Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей36Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 9
Показано с 71 по 80 из 81.
 1. #71
  Offline
  Пророк

  Re: Памятник Мазепе


  все-таки мені незрозуміло. кінці з кінцями...

  "«ініціативу громади очолить міськвиконком Полтави, який визначить забудовника».
  Також Андрій Матковський наголосив, що жодної копійки з міського чи державного бюджету на «нового» Мазепу не витратять, кошти братимуть виключно з благодійних внесків ... Проте міський голова зазначив, що зібрані раніше кошти на «старий» пам’ятник ініціатори зможуть направити на рахунок благодійного фонду, який невдовзі відкриють.
  Кошти на спорудження пам’ятника гетьману Івану Мазепі збирали з різних регіонів країни. Зокрема, Олег Скрипка у Полтаві дав благодійний концерт, виручені кошти з якого (40,06 тис. грн.) пішли на пам’ятник; полтавські і київські митці виставляли свої твори на аукціоні..."


  тобто гроші здавали (збирал) одні, а витрачають - інші? "Очолили ініціативу".
  коли з'їхати вже незручно, влада просто запускає свою лапу в зібрані кошти і вирішує, кому їх заплатити?

 2. #72
  Offline
  2.0

  Re: Памятник Мазепе


  Victorious, нє, просто хто-то пойняв, шо діло прибуткове і можна приложиться. імхо. а то шо народ роками товкся над коштами, так це не суть... на чужому х... в рай - ета ж крута!
 3. #73
  Offline
  Пророк

  Re: Памятник Мазепе


  виходить що так... але ж яке скотство - "жодної копійки не витратять", але "очолять ініціативу" і "визначать забудовника"...
 4. #74
  Offline
  Пророк

  Re: Памятник Мазепе


  Итак, на благотворительные сборы объявляем референдум о памятнике, побеждает естественно почетная громадянка Полтавы Сердючка. Ей и будет памятник. Он прекрасно впишется в исторически-пищевой ландшафт Соборной площади с рестораном "Иванова Гора", монументом Галушке и ВИП-кафе "У Котляра". Вот только Свято-Успенский кафедральный собор выбивается из этого художественного ряда, но ничего, можно объявить тендер и переоборудовать его в 3Д МАХ. Народ будет доволен и это главное.
 5. #75
  Offline
  Зануда

  Re: Памятник Мазепе


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  ВИП-кафе "У Котляра"
  )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))
 6. #76
  Offline
  Пророк

  Re: Памятник Мазепе


  Валерій Асадчев: «Велич Мазепи не заперечує – йому можна і два пам’ятника поставити»

  Середа, 15 Липень 2009

  Сьогодні голова Полтавської ОДА Валерій Асадчав провів прес-конференцію, на якій, зокрема, прокоментував рішення сесії міської ради. Як виявилося, ОДА продовжить спорудження пам’ятника гетьману Івану Мазепі. «Стосовно сесії, я зрозумів головне – рішення про відміну прийняте не було. Не було також прийняте рішення про перенесення цього пам’ятника з Соборного майдану. Було прийняте рішення, яке я не зовсім можу коментувати. Але знаю одне – у зв’язку з тим, що він залишається на Соборному майдані і що нема заборони, ми продовжуємо роботи», - сказав голова ОДА. За його словами, сьогодні вони не бачать перешкод, крім технічних, для того, щоб збудувати пам’ятник Мазепі у Полтаві.

  «Ми єдине, що маємо зробити – поставимо паркан. Якщо буде якийсь супротив – для цього є правоохоронні органи. Поставити огорожу - значить потім поставити охорону і робити все цивілізовано», - говорить про план подальших дій Валерій Асадчев.

  Також він наголосив, що функція замовника ОДА надана рішеннями Уряду та додав: «Тому ми до кінця виконаємо ці рішення. Після цього виконаємо рішення, яке, я так розумію, сьогодні було прийняте - передамо пам’ятник місту».

