Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей12Благодарности
 • 4 Сообщение от laithemmer
 • 8 Сообщение от Pentax
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Offline
  ри?

  Полтава: Про належний вигляд центральних вулиць міста


  Ось таку петицію було створено нашими полтавськими жінками, зокрема ініціатор петиції - небайдужа полтавка і наш форумець.

  В останні кілька років кількість зовнішньої реклами у місті Полтава та її вигляд б'є всі антирекорди. Фактично історична частина міста перетворюється на базар.
  Ми громадяни України і мешканці Полтави глибоко обурені ставленням до культурних архітектурних та історичних пам’яток обласного центру яке призводить до їх занепаду. Так наприклад одна з останніх "прикрас" - на будівлі колишнього кінотеатру ім. І.П. Котляревського який входить до архітектурного комплексу «Кругла площа» було розміщено огидні вивіски торгових закладів. Підозрюємо що вони монтувалися без належних дозволів і узгодження з управлінням архітектури.
  А навіть якщо вони є то вивіски магазину “Eva” караоке-бару “Грамофон” «Міської служби відкриття замків» точки швидкого харчування «X-food» та інших спотворюють історичний фасад та взагалі спотворюють центр міста нівелюють історичні та архітектурні принади які цікаві туристам та містянам. За феєрією вивісок губляться деталі фасадів.
  Висловлюємо глибоку стурбованість через атмосферу яка панує у місті та переживаємо за розвиток і збереження історичних цінностей міста їхню доступність для споглядання. Сподіваємось що ці так звані рекламні продукти будуть усунуті під припис а фасад буде відновлено і повернуто до оригінального вигляду. У майбутньому просимо не допустити огульного розміщення реклам бодай на головних та історичних вулицях міста. Про те що вивіски можуть бути скромними і зі смаком свідчить наприклад те як оформлюють свої заклади у Львові та в інших містах західної України де вочевидь з повагою та розумінням ставляться до культурної спадщини.
  Закликаємо до здорового глузду відповідних служб у наданні дозволів та погодженні макетів вивісок та зовнішньої реклами.
  Лишилося зібрати 100 підписів.
  Я знаю, більшості пофіг, як виглядає центральна частина міста, але є і такі, що можуть витратити рівно 3 хвилини свого часу на реєстрацію у підтримку петиції.
  Підписатися можна тут
  Усім ПОЛТАВЦЯМ будемо вдячні))

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Полтава: Про належний вигляд центральних вулиць міста


  Ну почему? Не пофиг. Но лично меня куда больше напрягает, что центр города, центральная улица, превратиась в улицу жратвы. Это просто пиз...ц какой-то! Идешь от перехода и до почти солнечного парка через какофонию запахов жрачки, курева и т.д. Некоторые жрачные павильоны занимаю значительную часть тротуара. Вообщем, гадко...
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Межі міста Полтава
  LAEN в разделе Життя міста Полтава
  Ответов: 6
  Последнее сообщение: 07.10.2012, 22:09
 2. Кукоба — Бог міста Полтава
  admin в разделе Полтава Відео
  Ответов: 16
  Последнее сообщение: 18.01.2011, 09:55
 3. Культура міста Полтава
  admin в разделе Полтава туристична
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 28.11.2009, 17:01
 4. 1110-річчя міста Полтава
  admin в разделе Полтава Відео
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 25.09.2009, 12:17