Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности

Результаты опроса: На вашу думку, стерилізація домашніх тварин - це:

Голосовавшие
13. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • правильне вирішення проблеми

8 61.54%
  • безглузда ідея

3 23.08%
  • Ваш варіант (потрібно розписати, що саме Ви пропонуєте и чому)

2 15.38%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5
Показано с 11 по 20 из 47.
    Постійний відвідувач

Re: Гуманне вирішення популяції безпритульних тварин

Ответ Сообщение от Алина_21 Посмотреть сообщение
    Ми не проти природних функцій тварин, ми проти того щоб ці "природні функції" ставали безпритульними тваринами. А на рахунок штрафів, Ви шановний, мабуть не так нас зрозуміли, ми не збираємось всіх поголівно штрафувати, а лише тих хто буде ВИКИДАТИ (інакше це не назовеш) цуценят и кошенят на вулицю... повірте, а дізнатися хто викинув і коли не над-то складно.
    "Якщо держава встановить ряд законів, де за вагітну собаку метиса, за кожну вагітність господар буде платити штраф у розмірі вартості стерилізації цього собаки, то дешевше буде 1 раз на все життя стерилізувати, ніж платити штрафи по 600 грн."
    Як це можна ще зрозуміти? Тай після таких слів люди почнуть більш інтенсивно викидати тварин, навіть що вже є. І операція в 600 грн не кожному по кишені. Я, наприклад, витрачаю на лікування та профілактику захворювань своїх собак на місяць стільки скільки на себе за рік. Де ще брати подібну суму не знаю.

новчок

vetal115,
    малось на увазі, що собака народжує по 2 рази на рік,
    А стерилізація коштує до 300 грн, тому 2 вагітності на рік і виходить 600 грн.
    Так люди і замисляться, може стерилізувати дешевше 1 раз в житті тварини і хазяїна, ніж платити штрафи.
    І той же штраф піде на колись вже викинуту тваринку, яка вже на вулиці. Все просто.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от angelika Посмотреть сообщение
    А жлобам и безответственным людям вообще нечего брать в дом животных, потому что даже на элементарную глистогонку денег не выделят. Не говорю уже о , не дай Бог болезни или старости. Именно эта категория людей выбрасывают старичков умирать в поле, лес. Это в Полтаве называется "завезли".
    Мы таким и не отдаём никого.

vetal115.
    Ви кажете про контролювання людей.
    Ви хоч уявляєте собі, по скільки собака народжує цуценят за своє життя???
    Я Вам вище приблизно підрахувала. Є собаки, які народжують по 10 і більше дітей.
    Пропозиція на стільки переважає над спросом, що просто неможливо пристрояти всіх тварин.
    А в Полтаві знаєте як запитують? Нам би породісту на цеп , на охрану дома.

Зараз в Полтаві бум на овчарок , ротвелерів, доберманів.І всі, як истинные жлобы хотят на шару.
    Наврядче нормальна людина дозволить своїй собаці декілька разів на рік народжувати десяток цуценят. Треба бути справжнім придурком щоб на таке піти. А от раз у 3-5 років чому б і ні. А за долею цуценят якраз могли б слідкувати подібні організації. Взяти бази даних вет клінік, створити на їх основі власні і працювати за покликанням.
    Так, бум на породистих був, є і буде, але беруть їх здебільшлго щоб похизуватися чи прикрити власні недоліки, ці собаки найчастіше стають жертвами поганого ставлення. А дворнягу беруть ті хто насправді любить тварин чи хоче їм допомогти. Моя ****(суміш із лабрадора та дворняги), наприклад, коли народила 13 штук мало не довела мене до інфаркту, але нічого роздали усіх за символічні 5 гривень.
    новчок

Іще деяка інформація.Дуже часто під час стерилізації виявляються захворювання тварини, які б трохи пізніше або привели б до стерилізації все одно, або до загибелі.
    Коли мені дзвонять і запитують про те, щоб взяти тварину, я завжди в людей запитую: а де ваша попередня собака?
    -та померла.
    -а від чого?
    - не знаю-хворіла, та й померла
    це 70% відповідей полтавчан та мешканців пригорода.
    Постійний відвідувач

vetal115,
    малось на увазі, що собака народжує по 2 рази на рік,
    А стерилізація коштує до 300 грн, тому 2 вагітності на рік і виходить 600 грн.
    Так люди і замисляться, може стерилізувати дешевше 1 раз в житті тварини і хазяїна, ніж платити штрафи.
    І той же штраф піде на колись вже викинуту тваринку, яка вже на вулиці. Все просто.
    Навіть від 300 гривень легше не стає. Я сам просто ніколи не замислювався над подібними речами тому скільки коштує не знаю.

Іще деяка інформація.Дуже часто під час стерилізації виявляються захворювання тварини, які б трохи пізніше або привели б до стерилізації все одно, або до загибелі.
    Коли мені дзвонять і запитують про те, щоб взяти тварину, я завжди в людей запитую: а де ваша попередня собака?
    -та померла.
    -а від чого?
    - не знаю-хворіла, та й померла
    це 70% відповідей полтавчан та мешканців пригорода.
    Я постійно провожу профілактику тому подібних випадків не було дві собаки у мене мешкають 7 років припіваючи, ще одна майже 2.
    новчок

vetal115,
    вам відомо, що воздержание тварини призводить до онко захворювань, і в тому числі вживання твариною препаратів для зменшення желания.
    Вам те ж саме запитання,ви точно знаєте, де знаходиться кожне цуценя хоча б з тих 13?
    і ще одне.Ви уявляєте обсяг роботи-слідкувати за кожною Вами проданою/пристроєною твариною?
    хто на такий штат працівників дасть гроші, і головне- з чого їх візьме держава?

