Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей120Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 17
Показано с 111 по 120 из 165.
    escape_the_sofa

Re: Сколько денег вы готовы потратить на первом свидании?

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    Прежде чем парню выйти на свидание нужно запастись деньгами,а иначе купите семки завалитесь на лавочку и
    Мне не поприколу "разводить" парня на кафе или дискотеку. Типа я там не была. А в Полтаве, так тем более. Деньги это как катализатор развития отношений. Захотелось мне например, шарик с гелием, и парень не будет спрашивать, а че, это мне его захотелось, а купит, я порадуюсь поднимется у меня настроение и у него тоже, и будет нам всем очень хорошо. )))

Banned

Ответ Сообщение от jamlife Посмотреть сообщение
    Мне не поприколу "разводить" парня на кафе или дискотеку. Типа я там не была. А в Полтаве, так тем более. Деньги это как катализатор развития отношений. Захотелось мне например, шарик с гелием, и парень не будет спрашивать, а че, это мне его захотелось, а купит, я порадуюсь поднимется у меня настроение и у него тоже, и будет нам всем очень хорошо. )))
    Я не мог здесь уместить всего что может понадобиться девушке поэтому как пример вписал дискотеку,сауну,кафе,шарик... вам нужен шарик, значит пусть будет в этом списке шарик.
    Но рано или поздно стоит пойти в кафе алкоголь с пиццей употребить(пицца как пример, можете из закуски брать чего хотите)
    Если парень не дурак он сам туда должен пригласить так как алкоголь тоже является катализатором развития отношений.
    Если меня так девушка "разведет" я тока рад буду...
    Зануда

Alex_Tee_,
    Вы ведь отдыхать выходите или что?
    Так сприймайте ж слова у контексті теми, а не буквально. Не планувати ПЕВНУ, ВИЗНАЧЕНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ СУМУ - ось що маю на увазі. Тобто я не вираховую 5% чи 6% витрачу. Звичайно, я прихопив би гроші та банківську картку. Але специфіка витрат на першому побаченні не відрізняться для мене від побачення під номером N.

С девушками проще... живешь с ней с пол года и решаешь не лентяйка ли она, не ведет ли праздный образ жизни...если нет то женишься. Вот и все...
    І зову за готовий рецепт ДЯ-КУ-Ю!
    Banned

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Alex_Tee_,

Так сприймайте ж слова у контексті теми, а не буквально. Не планувати ПЕВНУ, ВИЗНАЧЕНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ СУМУ - ось що маю на увазі. Тобто я не вираховую 5% чи 6% витрачу. Звичайно, я прихопив би гроші та банківську картку. Але специфіка витрат на першому побаченні не відрізняться для мене від побачення під номером N.
    Понятно, а я уж думал ты не планируешь деньги брать вообще, ну кроме на проезд...
    Тогда о чем спор я не пойму?
    Зануда

Alex_Tee_, я так розумію, логічний наголос у назві теми на останніх двох словах - "першому побаченні". Саме на першому.
    Але нехай. В мене питання до дівчат визріло. Які витрати, що робитеме на побаченні чоловік, ви готові спокійно сприймати? Щоб було ясніше - буває так, що жінка настирливо повертає вартість проїзду, а щодо всяких квитків у кіно - тим більш. Чи таємною жіночою невербальною мовою це означає "Йди ти на*уй"?
    ри?

Щоб було ясніше - буває так, що жінка настирливо повертає вартість проїзду, а щодо всяких квитків у кіно - тим більш. Чи таємною жіночою невербальною мовою це означає "Йди ти на*уй"?
    Страдаю таким от. Таке виховання плюс характер - бути "незалежною", навіть по мєлочах)
    Дуже важко сприймаю, коли хлопець починає платити за мене(( Розумію, що інколи ображаю намаганнями платити за себе в транспорті, але ....
    І ні, це не означає "пішов ти". Просто треба, щоб пройшов якийсь час адаптації до мучачіка і до його прагнення платити гривнюдвацитьпять :)

П.С. Білєти в кіно - це святе. Запрошує хлопець - платить він! Запрошую я - плачу))
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Запрошує хлопець - платить він! Запрошую я - плачу))
    Ударение поставьте, плиз

У меня тоже вопрос, немного допольню вопрос Фабулиста, но немного в другом контексте:
    Какую сумму, потраченную на первом свидании, девушки считают адекватной? То есть чтобы сказать - не жлоб, но и не выделывается?
    Нервова, курррва

Чи таємною жіночою невербальною мовою це означає "Йди ти на*уй"?
    Ну, не зовсім на йух! Але намьок єсть. Загалом, я рідко коли даю за себе платити. Коли вже повноцінні стосунки, то да. А так... заплатив - подав заявку на пабєду! Нєєєєє!))))
    Та блін! ну це вже від чувака залежить.
    Якшо він зустрічає тебе на МЛ-ці, в нього, приміром якийніть Арте, годинник Радо і теде. І каже: Давай возьмем полтавського на розлів, і посидим в Корпусном. (замєчу, нє шуткі раді!!!) То воно мать якось не комільфо. Хоча я погоджусь.
    Або якшо він бєдний студєнт в зношених кедиках і скаже: пішли в Міміно. Тоже некомільфо. пацана жалко. Може цілий відкладав!)))
    Адекватно суму назвати не можу. Скажу, шо не люблю на першому побаченні повноцінно вечеряти. Чомусь. Кави попити, сходити в кіно, поблукати. Мать так. А там самі вирішуйте скільки це.
    ри?

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Ударение поставьте, плиз
    ПлачУ. Я оплачую))

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Какую сумму, потраченную на первом свидании, девушки считают адекватной? То есть чтобы сказать - не жлоб, но и не выделывается?
    Якщо купить в літню жару морозиво)) Отаку суму)) І то краще спитать, чи хочеться його зараз чи ні)
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Якщо купить в літню жару морозиво)) Отаку суму))
    Ну да, тут жлобом показаться тяжело! А если к нему еще купить напиток - то все, блин, понты!
+ Ответить в теме
Страница 12 из 17