Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
 1. #1
  Offline
  Новачок

  Полтававодоканал нахабніє - перевірка водолічильників


  Хто стикався з перевіркою водолічильників? Згідно законодавству України (постанови Кабміну №630 та №560) перевірку водолічильників має здійснювати виконавець (тобто, або ЖЕД, якщо є відповідний договір, або водоканал - тобто той, хто надає споживачеві послуги з водопостачання) за ВЛАСНИЙ рахунок. Нас же Полтававодоканал намагається примусити оплачувати з власної кишені, тобто, щоб споживач платив за планову повірку приборів замість виконавця!
  Хтось вже звертався до суду чи то до мерії, чи знайшов правду через листування з цими нахабними жебраками? Чи ніхто про власну гідність не згадує?

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Полтававодоканал нахабніє - перевірка водолічильників


  А что по этому поводу в договоре с Водоканалом?

  по теме

  http://www.telegraf.in.ua/customer/2...anal_9371.html

  http://kramatorsk.info/smf/index.php...;topic=11236.0

  http://forum.autoua.net/showflat.php...2&Main=2116849
 3. #3
  Offline
  Новачок

  Re: Полтававодоканал нахабніє - перевірка водолічильників


  Та ну ясно, Полтававодоканал забив у договір, який складає зі споживачами, що ті мають перевіряти лічильники за власний кошт. Дрібниця, що вони порушили Закон України про метрологію та метрологічну діяльність від 1998, дві постанови Кабміну, які усі прямо предписують перевірку облікових засобів здійснювати за рахунок ВИКОНАВЦЯ. На листи Полтававодоканал відповідає відписками. Зараз збираюсь йти до прокурора. Управління захисту справ споживачів не хоче нічого робити, хоча вони зобов'язани це робити згідно Цивільному кодексу України. Скоріш за все, прийдеться йти до суду, можливо, третьою стороною буде управління захисту справ споживачів чи прокурор. Якби зібралось кілька бажаючих судитись, було б легше, можна найняти адвоката. По Україні є вже кілька випадків, що люди поставили в суді водоканали на місце.
  З інженерної точки зору лічильники дуже легко перевіряти на місці - відкручуєш фільтр перед лічильником, встромляєш замість нього спеціальний штуцер зі зразковим лічильником і пускаєш воду. Якщо покази співпадають, робиш відмітку у паспорті та йдеш геть. Якщо ні - знімаєш на ремонт. Але ж зараз у цих вилупків мотивації немає. Вони влаштували типу кооператива при водоканалі та косять бабки. А сам Полтававодоканал "не має ліцензії" ані на встановлення, ані на повірку лічильників :) Голий та босий. Точніше, у водоканала є мотивація навпаки. Матковський теж, видно, має долю, тому що нічого не робить з тарифами. За задумом кабміну, в тарифи мають закладатись витрати на повірку лічильників, але це справа місцевих органів влади.
 4. #4
  Offline
  Новачок

  Re: Полтававодоканал нахабніє - перевірка водолічильників


  усі доступні матеріали щодо безкоштовної повірки водолічильників водоканалом можна знайти на сайті http://poltava.adam-i-eva.com/ - ленінський районний суд задовольнив позив частково - без моральної компенсації та без повернення грошей за саму повірку лічильника, полтавський обласний апеляційний суд залишив без змін. Полтававодоканал згідно діючому законодавству має за власний кошт робити перевірку, пункти в типовому договорі про перекладання періодичної повірки на споживача суди визнали незаконними. Не будьте бидлом, йдіть у водоканал, посилайтесь на рішення суду і хай вони самі роблять повірку лічильників так саме, як це робить обленерго та полтавагаз. або заплатіть кількадесят гривень за право залишатись бидлом. :) хай щастить!
+ Ответить в теме

Теги для этой темы

Просмотреть облакого тегов