Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей19Благодарности

Результаты опроса: Чи приймете ви участь у акції по прибиранню Першого Міського Пляжу, що відбудеться 25

Голосовавшие
6. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

2 33.33%
  • Ні

4 66.67%
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 15.
    сцуко бдющий О_о

25 квітня (в суботу) о 10:00 відбудеться масштабна акція з прибирання Першого Міськог

Всі кому небайдужа наша Україна, наша екологія, хто хоче відпочивати на природі а не на звалищі запрошуються на цю акцію.! (інвентар буде наданий)

Задумайтесь скоро наступить літо і всі ми потягнемось до річки а там гори сміття, невже вам це сподобається ?

Зробіть це не для когось! Зробіть це для себе! За вас цього не зробить ніхто!

Що зараз відбувається на першому міському пляжі ви можете побачити на фото!!!!

Довідки за телефоном 80634262083
    Токаренко Ігор
    Голова місцевої Полтавської спілки
    ПОГМО ім. ПИЛИПА ОРЛИКА
    або у мене )
    Миниатюры Миниатюры x_07e0438b.jpg   x_9f9b5087.jpg   x_15df004a.jpg   x_48c77d44.jpg   x_148e1eab.jpg  

сцуко бдющий О_о

Re: 25 квітня (в суботу) о 10:00 відбудеться масштабна акція з прибирання Першого Міс

Нажмите на изображение для увеличения
Название: x_b0d280ca.jpg
Просмотров: 6
Размер:	48.9 Кб
ID:	12836 Нажмите на изображение для увеличения
Название: x_bfdb5d4f.jpg
Просмотров: 5
Размер:	64.3 Кб
ID:	12837 Нажмите на изображение для увеличения
Название: x_d1e58102.jpg
Просмотров: 5
Размер:	42.0 Кб
ID:	12838 Нажмите на изображение для увеличения
Название: x_d9ac104a.jpg
Просмотров: 7
Размер:	98.4 Кб
ID:	12839 Нажмите на изображение для увеличения
Название: x_eddead5f.jpg
Просмотров: 6
Размер:	57.7 Кб
ID:	12840
    ри?

Re: 25 квітня (в суботу) о 10:00 відбудеться масштабна акція з прибирання Першого Міс

:( Не прийму участі, як би сильно не хотілося. Якраз заброньована субота намертво - свято блін...
    Сподіваюся, хтось відгукнеться.
    Добрий модер ))

А я тупо працюю (
    Але і ставлення в мене до таких акцій двояке - прибрати - то добре, я не ліниве, завжди тільки ЗА, але що це дасть??? Люди прийдуть туди наступного дня і накидають, далі - більше. Треба не прибирати, а виховувати.
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    А я тупо працюю (
    Але і ставлення в мене до таких акцій двояке - прибрати - то добре, я не ліниве, завжди тільки ЗА, але що це дасть??? Люди прийдуть туди наступного дня і накидають, далі - більше. Треба не прибирати, а виховувати.
    Тобто, прибирати - не треба?
    і прибирання - не виховання?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Тобто, прибирати - не треба?
    і прибирання - не виховання?
    Дуже добре пам’ятаю акцію по прибиранню трохи нижче за течією...років едак....4 тому.
    Скільки ж ми тоді прибрали... Руде, нагадай
    Так от - вилизали ми пристойну ділянку вздовж річки аккурат перед травневими святами .
    Думаю, людям було приємно, коли вони прийшли на пікніки 1-9 травня :).
    Після 9-го там була точно така сама картина, як і до 1. Взагалі нічого не змінилося.
    Прибирання не є вихованням в даному випадку, бо на такі акції приходять добровольці, які і так не смітять.
    Виховання було б в тому разі, аби якимось чином....до прибирання були притягнуті всі ті, хто лишає після себе весь отой свій "внутрішній світ".
    Тоді...йдуть якісь процеси в голові: аби я не кидав, то зараз би не прибирав...шоб не прибирати - треба не кидати ...
    Пророк

Взагалі-то я вважаю, що виправні роботи найкращий шлях...
    Пророк

Ну так... цей же найкращий шлях для кого? - для тих кого треба виправляти, да? Ну так!!!!!!!! А на акцію прийде хто?
    Добрий модер ))

Так, ми тоді прибрали дууууже багато. І пам’ятаю добре, що в нас були граблі, палиці якісь, ще шось ... багато інвентарю всякого, але не вистачало лопати. Такої велетенської, щоб купи сміття зносити на загальну велику купу, а потім звідти вже вивозити. Граблі не допомагали!!!
    В Харкові ми проводили акцію під гаслом: Життя без СМІТТЯ. Метою акції було привернути увагу людей на те, що жити можна без засмічування всього навкруги. Ми поодягалися в сміттєві пакети зеленого кольору, намалювали плакат з фотками харківських вулиць, написали: "Ты тоже несешь за ЭТО ответственность" і пішли вулицями збирати сміття. Саме вулицями, в центрі міста, на базарі. Для нас було головним не прибрати, а саме наштвохнути людей на думку, що можна ж таки не смітити.
    rys
    Частий гість

ТАкой шлях всегда был и будет, только нету партулей, нет кому за руку взять и в мусор мордой тыкнуть!
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя