Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 7
Показано с 61 по 65 из 65.
 1. #61
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Сваволя на центральному продовольчому ринку


  Северный рынок Одесса 21.08.09

  Рынок Северный

  Отаке ось твориться там зараз.

 2. #62
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Сваволя на центральному продовольчому ринку


  Меру Полтави принесли поховальний вінок
  Меру Полтави принесли поховальний вінок | Фото: Наталія Вісич

  Підприємці Центрального ринку просять зберегти робочі місця

  Поховальний вінок із написом «Дякуємо нашій владі, мерові за те, що залишили дітей без їжі» принесли сьогодні в обід працівники Центрального ринку Полтави до міської ради.
  Приватний підприємець Оксана Білай збирає підписи під зверненням до міського голови Андрія Матковського із проханням зберегти робочі місця на ринку.
  «За вінок заплатили 120 гривень, скинулися працівники ринку. Зробили спеціальний напис. Сьогодні до нас він не вийшов, але вінок йому обов’язково вручимо. Коли ми за нього голосували, він обіцяв, що в місті буде нормальне життя, будуть робочі місця. А тепер що?», — сказала кореспонденту Gazeta. ua Оксана Білай.
  Приватні підприємці тримають у руках плакати із написами «Долой беспредел с Центрального рынка», «Сохраните рабочие места». На півгодини перекривають рух транспорту біля міської ради.
  Люди обурені тим, що їхні металеві контейнери прибирають без їхньої згоди.
  «Болгарками просто зрізають наші торгові місця. Товар викидають, люди тільки остатки збирають. Нам просто в очі сміються», — пояснила Оксана Білай.
  «Усе почалося півроку тому, коли прийшов до влади новий хазяїн на Дмитро Назаров. Нам нічого не пояснюють, просто прибирають. Це ж наше майно. Я торгую молочною продукцією. За контейнер заплатила 30 з половиною тисяч гривень. А його зрізали чотири місяці тому. Поставила новий, і його тепер зрізають», — обурилася жінка.
  Підприємці звернулися по допомогу до нового губернатора Олександра Удовіченка.
  «Сподіваємося, він нам допоможе. Прийшли і до міської влади, стукаємо в усі двері, уже не знаємо, куди стукати, бо ніхто не допомагає. Звернулися в міліцію. Вимагаємо зберегти наші робочі місця, щоб ми могли годувати дітей, зберегти наше майно, за яке ми заплатили гроші», — сказали люди.
  На торговельному майданчику уже прибрали до десятка металевих контейнерів. Натомість поставили металеві прилавки зі старими дошками під відкритим небом.
  У червні минулого року приватні підприємці з центрального ринку вже протестували біля міськради і облдержадміністрації. Скаржилися, що нова адміністрація у кілька разів підняла ціни на місця, охоронці ходять з автоматами, матюкаються і не дають нормально працювати.
  Директор товариства «Український економічний форум» із Дніпропетровська Дмитро Назаров пояснив, що споживче товариство «Міськкоопринокторг», власник Центрального ринку, підписало з їхнім підприємством договір на три роки.
  «Ми допомагаємо навести порядок. До кінця року 2009 року зробимо реконструкцію на Центральному ринку», — повідомив Назаров.
  Джерело: «Gazeta.ua», ІВ "Полтавщина"
 3. #63
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Сваволя на центральному продовольчому ринку


 4. #64
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Сваволя на центральному продовольчому ринку


  У Полтаві один з керівників продовольчого ринку переїхав підприємця автомобілем

  Дмитро Назаров, перебуваючи під домашнім арештом, власноруч побив жінку-підприємця

