Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей133Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 25 из 27
Показано с 241 по 250 из 261.
    Banned

Re: Особый случай...

Lera, ну, надеюсь за этом есть кому последить...

Banned

Ответ Сообщение от BleedingSun Посмотреть сообщение
    у меня в профиле есть ссылка на мою страницу в контакте
    У вас в профиле есть информация о том, что "Кому интересно - моя страница в ВК есть в профиле."
    Гуру

rasta-koy, не поленись в vk набрать BleedingSun в строке поисковика - по запросу выдаёт одного человека; место жительства, образование и возраст соответствуют. Ничё так... на любителя
    It's my life
    Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    У вас в профиле есть информация о том, что "Кому интересно - моя страница в ВК есть в профиле."
    Вот, для особо любопытных) vk.com/bleedingsun Мне нечего скрывать ))) Ці руки нічого не крали...)
    Хах...) Даже тут есть: https://www.google.com.ua/search?q=v...spv=1&ie=UTF-8
    It's my life

Утихли что-то страсти в теме...) Странно. Давайте хоть пообщаемся, что ли)
    Пророк

Утихли что-то страсти в теме...) Странно. Давайте хоть пообщаемся, что ли)
    Марш в реал!
    It's my life

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Марш в реал!
    ) А я и так в реале) Сюда захожу разве что из интереса ( да и не со всеми можно пообщаться в реале - вдруг найду тут ещё какого-нибудь интересного собеседника/личность).
    Філософф

Так, романтика в упор не бачу. Ну і слава Богу. Бачу хлопця з освітою (і зі звичкою до самокопання) і кучею комплексів (я те зробив не так, я там був не такий і т. д.). Горє от ума. І всі у нас погані (за стандартом не проходять (дай дівчині шанс, може принцесса просто почуває себе ніяково, або теж пнеться зі шкури, щоб бути кращою, ніж вона є)) Проблема основна не в інвалідності чи бракові досвіду, а в тобі, любчику, в тобі. Невпевнений у собі, ти іноді любиш погризти себе. Є багато прикладів людей з інвалідністю. які влаштували лічку так, як здоровим і не снилося.
    Як це побороти - це як віра в Бога. Чи оргазм. Чи кохання .Як для декого звичка колупати в носі чи гризти нігті.) Неможна навчитися або перестати. Можна лише встати ранком і зрозуміти, що переродився. Або розслабитись. Або і далі їсти себе великими порціями. Не заморачуйся. Не дьоргайся. Ти пишеш, що був занадто наївний, нав"язливий тощо. Неможна бути ідеальним. Банальна сентенція, можеш плюнути мені в очі, але я так живу: полюби мене чорненьким (кою). Для дівчини, якій ти підходиш, ти любий підійдеш. Я прагну, щоб мене любили не ідеальною, а такою, як є. Адже, коли я народжуватиму, погладшаю, не дай Боже, захворію, в мене буде поганий настрій і брудна голова я повинна бути впевнена, що він буде поряд.

Может и так). Пусть веселятся - мне то что. Вот только - для меня лично это все абсолютно никакой ценности не несёт. Так что - буду "фильтровать" дальше).

Добре - трохи проясню ситуацію для Вас. Мені зовсім не потрібні поради тутешніх експертів стосовно стосунків між людьми ( якщо зовсім прямо - куди що "встромляти", і так далі - були ж тут і ті, які все зводили тільки до цього) - я шукаю змогу подолати в собі "страх" знайомства з дівчиною просто на вулиці, в простих та звичайних ситуаціях ( це - як приклад та одна з причин, чому я вирішив звернутися сюди). От і чекаю слушних порад і зауважень. Але, поки що, таких - практично й не було...
    Кста...конкретно дуже допомагає подолати страх перед незнайомими людьми роздача листівок. На своїй шкурі випробувано. Я підробляю іноді, бо мені подобається тренувати себе (я працюю на основній з людьми, з аудиторією, тому треба підвищувати свій рівень): до кожного посміхнешся, поговориш (не треба лізти на голову, якщо людина не хоче спілкуватись). Я негатива від людей майже не бачила. Через певний час починаєш розуміти людей: до кого можна підійти, до кого ні, кому що сказати. Найцікавіше, що коли у мене в руках флаєра, я стаю взагалі іншою людиною. Я сором"язлива, а люди часто приймають це за суворість чомусь. А коли я роздаю бамажки, я абсолютно відкрита і нічого не боюсь. Як на сцені.Ніби це взагалі не я. Тому раджу дійсно гарний спосіб.До речі, викладачі театрального мистецтва і психологи радять те саме.

