Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7
Показано с 41 по 50 из 65.
    Новачок

Re: Сваволя на центральному продовольчому ринку

Ответ Сообщение от antiraider Посмотреть сообщение
    Ти можливо не дочитався попередніх постів з приводу групи товару (моє питання було до Ольчик, яка працює на ринку Алмазний). Я якраз і говорив, що важко втрачати напрацьоване. Тим паче у більшості із нас на ЦР є чимало постійних клієнтів.
    та я ей и писал. только кликнул не туда.

Серега...

Конечно простых торговцев жаль, но что поделаешь..., а вообще сегодня впервые за последний год заехал на ЦКР. Антисанитария полная, людей валом, а цены я скажу и подороже будут чем на том же Алмазном или скажем в супермаркетах.
    Постійний відвідувач

По поводу грязюки, толктотни и кусючих цен на ЦР так это точно! Я хоть и живу в центре, но тоже мясо последние полгода покупаю в АТБ к примеру - цены ниже чем на ЦР. Иногда конечно ходим за фруктами-овощами на базар, но не очень часто. В самом деле продукты можно дешевле купить на том же Зыгина или уч. связи куда я езжу к маме и где частенько делаю покупки. Грустно конечно что беспредел процветает, но противостоять ему в данном случае будут лишь заинтересованные.
    Пивовар

Ответ Сообщение от Elen_Ka Посмотреть сообщение
    В самом деле продукты можно дешевле купить на том же Зыгина или уч. связи
    Не скажу за балковой, но на овощи сейчас в экомаркете цена намного ниже, чем на зыгина.
    antiraider
    Гість

Ответ Сообщение от Elen_Ka Посмотреть сообщение
    По поводу грязюки, толктотни и кусючих цен на ЦР так это точно! Я хоть и живу в центре, но тоже мясо последние полгода покупаю в АТБ к примеру - цены ниже чем на ЦР. Иногда конечно ходим за фруктами-овощами на базар, но не очень часто. В самом деле продукты можно дешевле купить на том же Зыгина или уч. связи куда я езжу к маме и где частенько делаю покупки. Грустно конечно что беспредел процветает, но противостоять ему в данном случае будут лишь заинтересованные.
    А з якої країни м'ясо в АТБ та якоі воно свіжості?

Для прикладу про овочі та фрукти найдорожчі вони на ЦР в суботу та неділю, а от у порвінянні ж іншими днями - вони дешевші аніж на тих же ринках Алмазний чи Мотель, а особливо Браїлки (я думаю не даремно його називають Космос за космічні ціни )
    Завсідник

Итак, поскольку покупкой продуктов занимаюсь регулярно, мной сделан вывод. На Зыгина можно купить все, но там самый дорогой рынок. Но Балковом дешевле, но выбор продуктов хуже. На алмазном - цены практически не отличаются от цен центрального рынка, и найти из продуктов можно все. Но далеко мне туда.В супермаркетах покупаю вообще только консервы, воду, спиртное.Там все несвежее, и очень обвешивают на весах.(Даже в крупах моль). Центральный рынок- самое выгодное место для покупки продуктов, тем кто следит за тем, что он ест, и тем, кто вынужден считать деньги, которые он тратит.
    antiraider
    Гість

Я даюся диву тим людям, які купляють продукти лише в супермаркетах. Сам знайомий з людьми, які працюють а ЕКОмаркеті, вибачте, але ви б знали якими способами товару надають презентабельного вигляду. Наприклад салати, котлети тощо виготовляється далеко не зі свіжого продукту. Ті ж самі нарізані сири видають за більш дорожчі сорти, а ніж вони є насправді, щоб хоча б якось перекрити недостачі.
    Зануда

А з якої країни м'ясо в АТБ та якоі воно свіжості?
    1. Свині та корови не мають національності, як мені відомо.
    2. Сумніваюся, також, що у Польщі (для прикладу) стандарти вирощування худоби нижчі за вітчизняні.
    3. М'ясо, що я купую у АТБ, вочевидь не було заморожене. Смакові якості на високому рівні.
    Ці три тези - виключно мої спостереження та думки, не претендую на довершеність. Звичайно, тільки радів би, коли б продукти усі були вітчизняні та якісні.

Я даюся диву тим людям, які купляють продукти лише в супермаркетах.

...а от на ринках (особливо - на центральному), працюють доброзичливі ангели, що зовсім не зацікавлені у заробітках. Вони завжди раді Вам. Зіпсовані продукти вони ніколи не пропонують покупцям - скоріше з'їдять їх самі.

Вибачте за сарказм, але де б не довелось купувати продукти, найкращі помічники - обережність та здоровий глузд. А ошукувати покупців вміють і на ринку, і у супермаркеті, і у маленькій крамничці.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    3. М'ясо, що я купую у АТБ, вочевидь не було заморожене. Смакові якості на високому рівні.
    Ці три тези - виключно мої спостереження та думки, не претендую на довершеність. Звичайно, тільки радів би, коли б продукти усі були вітчизняні та якісні.
    жена друга продавала одно время молочку в один из магазинов АТБ. посему постоянно общалась с управляющим, с его слов мясо они закупают в Полт. области. голову под трамвай не положу, но вот такое слышал
    Пророк

Я теж постійно купую м"ясо в АТБ на Інституті зв"язку. Поки що нарікань немає. Завжди свіже. Продавці такі люб"язні, що не перестаю дивуватись!
    Гарно зараз знаю ціну на черешні
    В Еко-маркеті 14.99грн/кг . Центральний ринок- 20-25 грн/кг. Найдешевше получається купити в бабки, яка щойно винесла з свого дому черешні в баночці і поспішає назад. Можна знайти літрорву баночку за 8-5 грн, дивлячись який сорт.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7