  До нас в редакцію звернувся лідер ініціативної групи підприємців Полтавського центрального продовольчого ринку Віктор Передерій і попросив опублікувати його звернення до громади міста. За його словами, він уже не бачить «інших шляхів боротьбі із „беспрєдєлом“, який чиниться адміністрацією ринку».
  Ми виконуємо його прохання, але деякі оціночні висновки щодо злочинної діяльності певних осіб опускаємо. Робити подібні висновки — справа не преси, а суду. Також ми дещо підправили загальну стилістику цього листа.
  Віктор Передерій
  «Проблеми центрального продовольчого ринку в місті Полтаві вже давно не нові, вони породжені свавіллям чиновників при підтримці прокуратури Полтавської області, певних кіл правоохоронних органів та безкарністю помічників одного народного депутата України. Черговий кричущий випадок свавілля стався у п’ятницю.
  Так званий інвестор з Дніпропетровська, директор ТОВ «Український економічний форум» Назаров Д. Ю. зі своїми підлеглими в черговий раз, щоб провчити непокірних підприємців, побили Білай О. Ф., тільки за те, що вона є членом ініціативної групи та допомагала організовувати зустріч з головою громадської організації «Наш дім — Полтава» Олександром Федоровичем Мамаєм.
  До речі, ТОВ «Український економічний форум» має борг перед державою — близько 2,3 мільйони грн., про що є відповідний лист заступника прокурора Полтавської області.
  Близько п’ятнадцяти невідомих чоловік на чолі з Назаровим Д. Ю., який також брав участь у побитті, виштовхали Білай Оксану за територію ринку. Все це відбулося на очах представників охоронного агентства «невідомого походження», без нашивок. Жоден з охоронців навіть не зробив зауваження. Як потім говорив начальник цієї охорони Сосновський: «...мені байдуже, що там відбувається, хто платить гроші — той і господар».
  До речі, по Назарову відкрито чотири кримінальних справи, а сам він перебуває під домашнім арештом.
  Подія, про яку йде мова, сталася близько 17 години. Дізнавшись про ЧП, інші підприємці приїхали на Центральний ринок. Але ворота з боку вул. Новий Базар були закриті, а охорона до Оксани Білай та ще трьох підприємців не допускала.
  При цьому про побиття підприємця було офіційно заявлено по 102. Чекати міліцію довелося довго, тим часом зібралося близько п’ятидесяти підприємців. У цей час Назаров з своїми помічниками виїздили з території ринку двома машинами. Побачивши людей, які стояли за територією ринку, водій автомобіля «Мерседес» сірого кольору з транзитним номерним знаком АР 4648 поїхав прямо на підприємців. Автомобіль так швидко набрав швидкість, що одного з підприємців закинуло на капот. На шаленій швидкості вищезгаданий автомобіль відштовхнув на чотири метри автомобіль АВЕО, який був припаркований на узбіччі, пошкодивши його.
  Проїхавши метрів сорок з чоловіком на капоті, «Мерседес», різко загальмував — і підприємець злетів на проїжджу частину по вул. Новий Базар. А водій «Мерседеса» різко повернув руль вліво і переїхав його колесами. Потім автомобіль вискочив на тротуар — пішоходи рятувалися, як могли. «Мерседес» зник в невідомому напрямку. А травмованого забрала швидка допомога.
  Підприємці відразу набрали 102 і повідомили черговому, який представитися не побажав, номери автомобіля та просили оголосити перехоплення. Але цікава річ — черговий повідомив, що перехоплення буде оголошено, але, як з’ясувалося пізніше, то була неправда. Коли через дві з половиною години приїхали працівники ДАІ, вони були здивовані. Зі слів старшого лейтенанта ДАІ, ніякого перехоплення не було.
  Черговий міліції, до якого телефонували, не хотів реєструвати й іншу заяву підприємців. Про те, що на території Центрального продовольчого ринку адміністрація розсипала невідому речовину. Виникає питання: чому черговий так себе вів? Це недбалість, чи чергові вияви корупції в правоохоронних органах?
  Коли інформація про описані події по гарячій лінії дійшла до Києва, почали з’їжджатися наші полтавські правоохоронці. Але і тут цікаві парадокси правової системи — на місце, де було побито Білай Оксану, охорона правоохоронців не допустила. Біля Центрального ринку, в формі та без неї, правоохоронців зібралося більше, чим підприємців. Але слідчих дій ніяких не відбувалося — тільки консультації по телефонам та лукаві посмішки на кшталт: «А що ви хотіли, тут великі гроші замішані».
  Бездіяльність правоохоронних органів та прокуратури при «співпраці» з місцевою владою, створюють гримучу суміш, яка рано чи пізно вибухне з такою силою, що призведе до непередбачуваних наслідків. Підприємці неодноразово зверталися до влади міста за допомогою, але так її і не дочекалися. Поки не будуть поважати думку підприємців та громади міста, такі ситуації, яка на Центральному продовольчому ринку, будуть нормою.
  Висновок з цієї сумної історії один: «Чому ми бідні? Тому що дурні. А чому дурні? Тому що бідні.» Так і живемо.
  Голова ініціативної групи підприємців Полтавського центрального продовольчого ринку Передерій Віктор Павлович».
  Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»
  Джерело: ІВ "Полтавщина"
  З.І. Мало йому в Одесі дали. Треба було щоб живцем згорів, бидло тимошенківське
 5. #65
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Сваволя на центральному продовольчому ринку