Кто тебе такое сказал? Я просто расширяю круг общения)

Что ж вы так себя то не цените) Массовка... По большому счету - ваше "общество" мне приятно и интересно (за редким исключением). Вы же по своей воле здесь сидите и отвечаете мне. Не было бы желания - никто бы и не писал. Даже Семеныч меня поддержал, а вы...

SemenSemenych, ты меня не перестаешь удивлять) Куда делась твоя язвительность? Подколки? Нравоучения? Аж неинтересно)
    Отвечу на твой пост, так же, по пунктам:
    Да, по поводу позиций и т.д. - согласен, так и есть. Чаще всего - и доказывать другому человеку что-то очень сложно - он просто может сделать вид, что согласен, но при этом - останется при своем мнении. Зато - когда можно с кем-то подискутировать на ту или иную тему - сразу интерес возникает).
    Легче узнать? Возможно... Но все равно, тут, за экранами мониторов - единицы пишут именно то, что они думают и ведут себя так, как в жизни. В основном - одни оборотни, клоуны и тролли).Тяжело "узнать" того, кто "в живую" - совсем не тот человек, кем пытается казаться. Поэтому я если и общаюсь в интернете - чаще с теми, кого знаю лично (если нет возможности видеться в жизни). Например - те же бывшие одноклассники/одногруппники или друзья детства.
    По поводу чтения - как научился читать в 6 лет, так и не "отлипаю" от книг. Сейчас, правда, гораздо меньше свободного времени на это, но все равно - читаю много и практически постоянно... Есть любимые авторы и книги, но я постоянно ищу для себя что-то новое и необычное. Так что - нравится и очень (хоть это, как я понял, совсем "не модно" сейчас (дешевые романчики и Паоло Коэльо я за литературу не считаю)). Вот (кратко), то, что я читал (и читаю) сейчас: Толкиен : Властелин Колец, Сильмариллион, Хоббит; Стивен Кинг: Тёмная Башня, Противостояние, Мертвая зона, Побег из Шоушенка, Зелёная Миля, Нужные Вещи, Сердца в Атлантиде, Сияние, Под куполом, Мизери, Буря столетия, Долорес Клейборн; Бернар Вербер: Мы Боги, Танатонавты, Звёздная бабочка, Муравьи. Борис Акунин: Нефритовые четки, Турецкий гамбит, Алмазная колесница, Статский советник, Особые поручения. Джеймс Роллинс: Пирамида, Чёрный орден, Кости Волхвов, Амазония, Айсберг, Песчаный дьявол. Плюс Саймак, Муркок, Азимов, Нортон, Френк Герберт ("Дюна")... И много еще чего. Теперь твоя очередь)
    Це називається "піпіськой мєряться"))) . Шо за йо майо. Список гарний. Як бібліотекарша кажу. Нас би таким комплектували, я б до стелі пригала. Хоча Коєльйо не трож. Нормальний дядя, тільки трохи шизувастенький. Як тільки мальчік образованний, у нього обов"язково якийсь гандж є(або п"є, або колеться (бивалі случаї), розсовує грані битія, або в секті, або з дівками анічичирк повний, або ще якась халепа). Читаю тєму, коментую по ходу вальса і визріває у моєму серці велика печалька: ну чого при тому, що ти такий освідчений, ти такий наївний (не віриться, що 24). Юнацький максималізм випирає з усіх щілин. Змішані у мене почуття: з одного боку імпонує освідченість і своя думка, з іншого боку кумарить невпевненість ота і відчуття, що всі погані, а дівки найперше.
    Філософф

Щодо сумісності інвалідності і роздачі листівок - я думаю - це реально
    It's my life
    Хах - а я ведь давно "забил" на эту тему...) А тут, оказывается, ещё кому-то не лень писать.
    Долго писать не буду ( да и не хочу) - Рыжая - хочешь пообщаться - вот моя страница в вк: http://vk.com/bleedingsun
    Заходи...
+ Ответить в теме
Страница 25 из 27