7 років ні про що не говорять

vetal115,
    порахуйте тоді, скільки коштів Ви тратите на препарати стоп-секс,вагітність собаки та викорм цуценят до віку, коли їх віддавати.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    А тепер поясніть, чому я маю платит штраф кожен рік за те, що не стирилізую свою кішку, якщо не викидаю і не залишаю безпритульним її потомство, і навіть думки не виникне викинути її на вулицю, навіть якщо вона буде кожного ранку впісювать тапки - ттт?
    Насправді таких власників, як Ви дуже мало, і це сумно, бо більшість вважає, що краще цуценя/кошеня втопити відразу після народження, або підкинути кудись в гаражі, або у під'їзд, або під двері ветеранарного центру. Це дуже і дуже жахливо, бо таке ставлення до живої тварини просто не стерпне.
    Ответ Сообщение от vetal115 Посмотреть сообщение
    Наврядче нормальна людина дозволить своїй собаці декілька разів на рік народжувати десяток цуценят. Треба бути справжнім придурком щоб на таке піти. А от раз у 3-5 років чому б і ні.
    О, а мені цікаво, яким чином це можливо конролювати? Ну добре в місті, виводити свого цюцька на повідок, а як же бути в приватному секторі? А Вам відомо, що собаки-кобелі можуть перелізти через 2-х метровий паркан, якщо почує сучку яка тічкує? Чи може ви пропонуєте власникам приватних секторів закривати свою собаку на цей період на горищи, в гараж... чи ще кудись? А самим на цей же період виходити і охороняти свій будинок? Чи може краще стерилізувати собаку, і не напружувати собі мозок?
    Ответ Сообщение от vetal115 Посмотреть сообщение
    Навіть від 300 гривень легше не стає. Я сам просто ніколи не замислювався над подібними речами тому скільки коштує не знаю.
    От, відповідь на ваше питання. Ви навіть не замислювались, а ми вже цим займаємось не один рік, та наші труди ніхто не бачить. Та це все до одного місця, бо приходить якийсь дядечко або тЁтінька і підкидає маленьких домашніх цуценят і думає, що вона зробила добро, що залишила їм життя, що не втопила їх... а яка їхня доля? вештатись по помийницям, бігати під колесами автомобілів, бути з'їденими бомжами, чи ще щось?!?!? і це гуманне відношення до тварини? Ну скажіть мені, чи я не права?

Насправді, все це трохи дістало, хочешь зробити добро для свого міста, для своєї родини, а тебе ще починают цькувати, наче ти якийсь прокажений. ЛЮДОНЬКИ ДОБРІ, якщо ми хочемо, щоб нас поважали і на нас рівлялися, потрібно щось робити, а не чикати, поки це зробить хтось інший.
    Гуру

Специально для клинических блондинок- собаки не насилуют, они КУСАЮТ. И стерелизация здесь- бесполезна! Вернее, очень даже полезна для кое-кого. Ведь на одну псину выделяют 450грн (по крайней мере в Харькове так) А проверить куда ушли эти средства не просто сложно, а не реально. По этому и устраеваются такие движения зоофилов, частично проплаченные, а частично состоящие из клинических блондинок. А кто-то деньги зарабатывает.

Собака живёт 10-15 лет. И не зависимо от того стерелизована она или нет она кусает прохожих, разносит болезни, гадит в общественных местах.

З.Ы. Стерелизовать нужно не собак, а зоофилов их защищающих. Что бы не портили генофонд нации.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Stanley* Посмотреть сообщение
    И не зависимо от того стерелизована она или нет она кусает прохожих
    Вона ж якось потрапила на вулицю та собака. тільки не нада щас казать шо всі бобіки самі тікають від чудо, яких милих господарів.
    Ведь на одну псину выделяют 450грн
    в Полтаві поки шо, тільки на отруту виділяють ... тоді як люди на власні кошти стерилізують бродячих тварин.
    Постійний відвідувач

Специально для клинических блондинок- собаки не насилуют, они КУСАЮТ. И стерелизация здесь- бесполезна!
    Це Ви, шановний на кого намікаєте, а? не зрозуміло. А тепер я повторюю, для ТУГОДУМІВ, що наша місія, і мета нашого звернення така: "Контроль над народжуваністю тварин, і в подальшому популяції безпритульних тварин", тобто якщо впровадити такий закон, в якому власника домашньої тварини, зобов'язували стерилізувати свого улюбленця, щоб той не ламав собі мозок над проблемою куди діти цуценят, то БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН В МАЙБУТНЬОМУ НЕ БУЛО Б, а якби були то не в такому масштабі як зараз.

Я скажу, Вам так, я молода мама і як і всі матусі гуляю зі своєю дитиною. і чесно кажучи мені іноді СТАШНО ходити по вулиці, бо такі стаї безпритульних собак бігають, "дурнуватих" (на почві, того що сучка тічкує) це що просто жах. І з цим потрібно щось робити.

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    в Полтаві поки шо, тільки на отруту виділяють ... тоді як люди на власні кошти стерилізують бродячих тварин
    Ми збираємо гроші від небайдужих людей, як кажуть з миру по нитці, голому сорочка, от і ми так (хтось дає 20 грн, хтось 30, а інколи і по 100 грн дають), так от збираємо ми тихенько ці гроші, а потім йдемо і стерилізуємо тварину.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5