Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
 1. #1
  Offline
  Пророк

  Мазепа-фест forever


  ніхто не пише, і я сам не знав. Сподіваюсь, що інформація ще буде актуальною:
  У Полтаві – «Мазепа-фест»
  Цьогоріч патріотичний фестиваль починається кінопоказами
  Богдан Проскуров
  7 квітня, 2017 - 12:03

  Всеукраїнський патріотичний фестиваль «Мазепа-фест» є чи не найяскравішим явищем у культурному житті Полтави. Нагадаємо, ініціатором створення його у 2003 році став голова обласного осередку товариства «Просвіта» Микола Кульчинський. Широкому загалу «Мазепа-фест» відомий передусім як рок-фестиваль, проте це ще й безліч інших культурно-просвітницьких заходів, зокрема і кінопоказів. Цьогоріч полтавська «Просвіта» спільно з Державним агентством України з питань кіно вирішила влаштувати показ художніх, документальних та мультиплікаційних фільмів.
  Протягом трьох днів — 7, 8 та 9 квітня — полтавці зможуть ознайомитися із новинками українського кіно. Фестиваль відкриється показом історико-драматичного фільму «Жива» режисера Тараса Химича, наступного дня діти переглянуть анімаційний фільм-фентезі «Микита Кожум’яка» (режисер Манук Депоян); для дорослої аудиторії буде показано повнометражний фільм «Гніздо горлиці» (режисер Тарас Ткаченко). Завершиться фестиваль 9 квітня показами документального фільму режисера Олеся Саніна «Переломний момент: війна за демократію в Україні», присвяченого подіям новітньої історії, та історичного художнього фільму Юрія Іллєнка «Княгиня Ольга» (у новій редакції). Щодня після кожного сеансу організатори анонсують зустрічі з режисерами та акторами, які відповідатимуть на запитання глядачів.
  Заступник голови Державного агентства України з питань кіно Сергій Неретін зазначив: «Ми хочемо започаткувати таких фестивалів щонайменше п’ять у різних містах країни. Полтавцям пощастило, що вони першовідкривачі. Наше агентство привезе до Полтави максимально свіжі кінострічки, які вийшли протягом останнього року. Ми невипадково залучаємо на показ акторів, режисерів, хоч це й важко робити, адже у них щільний графік. Ми хочемо організувати ці зустрічі у відкритому режимі — як майстер-класи».
  «Перший день кінофестивалю «Просвіта» присвячує ще одній знаковій даті в історії визвольних змагань українського народу за незалежність. Цьогоріч виповнюється 75 років із часу створення УПА. Під час фестивалю демонструватиметься повнометражний художній фільм «Жива», — поділився член правління Полтавської «Просвіти» Олег Пустовгар.
  Традиційна етно-рок-музична частина «Мазепа-фесту» цього року пройде за межами Полтавщини — у селищі Коломак Харківської області. Крім кінопоказів, є й інші плани просвітян: проведення конкурсу героїчної пісні, вечорів українського романсу.

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Мазепа-фест forever


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  ніхто не пише, і я сам не знав
  з такою інфопідтримкою збиреться 3 каліки. Сам вперше чую.
 3. #3
  Offline
  Пивовар

  Re: Мазепа-фест forever


  ничегонепонимаю
  никакой рекламы, на офсайте пусто...

  Рок-фестиваль “Мазепа-фест” відтепер буде проводитись у Харківській області. Про це під час вчорашнього брифінгу щодо відзначення 330-ї річниці від часу обрання Івана Мазепи гетьманом, організатор рок-фестивалю Микола Кульчинський, пише Gazeta.ua.
  “Для підтримки рок-фестивалю потрібні суттєві кошти. Щонайменше 16 тисяч доларів на організаційні витрати. В минулому році відновили фестиваль, але жодної підтримки в Полтаві не знайшли. Тому в кінці липня 11-й “Мазепа-фест” відбудеться в селищі Коломак Харківської області. Саме тут Івана Мазепу обрали гетьманом і в липні будемо відзначати 330-річницю цієї події. Фестиваль бере під опіку Харківська державна адміністрація”, – зазначив Микола Кульчинський.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Мазепа-фест
  черешня в разделе Культура та релігія
  Ответов: 17
  Последнее сообщение: 14.09.2011, 11:47
 2. Мазепа фест 2007
  admin в разделе Полтава Відео
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 17.09.2010, 23:10
 3. Мазепа Фест 2010
  admin в разделе Полтава Відео
  Ответов: 31
  Последнее сообщение: 07.08.2010, 09:57
 4. Мазепа-фест 2009
  черешня в разделе Музика
  Ответов: 73
  Последнее сообщение: 21.06.2010, 12:58
 5. Мазепа Фест - 2008
  nickeler в разделе Музика
  Ответов: 97
  Последнее сообщение: 19.06.2008, 16:09