  Причетність до випадку зі спилюванням дерев у парку на Соборному майдані, він заперечив: «Не знаю хто там що пиляв. Не виключаю, що мер сам давав команду пиляти ті дерева, щоб потім використовувати це з провокативної точки зору».

  Стосовно ж сьогоднішнього рішення сесії міської ради про спорудження «нового» пам’ятника Мазепі на чолі з міськвиконкомом, то Асадчев сказав: «Якщо є така ініціатива міста, я її буду тільки вітати. Але не думаю, що треба два пам’ятника Мазепі ставити на одному Соборному Майдані. Хоча велич Мазепи це не заперечує – йому можна і два пам’ятника поставити. Якщо місто береться ще один створити, то - заради Бога».

  У свою чергу народний депутат України, керівник полтавської «Просвіти» Микола Кульчинський теж прокоментував прийняте сьогодні рішення Полтавської міської ради: «Це рішення було прийнято всупереч Указу Президента "Про відзначення 300-річчя подій, пов'язаних з воєнно-політичним виступом гетьмана України Івана Мазепи та укладенням українсько-шведського союзу". Вони хочуть побудувати пам’ятник, який не матиме того державницького та естетичного вигляду, який потрібен для підняття та виховання духу Української громади. Полтавська «Просвіта» продовжує роботу по спорудженню пам’ятника Великому Гетьманові України Іванові Мазепі на Соборному майдані в Полтаві», - каже Кульчинський.

  Як повідомило товариство "Просвіта", станом на 15 липня зібрано на будівництво пам'ятника Мазепі 1 млн. 055 тис. грн.

  Нагадаємо, сьогодні Полтавська міська рада не скасувала своє рішення від 22 серпня минулого року. Натомість за ініціативи мера Андрія Матковського внесли зміни: виконавцем робіт щодо встановлення пам’ятника гетьману Івану Мазепі призначили Полтавський міськвиконком.

  http://regionnews.poltava.ua/index.p...=view&id=15618
 7. #77
  Offline
  Пророк

  Re: Памятник Мазепе


  Депутаты Полтавского горсовета требуют отставки губернатора области

  Сегодня пресс-служба Полтавского горисполкома распространила обращение депутатов горсовета к своим коллегам из областного совета, в котором они требуют отставки главы Полтавской облгосадминистрации.

  Поводом для столь радикального предложения стали события 14 июля, которые в обращении названы «самовольным захватом места для строительства памятника Ивану Мазепе» причастным к которому в горисполкоме считают руковдство Полтавской ОГА.

  Вышеназванные события «показали, что все попытки депутатского корпуса г. Полтавы наладить конструктивную работу между гордом и областью стают невозможными не по нашей вине», утверждают депутаты. В обращении отмечается, что у руководства ОГА «есть большое желание незаконно вмешиваться в осуществление полномочий городской власти». Губернатора обвиняют во многих грехах – провале стоительства в городе спортивного комплекса, неспосбности закончить ремонт театра им. Гоголя до празднования 200-летнего юбилея писателя, скандальных события, связанные с попыткой ОГА установить в Полтаве памятник С. Петлюре... Депутаты Полтавского горсовета озабочены тем, что руководством области игорируются решения горсовета и интересы общественности областного центра, подолжаются попытки ущемления законных прав депутатов горсовета.

  Авторы обращения просят ОГА и депутатов облсовета прекратить вмешательство в деятельность горсовета и предлагают областному совету дать правовую оценку действиям главы Полтавской ОГА Валерию Асадчеву и рассмотреть соответствие его занимаемой должности.

  http://obkom.net.ua/news/2009-07-16/1240.shtml
 8. #78
  Offline
  Пророк

  Re: Памятник Мазепе


  Ну что, был концерт?

  Полтавський міськвиконком заборонив співати на Соборному майдані на підтримку пам'ятника Мазепи

  Як повідомили Новинам Полтавщини у відділі громадської безпеки та взаємодії з правоохоронними органами полтавського міськвиконкому, вони не дають дозволу на проведення акустичного концерту на Соборному майдані, бо це історичне місце. Як пояснили, у Полтаві є всього два місця, де можна проводити подібні заходи: на Майдані Незалежності і перед театром ім. Гоголя. У свою чергу організатори концерту на підтримку встановлення пам’ятника гетьману Івану Мазепі говорять, що концерт відміняти не будуть. Натомість радять на концерт прийти трохи раніше – побоюються, що музикантам можуть перешкоджати.

  "Ми знали, що нам намагатимуться перешкоджати, так само як перешкоджали роботам по підготовці до встановлення пам'ятника. Для нас це не є несподіванкою. Нам добре відомо, що міськвиконком забороняє усе що пов'язано з пам'ятником Мазепі. От тільки музиканти - це не ті люди, яким можна заборонити співати і висловлювати свою громадянську позицію. Сьогодні ми маємо намір прийти на Соборний майдан щоб заспівати свої пісні. Ми вільні люди і вважаємо що можемо співати де завгодно і коли завгодно", - говорить лідер гурту "Бавовна" Олексій Логвінов.
  Початок заходу - сьогодні, 28 липня 2009 р. о 18.00.
  Місце проведення - Полтава, Соборний майдан
  Заплановані виступи гуртів "Бавовна", "Нове Покоління", "Майор Пронін", Арахнофобія", "Трансформер" і "Контрабас".

  http://regionnews.poltava.ua/index.p...=view&id=15819
 9. #79
  Offline
  Пророк

  Re: Памятник Мазепе


  RAMM, був. Новини Полтавщини дають репортаж.

  "ОНОВЛЕНО 22:13 | Молоді полтавські гурти заспівали на підтримку пам’ятника Івану Мазепі (фотогалерея) Вівторок, 28 Липень 2009

  Сьогодні ввечері протягом двох годин гурти "Бавовна", "Нове Покоління", "Майор Пронін", "Трансформер" і "Контрабас" виступали на Соборному майдані у Полтаві. Послухати молодих виконавців прийшло близько сотні людей різного віку, статусу та неформальних об’єднань. Звучали пісні на слова полтавських поетів, авторські як російською так і українською мовами. На початку концерту модератор заходу, лідер гурту "Бавовна" Олексій Логвінов наголосив – акція не політична: «Жодних політичних партій і громадських організацій участі в цьому заході не беруть. Самі музиканти зібралися і вирішили провести цей концерт – на підтримку «просвітянського» пам’ятника Мазепі...
  ...Ми хочемо своїми піснями підтримати товариство «Просвіта» і тих людей, які здавали кошти на спорудження цього пам’ятника. Показати, що митцям не байдуже, що відбувається у нашому місті».
  Стосовно заборони міськвиконкому проводити на Соборному майдані акустичний концерт, то Олексій Логвінов сказав: «Міська влада не має права заборонити концерт. Йдеться не про заборону, а про рекомендацію не проводити. Міська влада боїться, що тут будуть якісь заворушення. А заборонити може лише суд».
  Сьогоднішній концерт - висловлення громадянської позиції музикантів. Його метою не є зібрати кошти. Музиканти сподіваються, що завдяки такому заходу просто буде більший розголос.
  Нагадаємо, Полтавський міськвиконком не дав дозволу на проведення акустичного концерту на Соборному майдані. Попри це, захід, як і планувалося, розпочався о 18.00.
  Поблизу імпровізованої сцени спостерігали за дисципліною та охороняли правопорядок патруль міліції - п’ять правоохоронців."

  (http://www.regionnews.poltava.ua/ind...=view&id=15830)
 10. #80
  Плюк .№ 215 в Тентуре.

  Re: Памятник Мазепе


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  (http://www.regionnews.poltava.ua/ind...=view&id=15830)
  Фотоотчет занимательный. Двет табуретки и комбик - это не "импровизированная сцена". Имхо это завсегда служило служило инвентарем обычного уличного музыканта. Спящая собачка на фоне выступления "Трансформера" просто убила) Концерт, и пивное guitar-party фрэндс онли - это разные вещи.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 9

Похожие темы

 1. Ответов: 37
  Последнее сообщение: 05.11.2007, 00:33

Теги для этой темы