Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей120Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 17
Показано с 91 по 100 из 165.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Сколько денег вы готовы потратить на первом свидании?

а крім грошей і анекдотів більше немає за шо оцінювати чоловіка?

ри?

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Или будете только оценивать его умение рассказывать анекдоты?
    Так, буду. Якщо хлопець не вміє шуткувати, не вміє сміятися над собою, і взагалі бука - нафіг він такий красавчік нада? Якщо хлопець не вміє толково викладати мислі, а ізьясняється типу Ну ем..якшо... тоді....корочє..ну ти поняла!! - нафіг він такий красавчік нада?
    І взагалі, чого на першому побаченні я маю оцінювати його роботу, машину, кар'єру і взагалі його вцілому, якщо він мені тільки подобається? Може мені просто охота з ним поговорити, про різне, про те, що любить, що дивиться, що слухає, де буває, що читає....

Я взагалі не розумію, тема була про перше побачення і плавно перетекла в пошук супутника життя. Не важливо, скільки ти витратиш бабулєсів на першому побаченні (і чи витратиш ти їх взагалі). Важливо, як ти себе поводитимеш!! І пробачте, якщо не подати дівчині руку, коли вона виходить з автобуса/таксі або хряпнути дверима перед її носом - це бл зовсім отлічний кєнт!!

Пройти пішки різноманітні закапелки рідного міста, поблукати по неходжених до того дорогах, посидіти на лавці, подригати ногами і говорити, говорити - ідеальне побачення.
    .... капєц, бабла на це нада!
    Я розумію, що зараз цинічность, меркантільность і всьо такоє в ціні, але ж люди, не дотакої ступені. Мущини, не треба нас робити вже аж такими потворами. Якщо любов - то шо ж, вона зла.
    Зануда

Як же чудово вміти як Ви, Alex_Tee_, все систематизувати та розкладати по поличкам! Все Вам відомо - про красивих дівчат і про негарних, і що вони думають і як чинять. Я-то був думав, що людина - істота, що сповнена протиріч та сумнівів..а Ви так все добре пояснили!
    Відповідаю на питання - якщо б я був закоханий, то намагався б на побаченні зробити так, щоб дівчині було цікаво, комфортно, затишно (от би ще вміти це...). Певну суму витрат планувати не спадає на думку.
    Banned

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    А коли нормальна людина, так скажем з пєрспєктівами, то шо там вже зазирати в кишеню.
    Простітє мужчіни, але ж ви тоже не підбираєте з калюжі жєнщіну (чи з траси) і не любите її просто за характер! Да ж?!
    Ну это практически невозможно оценить я имею ввиду перспективы, сам не знаешь что тебя ожидает. Бывает работаешь работаешь и не хрена не выходит, а бывает в струю попал...
    Конечно есть дети багатых родителей мажоры, сын депутата или какого либо судьи или прокурора. То тогда перспективы конечно ясны на все 100%
    С девушками проще смотришь на внешность если нравится, то живешь с ней с пол года и решаешь не лентяйка ли она, не ведет ли праздный образ жизни ,посиживая у тебя на шее ,если нет то женишься. Вот и все...

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Як же чудово вміти як Ви, Alex_Tee_, Певну суму витрат планувати не спадає на думку.
    А зря...
    Я перед такими мероприятиями всегда планирую что могут быть непредвиденные расходы, а вдруг девушка в сауну захочет, а такси, а мороженое, а Bianco Vermouth в дорогу?
    Вот например как ШАРАШЕ понравяться глаза, и пиши пропало, не будите же вы в парке друг другу в глаза смотреть,это не культурно люди кругом,для этого необходимы бар,дискотека или выезд на природу, или квартира друга
    Вы ведь отдыхать выходите или что?

Да в принципе все сознательные люди так поступают, если муж с женой желают выйти развлечься то они составят план мероприятий подсчитают сумму которую они позволят себе потратить и в путь...
    Если пока нет денег то лучше ничего не планировать подождать случай до зарплаты.
    змія болотяна ОЧКОва

в сауну на першому побаченні? ммммм, як у вас все сложно ))))) Ми тут прям картинку намалювали про дівулю з пляханом вермута...

а загалом, подивіться, дами, шо нада особі мужского пола, од особі женского! шоб сімпатічна була, не лінтяйка, і на шиї не висіла. всьо!!! І з такими запитами, вони задаються діогенівськими питаннями "Іщу женсчіну!".
    Banned

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    в сауну на першому побаченні?
    А почему на первом?
    Я отвечал fabulist, он за первое ничего не говорил
    А можно и на первом,если девушка симпатичная и вы в порядке..что тут такого?

Возможен такой сценарий первого свидания...
    Нервова, курррва

Alex_Tee_, діко пардонірую, але ви такими примітивними категоріями мислите, шо й в подальшу дискусію з вами вступати не хочеться!
    Без образ. Як є.
    І наостанок:
    Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    не будите же вы в парке друг другу в глаза смотреть,это не культурно люди кругом,для этого необходимы бар,дискотека или выезд на природу, или квартира друга
    В квартірі друга хіба в піхву заглядать! А в глаза в парку - дааа! Некультурно якось!
    Banned

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Alex_Tee_, діко пардонірую, але ви такими примітивними категоріями мислите, шо й в подальшу дискусію з вами вступати не хочеться!
    Без образ. Як є.
    Да ниче...Не стоит извиняться...
    Новачок

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    С девушками проще смотришь на внешность если нравится, то живешь с ней с пол года и решаешь не лентяйка ли она, не ведет ли праздный образ жизни ,посиживая у тебя на шее ,если нет то женишься. Вот и все...
    Как всё оказывается просто в жизни - нашел "красивую нелентяйку" и жизнь удалась))
    Banned
    Heart

Ответ Сообщение от Stefan Посмотреть сообщение
    Как всё оказывается просто в жизни - нашел "красивую нелентяйку" и жизнь удалась))
    ИМЕННО ТАК!!!
+ Ответить в теме
Страница 10 из 17