Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей191Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 38
Показано с 51 по 60 из 375.
    Філософф

Re: Розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях

Ця тема Коновальцю як бальзам на душу.))) Процес пішов.

Зануда

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    А якщо для вас право на тверезе а також не гопонуте,не ублюдочне,нематюкливе і т п оточення є невиданною дивиною то про що ще з вами можна говорити
    Це зовсім не таке просте питання, на мій погляд. Суспільство одночасно прагне до двох майже протилежних речей. З одного боку - щоб всі були абсолютно вільними у виборі способу життя, а з іншого - щоб при цьому не заважали один одному, адже звикли жити зграями, поруч.
    До цього часу, при всіх недоліках, краще демократії нічого не вигадали. Питання вирішуються більшістю голосів і баста. Такий цинічний, простий спосіб. Ми декларуємо свої голоси владі, далі - зрозуміло.
    Ніяких прямих прав на "не гопонуте,не ублюдочне,нематюкливе і т п оточення" ми з Вами, на жаль, не маємо. У Вас є свій погляд на краще облаштування суспільства, у мене - свій.
    Якщо хтось вважає, що має право на атеїстичне оточення, або щоб оточуючі були виключно арійцями? Як тут бути?
    Вочевидь, людство ще не знайшло спосіб утримувати баланс між свободою кожного обирати спосіб життя та при цьому не шкодити іншим. Тому, я повторюю, кожен має починати змінювати світ з себе і тим і завершувати. Ніякими законами та пропагандою тут нічого не можна досягти, ІМХО.

пане де ви були коли тут випивуни називали своїх опонентів і заправильними і мажорами і купую інших слів?
    Примушуєте цитувати самого себе:

треба поважати вибір кожного - хто п'є і хто не п'є
    Те, що Ви не вживаєте алкоголь, скоріше добре, ніж погано. Але відштовхує саме хизування (вкотре повторюю) та зверхнє ставлення до інших.

якби бухарів було б хоч трохи менше а знайти тверезого однодумця легще то я б так агресивно до випивки і бухіарів не ставився б
    Це вже пояснення, дякую. Залишилося ще признати, що не всі, хто вживає алкоголь та сперечається з Вами тут - бухарі.

Цей трохи пафосний текст не претендує...ні на що не претендує. Я просто так думаю.

Коновалець, как ты проводишь свое свободное время? чем увлекаешься? какие ощущения испытываешь при общении с себеподобными индивидами? Что помогает тебе ощущать счастье?
    Пророк

Цікавий дослід: на практиці всі присутні опоненти пана Коновальця вчора відмовились навіть від пива. А от я трохи хильнув....
    Коновалець, може вони стібаються??...
    Пророк

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Ця тема Коновальцю як бальзам на душу.))) Процес пішов.
    Какой такой бальзам! Ставлю адын банка пива, что такой закон - не приймут, заветируют, не будут выполнять (нужное подчеркнуть). Он идет в противоречие с культурой пития в нашей стране. Нарушает каноны так сказать.
    змія болотяна ОЧКОва

Я тут ні у кого свободи не відбирав не треба займатись фантазіями і приписувати мені того що я не робив і не думав.А якщо для вас право на тверезе а також не гопонуте,не ублюдочне,нематюкливе і т п оточення є невиданною дивиною то про що ще з вами можна говорити.Ну я вже мовчу про дійсно полярний підхід який у вас є"або заткнись в тряпочку і нічого проти алкоголю не кажи або відбираєш у бухих право бухати" проміжні варіанти не враховуються?
    Я хотів би щоб у нашому суспільстві була реальна а не фіктивна рівність між питущими і непитущіми.Доречі пане де ви були коли тут випивуни називали своїх опонентів і заправильними і мажорами і купую інших слів?тобто коли хтось каже проти випивки ви про рівність зразу згадуєте а коли хтось гоне на непитущіх то зразу про справедливість і право вибору забувається
    Коновалець, Ви вважаєте, шо люди, які вживають (будьмо толерантни) - гопи, ублюдки, матюкливі і те де?
    Полярний підхід? це Ви про кого? схоже шо про себе, бо таких полярностей як Ви тут собі ніхто не дозволяє. більше того, люди забезпечують Вам не фіктивне, а реальне право жити тверезо, зі спокійною душею і легким серцем, відмовляючись навіть думати над ідеєю поставити таки Вам водочну клізму.
    Вальдемарушка по ходу був не то шо прав, а ваще.
    2.0

fabulist, у вас дуже виважена позиція, респект! а приєднуйтеся-ка ви до нашого клюбу, розвіртуалюйтеся як-небудь.
    по сабжу: Канавалєц змалював нас всіх дємонами з іклами в три ряда, але на практиці ніхто (окрім Канавальця) не жалувався. вивод?
    писи: до Адміна - помойму комусь потрібна профілактика. чи краще не зважати?
    Зануда

Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    fabulist, у вас дуже виважена позиція, респект! а приєднуйтеся-ка ви до нашого клюбу, розвіртуалюйтеся як-небудь.
    Обнімемось?
    Філософф

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Какой такой бальзам! Ставлю адын банка пива, что такой закон - не приймут, заветируют, не будут выполнять (нужное подчеркнуть). Он идет в противоречие с культурой пития в нашей стране. Нарушает каноны так сказать.
    На скільки я зрозумів, така норма у місті Полтава вже діє. І прийняла її міськрада. На рівні України - то так, може (дуже навіть імовірно), і не приймуть.
    Пророк

Я тут ні у кого свободи не відбирав не треба займатись фантазіями і приписувати мені того що я не робив і не думав.А якщо для вас право на тверезе а також не гопонуте,не ублюдочне,нематюкливе і т п оточення є невиданною дивиною то про що ще з вами можна говорити.Ну я вже мовчу про дійсно полярний підхід який у вас є"або заткнись в тряпочку і нічого проти алкоголю не кажи або відбираєш у бухих право бухати" проміжні варіанти не враховуються?
    Я хотів би щоб у нашому суспільстві була реальна а не фіктивна рівність між питущими і непитущіми.Доречі пане де ви були коли тут випивуни називали своїх опонентів і заправильними і мажорами і купую інших слів?тобто коли хтось каже проти випивки ви про рівність зразу згадуєте а коли хтось гоне на непитущіх то зразу про справедливість і право вибору забувається

Спиртних напоїв я не вживав ніколи.Я не вважаю що для того щоб не пити треба мати причину.Причину треба мати щоб пити.Бо всяка людина народжується непитуща.Особисто мені щоб гарно провести час спиртне зовсім непотрібне.Але потрібні тверезі товариші яких зараз знаходити дуже важко(хоча тьху тьху час від часу вдається).Підсумовуючі скажу що якби бухарів було б хоч трохи менше а знайти тверезого однодумця легще то я б так агресивно до випивки і бухіарів не ставився б
    слушай уважаемый, а ты ток на форуме так смело выражаешься, так легко оскорбляешь людей? или и в реальной жизни? я вот приеду в Полтаву недели через три, мож встретимся, посмотрим насколько ты смел в жизни?
+ Ответить в теме
Страница 6 из 38

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов