Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей36Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9
Показано с 61 по 70 из 81.
    Пророк

Re: Памятник Мазепе

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    ...На Ваши,персонально, ценности режим сильно влияет? А если режим вдруг изменится?
    .....
    Lera, ну вы же знаете что делал коммунистический режим с носителями определеных ценностей. Или это Санта лагеря строил и несогласным пулю в затылок пускал?

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Lera, я колись вивчав легітимність приходу б-ків до влади. якщо пориюся в старих матеріалах, знайду. але так, по пам'яті, у народа питались, умовно кажучи, під час обрання Установчих зборів (Учредительного собрания) в листопаді, здається, 1917 року. Більшовики ті вибори з тріском програли есерам, хоч і здобули непогане представництво в неіснуючому (розігнаному ними же) парламенті - десь 25%, але це по Росії в цілому; найбільше - половину - в Москві і Петрограді. в українських губерніях вони набрали близько 10%.
    Было-было такое. 10% тоже поддержка.Причем за счет рабочего класса. Никто не виноват, что остальные сидели по хуторам и наблюдали пока "власть меняется". Насколько я помню, большинство крестьян вообще на выборы не пошли и выбор сделали за них. И кто им, спрашивается, доктор?

Lera,
    Офтоп:
    ви не відповідаєте на поставлені питання. і не помічаєте відповідей на Ваші. це не дискусія. це демагогія)
    вам на какой вопрос ответить? я на все сразу не успеваю, извиняйте))
    Зануда

можно уточнить, какая в вашем понимании между ними разница?
    Тоталитарная власть - кивок вверх, на тех, кто правит.
    Тоталитарный режим - все участники процесса. "Верхи" и "низы", так сказать.
    Это, конечно не официальная терминология, а скорее смысловые оттенки. В моем понимании.

Конкретизируем. На Ваши,персонально, ценности режим сильно влияет? А если режим вдруг изменится?
    Всякое конечно бывает, но сомнительно, что персональное решение "оскотинится" за каждого в Кремле принимали.
    Мы начинаем повторятся. Режим стимулировал низменные проявления, но подлость каждого - это его подлость, конечно.
    Что влияет (влияло) на мои персонально ценности трудно проследить. И, хотя стыдно в этом признаваться, влияние режима - когда "все, в едином порыве" - приводит к уродливым проявлениям психологии толпы. Я от него тоже не застрахован, к сожалению. И как я вел бы себя при тоталитарном режиме, какими были бы мои ценности - никто не знает. Хочется думать одно, но факты....Это если честно. Бытие определяет сознание )))))))
    Пророк

На Ваши,персонально, ценности режим сильно влияет? А если режим вдруг изменится?
    Я думаю, що я теж міг би відповісти замість fabulist. "Режим" Ющенка чи Януковича - впливає мало. Опосередковано. Але, щоб не йти далеко за прикладами -
    більшовики в селі розвалили чотири церкви з п'яти (п'яту - пізніше). Одна з них була на горі, над хатою мого прадіда, який жив у яру. Священник деякий час жив в його хаті (бо його власну теж розвалили). Потім стали заганяти до колгоспу; мій прадід не йшов категорично. був бо людиною чесною і не уявляв, чим це може закінчитись. закінчилось тим, що все "колективізували", тобто забрали; самого його теж вигнали з хати, і хату так само розвалили.
    Як ви думаєте, чи впливало це на цінності - його (поки вони з жінкою не померли від голоду), його сім'ї та оточуючих? я думаю - впливало.
    Місце дії - Старі Санжари, 30 км від Полтави.
    Ви можете запитати в мене ще статистику, але мені і цього вистачає.

Было-было такое. 10% тоже поддержка.Причем за счет рабочего класса. Никто не виноват, что остальные сидели по хуторам и наблюдали пока "власть меняется". Насколько я помню, большинство крестьян вообще на выборы не пошли и выбор сделали за них. И кто им, спрашивается, доктор?
    я сподіваюсь, ви вчили арифметику? 10% менше за 90% в 9 разів. потім, це 10% не всього наслення, а тих, хто ПРИЙШОВ на вибори. це відносні цифри, а не абсолютні. тому згадка про сидіння по хуторах не катить. розумієте, 90% не сиділи по хуторах, а пішли і проголосували ПРОТИ більшовиків. а ті у відповідь примлали свою армію, з 200 000 китайців. ну лікбез якийсь треба, чесслово.
    ("насколько я помню" про 1917 - дуже зворушливо)
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Тоталитарная власть - кивок вверх, на тех, кто правит.
    Тоталитарный режим - все участники процесса. "Верхи" и "низы", так сказать.
    Отож... Так чего же "низы" так старательно стараются от него отмазаться? режим - плохой а мы участники процесса,но хорошие..так?

P.S.Ну сознание тоже кой-чего может ))

мій прадід не йшов категорично. був бо людиною чесною і не уявляв, чим це може закінчитись.
    Як ви думаєте, чи впливало це на цінності - його (поки вони з жінкою не померли від голоду), його сім'ї та оточуючих?
    думаю, не впливало бо він як був людиною чесною,так таким, сподіваюсь, і залишився. Хіба ні?
    Пророк

думаю, не впливало бо він як був людиною чесною,так таким, сподіваюсь, і залишився. Хіба ні?
    - так, залишився. але помер. від голоду. ви неуважно читали.
    Пророк

Йес! Детей вперед!

-------------------------------------------------------------------------

«Шановні дорослі! Турботи й захисту просить природа»

08.07.2009, 15:38

Із таким закликом звернулася учнівська і студентська молодь – ініціатори екологічного руху – до полтавців, почувши з місцевих новин про намір знести десять акацій на Соборному майдані. Цей куточок Полтави є знаковою історичною площею, і тому, невипадково, постійнодіючу акцію школярі розпочали саме звідси. Небайдужі до рідного міста, за допомогою плакатів вони апелювали до свідомих мешканців з проханням не допустити вирубки дерев.

Юні полтавці – активні учасники екологічної програми «Полтава – територія здоров’я» і налаштовані зробити все можливе, аби зберегти парки і сквери обласного центру. За словами молодих людей, вони не зупиняться на досягнутому і продовжать боротьбу за життя зелених насаджень на всій території міста. Наступне місце зустрічі, говорять представники екологічних бригад, – Каштанова алея.

Як відомо, питання про знесення акацій на Соборному майдані постало внаслідок бажання замовника будівництва пам’ятника Гетьману України Івану Мазепі - управління капітального будівництва обласної державної адміністрації - відійти від раніше погодженого варіанта розташування і змістити місце розташування пам’ятника вліво від містобудівної вісі і собору. Попередній варіант якраз і не передбачав погіршення благоустрою Соборного майдану.

http://www.meria.poltava.ua/news/2009/7/8/36621723/
    Инвалид умственного труда

Чесно, как дети малые.....
    Боритесь....
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Чесно, как дети малые.....
    Боритесь....
    Точно. Интересно кого завтра на борьбу организуют. Кого еще не было?
    Пенсионеров?
    Пророк

Борьба отменяется. Памятник будет строить міськвиконком.

Мазепа у Полтаві буде - пам'ятник йому збудує міськвиконком, а не ОДА

Середа, 15 Липень 2009

Відповідне рішення ухвалили сьогодні депутати Полтавської міської ради на позачерговій сесії. На розгляд винесли одне питання: про скасування рішення позачергової тридцятої сесії Полтавської міської ради п’ятого скликання від 22 серпня 2008 року «Про погодження місця розташування пам’ятника гетьману України Івану Мазепі». Проте мер Полтави Андрій Матковський вніс свій проект. Він запропонував не скасовувати попереднє рішення, а внести до нього зміни. А саме - виконавцем робіт щодо встановлення пам’ятника гетьману Івану Мазепі призначити Полтавський міськвиконком. Депутати підтримали міського голову: «за» - 27, «проти» - 1 з 35 присутніх на позачерговій сесії.

З приводу дебатів, то Андрій Матковський сказав: «Сьогодні не обговорювалися політичні питання чи роль постаті Мазепи. Говорили, що встановлення пам’ятника має відповідати міській будівельній нормі. Сам пам’ятник треба погоджувати не в Києві, а з художньою радою Полтави, громадськістю міста». Стосовно ж зміни очільника встановлення пам’ятника гетьману, міський голова пояснив, що рік тому цю місію взяла на себе ОДА, бо на момент голосування (22 серпня) була розпорядником коштів, які виділялися на спорудження пам’ятника з держбюджету. Нині ж, з огляду на те, що від коштів держбюджету відмовилися, а спорудження проходить з не всіма погодженнями «ініціативу громади очолить міськвиконком Полтави, який визначить забудовника».
    Також Андрій Матковський наголосив, що жодної копійки з міського чи державного бюджету на «нового» Мазепу не витратять, кошти братимуть виключно з благодійних внесків. Він пообіцяв, що вже через п’ять днів відкриють благодійний фонд, у який всі бажаючі зможуть перерахувати гроші.
    Що ж робити з уже майже готовим «старим» Мазепою та чи встигнуть встановити пам’ятник до Дня незалежності, як планувалося раніше, - не повідомляється. Пороте міський голова зазначив, що зібрані раніше кошти на «старий» пам’ятник ініціатори зможуть направити на рахунок благодійного фонду, який невдовзі відкриють.

Нагадаємо, вчора працівники приватного будівельного підприємства та полтавські МНС-ники за вказівкою облдержадміністрації розпочали зрубувати дерева та хотіли встановити будівельну огорожу. У цьому їм завадили депутати міської ради.

Кошти на спорудження пам’ятника гетьману Івану Мазепі збирали з різних регіонів країни. Зокрема, Олег Скрипка у Полтаві дав благодійний концерт, виручені кошти з якого (40,06 тис. грн.) пішли на пам’ятник; полтавські і київські митці виставляли свої твори на аукціоні. Екс-глава Секретаріату Президнета Віктор Балога пожертвував 160 тис. грн. А народні обранці, депутати Верховної Ради, Станіслав Довгий та Арсеній Яценюк здали по 1 тис. грн. Станом на 3 липня, зібрали 1 044 264,20 грн. Всього пам’ятник обійшовся у 1 млн. 824 тис. грн.

http://regionnews.poltava.ua/index.p...=view&id=15612
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9