  У Полтаві продовжують скаржитись на колишнього "директора" центрального ринку
  До редакції «Кола» надійшов анонімний лист про події на центральному ринку Полтави, пов’язані з колишнім керівництвом. Лист подаємо без змін:

  «Свого часу Віктор Передерій розмістив в мережі Інтернет Лист-звернення до ЗМІ з приводу побиття 17 вересня 2010 року підприємців Центрального ринку особисто його інвестором за допомогою невідомих бойовиків (зокрема мовою оригіналу): «Проблеми Центрального продовольчого ринку в Полтаві вже давно не нові. Вони породжені свавіллям чиновників місцевої влади при підтримці прокуратури Полтавської області, певних кіл правоохоронних органів та безкарністю помічників народного депутата від блоку БЮТ Левцуна Володимира Івановича. За черговою аферою, пов’язаною з продажем землі під Центральним продовольчим ринком в Полтаві, про яку вже не одноразово писалося в різних виданнях, підприємців на Центральному ринкові методично роблять рабами, певні структури молодчиків, з оточення так званого інвестора з Дніпропетровська Назарова Д.Ю директора ТОВ «Український економічний форум», яке заборгувало Державі з листа заступника прокурора Полтавської області до бюджету близько 2, 3 мільйони грн., постійно проводять роботу по залякуванню підприємців, своїми погрозами, які раз через раз виконують, щоб показати свою силу. То підпалять кіоск, то поб’ють підприємців, то викрадуть майно підприємців…

  ****

  28.11.2010 у зв’язку із вищевказаними подіями на ринку та вимогою постраждалих підприємців, на територію ЦКР м.Полтави приїжджає слідчий, який розслідує справу, разом із своїм керівником, щоб встановити особу молодика із оточення Назарова, який був за кермом автомобіля і здійснив умисний наїзд на підприємця. Навпрочуд легко керівник слідчого відділу встановлює цього чоловіка (який в цей час займався збором коштів від імені ТОВ «Український економічний форум» з торгівців продовольчого ринку) і
  запрошує пройти до відділення по охороні громадського порядку ЦКР м.Полтави. Повідомивши по телефону свого керівника про вимогу працівника правоохоронного органу та отримавши від нього відповідні вказівки, дана особа разом із іншим охоронцем (також представник ТОВ «Український економічний форум») збивають із ніг працівника ОВС та на очах у сотень людей «по-звірячому» б’ють його ногами і тікають.ВСЕ!!!! Ніхто нікого не шукає, Ніякі дії не проводяться, «нічого не сталось».

  Що потрібно?
  щоб когось вбили???? Де ж хоча б хвалена міліцейська солідарність?
  ЖААААХ!!!»

  Інформацію про збитого підприємця у міліції
  знають, а про побитого міліціонера – заперечують.

  – Проти колишнього директора ринку порушено три кримінальні справи. Вся ця інформація про збитого автомобілем підприємця відома правоохоронцям. Але про побиття міліціонера, тим більше слідчого, ця інформація не відповідає дійсності, – запевняє Юрій Сулаєв, начальник відділу зв’язків з громадськістю УМВС України у Полтавській області. – Можливо, люди сплутали випадок, який відбувався на центральному ринку за участі міліціонера. Тоді він у цивільному одягу помітив крадія і хотів зашкодити йому. Коли правоохоронець представився, злочинець вдарив його і почав тікати.
  Повний текст на КОЛО: Всі новини Полтави
+ Ответить в теме
Страница 7 из 7

Похожие темы

 1. Ответов: 24
  Последнее сообщение: 10.12.2010, 10:34

Теги для этой темы