Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей129Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 20
Показано с 71 по 80 из 193.
    المزيد من النفط

Re: Кому за 30

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Я завжди такі думки маю.
    А Ви хіба ні ("можна і без")?
    Ні. У мене тільки благочестиві думки...

Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Спокойствіє, скільки знаків оклику. Тільки Винню познайомлю, він робе планку, а це означа, що він стрункий і бадьорий. Да, Пих?
    Над фігурою мені ще треба працювати, але вже є прогрес певний. я не хочу хвастатися та щоб про мене щось думали таке погане, але планка то була тільки початком, зараз я вже десь півроку йогою займаюся, але таке, я любитель,роблю десь асан 5-6, але планочку теж не забуваю. хочу походити до якогось інструктора хоча б пару місяців, щоб він показав як що правильно робити.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Над фігурою мені ще треба працювати, але вже є прогрес певний. я не хочу хвастатися та щоб про мене щось думали таке погане, але планка то була тільки початком, зараз я вже десь півроку йогою займаюся, але таке, я любитель,роблю десь асан 5-6, але планочку теж не забуваю. хочу походити до якогось інструктора хоча б пару місяців, щоб він показав як що правильно робити.
    Пих, тобі вже двох дівок черешня знайшла, а в тебе досить фігура не готова !?
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Пих, тобі вже двох дівок черешня знайшла, а в тебе досить фігура не готова !?
    капець) ти мене не бачила рік тому, якщо зрівнювати з тим шо зараз, то я у пристойній формі. просто треба щє працювати над собою, не хочу зупинятися на півшляху
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    капець) ти мене не бачила рік тому, якщо зрівнювати з тим шо зараз, то я у пристойній формі. просто треба щє працювати над собою, не хочу зупинятися на півшляху
    І яка у тебе зараз вага ?
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    І яка у тебе зараз вага ?
    треба поміряти, але пуза та цицьок вже нема такі як були раніш, та і прес якійсь вже з"явився. треба ще позанімацця трохи турніками та брусами десь пару місяців
    Новачок

рано тобі ще гарненьку дівчинку. знову будуть цицьки і пузо. наші дівчата смачно годують.
    Постійний відвідувач

Народ,витаю!!!А что это за хрень появилась,кто-то знает?Ранее не видал такого и видать не вчера она висит в сети и на ул.Небесной сотни 91 Не думал,что в нашем городе имеет право на существование такая Параша!
    http://0953182121.com
    amanuma

Ответ Сообщение от Wektor Посмотреть сообщение
    Народ,витаю!!!А что это за хрень появилась,кто-то знает?Ранее не видал такого и видать не вчера она висит в сети и на ул.Небесной сотни 91 Не думал,что в нашем городе имеет право на существование такая Параша!
    http://0953182121.com
    завуалированная реклама шлюх?
    23q
    23-й участник

Норм! Легализировать надо уже давно, а то расплодили подпольный "грязный" бизнес.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 20