати. І те що наші погляди розійшлися у питанні стерілізації, ще не ознає, що я не шаную роботу організацій захисту тварин. Я ще раз повторю, у мене самого в звичайній квартирі живе три собаки, звичайно що три це не багато і хотілося б щоб допомогли більшій кількості.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5