Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей13Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 6
Показано с 51 по 52 из 52.
 1. #51
  Offline
  Пророк

  Re: Ищу парня...


  Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
  воно хєр йово зна от чаво коні двинеш, чи от курєва чи от жєнітьби
  Виння Пых, будьте оптимістом, та дивіться на світ через рожеві окуляри (не будемо утояняти, як хто це робить у нас в місті, в області, в країні в цілому).

 2. #52
  Offline
  Новачок

  Re: Ищу парня...


  Доброго дня Полтавчанам!
  Вирішив дописати у цю тему бо не можу знайти собі пару для створення родини. Дуже складно знайти. Спілкування на вулиці або у ВУЗі виявляє дівчат у яких "є хлопець" або "інші плани". Починається новий учбовий рік може хтось із дівчат хотіла б створити родину, має вік до 20 років (бо сам надто молодий для старших), живе у родині (бо надто самостійні не знайдуть інтересу в спілкуванні) давайте спробуймо познайомитися.
  Нажаль на форумі процвітає хамство і пусті балачки. Натяки накшталт "всі знають де потрібно знайомитись" не розумію (до речі ця тема чомусь завмерла - невже всі одружені?) бо не є членом первісної територіальної громади. Щоб не розкривати душу перед "інтернетом" пропоную дівчатам навіть без реєстрації на форумі (бо не прочитав тут наявність таких) на писати мені на поштоову скриньку dopvidspilkyvan собачка gmail крапка com. А далі за домовленістю можливо буде дізнатися все що цікавить, без загроз особистій конфіденційності.
  Сподіваюсь ця тема не заросте пустими повідомленнями з образами гідності бо ті хто лається ображають в першу чергу себе самих.
  Модераторам форуму: можливо б Ви написали як відновити довіру для форуму, щоб з його допомогою люди знаходили один одного не отримавшии перед цим відерце бруду, а не зневажали його можливостями у питанні пошуку пари.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 6

Теги для этой темы