Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей191Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 33 из 38
Показано с 321 по 330 из 375.
    part of me

Re: Розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях

Тільки міліція у нас не американська, і щоб отримати хабара, вони і в рюкзаках обшук будуть проводити на відкриту пляшку.

Пророк

Я спілкувався з полтавською міліцією 2 грудня, у процесі розпиття сухого вина в парку в товаристві ще двох форумчан(ок). Ми поводились як зайчики: пили із пластикових стаканчиків, не матюкалися, громадського порядку не порушували.
    Міліціянти (їх було двоє) теж вели себе відповідно: вони поцікавились, чи не вживаємо ми горілку на видноті, і попросили нас не смітити. Розійшлися ми цілком задоволені один одним. тому я поки що до полтавської міліції, яка стежить за порядком, ставлюся з симпатією.

З іншого боку, в тих же парках безліч пластикових пляшок, битого скла та іншої гидоти. Зрозуміло, що її туди не міліція наносить. Мабуть, вимоги не розпивати в громадському місці обгрунтовані. Півлітра пива в "100 дорогах" коштує 6 гривень - не набагато дорожче за випите з пляшки.

Манера ходити з пивною пляшкою мені видається якоюсь жлобською, типу спортивних штанів, тільки гірше. У пристойних містах, як-от Чернівці чи Ужгород, таку сцену не дуже побачиш, а там більше десь у європах. Ясно, що манера пити з горла нав'язується рекламою, і "на вкус і цвєт товаріща нєт", але все ж таки, все ж таки...
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Я спілкувався з полтавською міліцією 2 грудня, у процесі розпиття сухого вина в парку в товаристві ще двох форумчан(ок). Ми поводились як зайчики: пили із пластикових стаканчиків, не матюкалися, громадського порядку не порушували.
    Міліціянти (їх було двоє) теж вели себе відповідно: вони поцікавились, чи не вживаємо ми горілку на видноті, і попросили нас не смітити. Розійшлися ми цілком задоволені один одним. тому я поки що до полтавської міліції, яка стежить за порядком, ставлюся з симпатією.

З іншого боку, в тих же парках безліч пластикових пляшок, битого скла та іншої гидоти. Зрозуміло, що її туди не міліція наносить. Мабуть, вимоги не розпивати в громадському місці обгрунтовані. Півлітра пива в "100 дорогах" коштує 6 гривень - не набагато дорожче за випите з пляшки.

Манера ходити з пивною пляшкою мені видається якоюсь жлобською, типу спортивних штанів, тільки гірше. У пристойних містах, як-от Чернівці чи Ужгород, таку сцену не дуже побачиш, а там більше десь у європах. Ясно, що манера пити з горла нав'язується рекламою, і "на вкус і цвєт товаріща нєт", але все ж таки, все ж таки...
    ну не знаю, мне например нравится летом, в центре города(70м от мерии и 250м от президентского дворца), повалятся, позагорать на газончике с бутылочкой прохладного пива:) и не мне одному а еще куче народа :)

по мне так главное что бы не мусорили и не нарушали общественный порядок
    Постійний відвідувач

Мені здаєтся, що треба відвести окрему зону для людей з алкогольними напоями в парку і хай собі насолоджуются, а не перетворювати усю Жовтневу від Корпусного парку до Білої альтанки на великий міграційний шлях людей з Лонгером, Шейком чи пивом.
    Так є багато нормальних людей, що здатні себе контролювати, але окремий закон для нормальних і незовсім розробити важко. Так само як і для водіїв, що ведуть себе за кермом культурно не розробляють окремий закон, є певна збірка норм та актів для усіх без виключення.
    З іншого боку питання духовності, про яке згадують лиш тоді коли треба нагадити на Януковича, а сказати більше нічого.

А фрази "мені неприємно ідти в гендель" взагалі добивають своїм егоїзмом, їм бачте це не приносить задоволення, а людям які зустрічають вас на своєму шляху повино приносити.
    Руслан

Скоро майские праздники - толпы людей (и те кто против и те кто за введения новых правил) будут выезжать на пикники с шашлыками и этими ж алкогльными напитками, например, в дендропарк. Так что теперь минералку и сок под шашлычек?
    Серега...

Мне кажется пусть пьют где хотят, лишь бы не буянили., не мусорили и т.п.
    Чем бутылка пива выпитая на лавочке отличается от бутылки пепси выпитой там же??
    А принимать тупорылые законы, которые все равно не будут работать полнейший идиотизм.К примеру, выгул собак запрещен в парках, а разрешен только на спец. площадках.... а где эти площадки???Их нет....также как и нет и не будет специальных мест для курильщиков и любителей "бухнуть".
    Вот я не курю и мне , например, тоже не нравится, когда идет чудак по улице и курит, но это же не его (чудака) проблемы, а мои.И я молча терплю такое "издевательство"))))Потому как знаю, а что же ему бедному делать,если хочется курить....
    Новачок

Хм...багато чого про пиво дізналася. А як щодо бір-міксу? Ібо вчора мого хлопця забрали до відділку і призначили штраф 200 грн за розпиття цього напою у парку.
    .

Ответ Сообщение от БожЫй одуваN Посмотреть сообщение
    і призначили штраф 200 грн за розпиття цього напою у парку
    Что это за штраф такой? Больше похоже на то, что Ваш парень слегка лоханулся.
    Новачок

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Что это за штраф такой? Больше похоже на то, что Ваш парень слегка лоханулся.
    А шо ж робити тепер? Кому скажи - засміють...випив бір-міксу за 200 грн
    .

Да теперь уже все. "Поздно пить Боржоми"(с)

на будущее:

Стаття 178. Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних
    напоїв у заборонених законом місцях або поява у
    громадських місцях у п'яному вигляді

Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних,
    слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних
    спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту
    (включаючи транспорт міжнародного сполучення) та в інших
    заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і
    громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних,
    слабоалкогольних напоїв на розлив дозволена відповідним органом
    місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п'яному
    вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, -

тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного
    до п'яти
    неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
+ Ответить в теме
Страница 33 из 38

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов