Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей29Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6
Показано с 21 по 30 из 54.
    Пророк

Re: Организация похорон

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Если человек перестал дышать, вы ему сразу ментов и труповозку вызываете ? Вы же не медик, чтобы делать выводы умер человек или потерял сознание.
    А вдруг в кому впал ?
    Ну, если человек потерял сознание, или впал в кому, то кто говорит о смерти?! Естественно, нужно скорую вызывать.
    А если это внезапная смерть, то чаще всего, это какой-то приступ и естественно, вначале происходит вызов скорой и попытка спасти человека и помочь ему.

Как мне кажется, в большинстве случаев дома умирают неизлечимо больные люди, к смерти которых готовы (те же онкобольные).
    А симптомы смерти большинству людей известны.

Ну, естественно, каждый случай индивидуален.
    Я описываю свой опыт.
    Близкий человек. В возрасте. Долго болел. Наблюдая за состоянием, понимали, что это последние дни. Это же подтвердили и врачи поликлиники (кстати, важно, чтобы в карточке были отметки врачей).
    Потом была кома. Вызов скорой, которая предложила просто ждать. Дали бумагу о вызове скорой.
    Поэтому, после наступления смерти мы вызывали именно милицию (так нам указали сотрудники скорой, бывшие накануне).

Пророк

Если человек умирает не в больнице..объясняю вызывается скорая..автоматом прокуратура..если криминал милиция и прокуратура идёт вскрытие по любасу. Если умирает в больнице то там сами разбираются.Но прокуратура обовьязково
    Пророк

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ / МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ /ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ
    НАКАЗ 28.11.2012 № 1095/955/119

3. Порядок дій працівників закладів охорони здоров’я:
    4) у разі смерті людини за місцем її проживання без ознак насильницької смерті або підозри на таку на місце події обов’язково виїжджає лікар, а у випадках, передбачених наказом МОЗ України від 8 серпня 2006 року № 545, фельдшер закладу охорони здоров’я, який констатує факт смерті, проводить зовнішній огляд трупа, за результатами якого інформує орган внутрішніх справ і адміністрацію цього закладу охорони здоров’я про можливість встановлення причини смерті без патологоанатомічного розтину та видачі лікарського свідоцтва про смерть (фельдшерської довідки про смерть). У таких випадках працівником органу внутрішніх справ складається висновок щодо ненасильницької смерті людини за місцем проживання за формою згідно з додатком до цього Порядку (далі - Висновок);

4. Порядок дій працівників бюро судово-медичної експертизи:
    1) лікарі судово-медичні експерти обов’язково виїжджають на місце події разом із слідчо-оперативною групою (за винятком випадків, передбачених підпунктом 4 пункту 3 цього Порядку) з метою зовнішнього огляду трупа в передбаченому статтею 238 Кримінального процесуального кодексу України порядку;

5. Дії працівників органів внутрішніх справ:
    1) працівники органів внутрішніх справ реєструють повідомлення про факт смерті людини, у тому числі ті, що надійшли від закладів охорони здоров’я;
    2) при надходженні повідомлень про факт смерті людини за місцем її проживання без ознак насильницької смерті або підозри на таку відповідно до підпункту 4 пункту 3 цього Порядку працівники органів внутрішніх справ негайно виїжджають на місце події разом з лікарем, у випадках, передбачених наказом МОЗ України від 8 серпня 2006 року № 545, - з фельдшером, а за необхідності - з іншими спеціалістами;

8) не направляються для проведення судово-медичної експертизи трупи людей у випадках:
    виявлення трупів людей, які померли за місцем їх проживання, за наявності диспансерного спостереження за хворим, при відсутності ознак насильницької смерті чи підозри на таку;
    виявлення трупів людей віком понад 60 років, які померли за місцем їх проживання, за відсутності ознак насильницької смерті чи підозри на таку;

* * *

Разрешение прокурора необходимо только в случаях с насильственной смертью или подозрением на насильственную смерть.
    Возможно, это касается и случаев, если тело было направленно на вскрытие (судово-медичної експертизи).

В таких случаях разрешения прокурора не требуется:
    8) не направляються для проведення судово-медичної експертизи трупи людей у випадках:
    виявлення трупів людей, які померли за місцем їх проживання, за наявності диспансерного спостереження за хворим, при відсутності ознак насильницької смерті чи підозри на таку;
    виявлення трупів людей віком понад 60 років, які померли за місцем їх проживання, за відсутності ознак насильницької смерті чи підозри на таку;
    Пророк

Короче я молча больше..здесь есть специалист который все знает.Но просто хочу сказать так получилось что за некоторое время похоронил своих близких.просто зайдмите в морг все прочитайте да и конечно можно с сыдками на закон с камерой с журналистами..ну это так если вам в это время до них.От себя хочу сказать что родиться дешевле!!чем умереть
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    тобто якщо така подія трапляється в місті, то потрібно одразу викликати швидку? щоби тіло відправили в морг. я так розумію.
    і міліцію, якщо людина була не онкохвора.
    Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Якщо є у лікаря якісь сумніви, то тіло доправляють до моргу для експертизи
    і якщо людина хворіла, але не була під наглядом лікаря.
    Karen, коли два роки тому у нас померла бабуся, в першу чергу викликали швидку, яка підтвердила факт смерті і відсутність тілесних ушкоджень. Вони самі викликали міліцію. Далі приїхала міліція, вони склали необхідні документи, їм дали на той час 200 грн., забрали тіло до моргу. Так як бабуся лікувалась не за місцем прописки у приватній практиці, а в медичній картці майже не було записів (лише останні аналізи, і ті майже гарні як на її вік), то обов'язковим був розтин. Того ж дня в морзі провели всі необхідні процедури, з моргу з довідкою поїхали в РАЦС, здали паспорт, отримали свідоцтво про смерть і ще якийсь папір, що давав змогу отримати допомогу на поховання. Того ж дня домовлялись на кладовищі (місце було) і за поминальний обід. Наступного дня поховали. Якось так.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    і міліцію, якщо людина була не онкохвора
    Если человек умер дома, то милиция вызывается обязательно и без вариантов (начиная с 28.11.2012)

3. Порядок дій працівників закладів охорони здоров’я:
    4) у разі смерті людини за місцем її проживання без ознак насильницької смерті або підозри на таку на місце події обов’язково виїжджає лікар, а у випадках, передбачених наказом МОЗ України від 8 серпня 2006 року № 545, фельдшер закладу охорони здоров’я, який констатує факт смерті, проводить зовнішній огляд трупа, за результатами якого інформує орган внутрішніх справ і адміністрацію цього закладу охорони здоров’я про можливість встановлення причини смерті без патологоанатомічного розтину та видачі лікарського свідоцтва про смерть (фельдшерської довідки про смерть). У таких випадках працівником органу внутрішніх справ складається висновок щодо ненасильницької смерті людини за місцем проживання за формою згідно з додатком до цього Порядку (далі - Висновок);

5. Дії працівників органів внутрішніх справ:
    1) працівники органів внутрішніх справ реєструють повідомлення про факт смерті людини, у тому числі ті, що надійшли від закладів охорони здоров’я;
    2) при надходженні повідомлень про факт смерті людини за місцем її проживання без ознак насильницької смерті або підозри на таку відповідно до підпункту 4 пункту 3 цього Порядку працівники органів внутрішніх справ негайно виїжджають на місце події разом з лікарем, у випадках, передбачених наказом МОЗ України від 8 серпня 2006 року № 545, - з фельдшером, а за необхідності - з іншими спеціалістами;
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Enter, хз. Повторюсь, у моєму випадку лікарі швидкої самі викликали міліцію. Якби не вони, то прийшлося б чекати ранку.
    П.С. Добре, що в деяких бригадах швидкої працюють дуже професійні і чуйні лікарі. За той день у нас їх було дві. Перша бригада досить чітко вказала діагноз (якби не результати розтину, я б не повірив, що так буває, але він підтвердив онкологію, яка мала дуже швидку прогресію - від перших симптомів до моменту смерті пройшов всього тиждень), хоча за місяць до того ми робили детальний медогляд, який не дав жодного натяку на онко. Друга - яка констатувала факт смерті і допомогла прискорити приїзд міліції.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    він підтвердив онкологію, яка мала дуже швидку прогресію - від перших симптомів до моменту смерті пройшов всього тиждень), хоча за місяць до того ми робили детальний медогляд, який не дав жодного натяку на онко.

Sky, а може то просто так "уважно" провели "детальний медогляд" ? Пропустили хворобу ? Невиразна симптоматика була ?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, у бабусі був поліартроз, можливо під його симптоматикою не помітили. Аналізи крові були ідеальні, лікар навіть зауважила, що у молоді зараз гірші. Спілкувався потім з онкологом, то той розповів, що таку швидкопрогресуючу онкологію важко виявити. А поштовхом могло стати сильне нервове напруження (батько тоді захворів запаленням легенів і два тижні був у лікарні).
    Пророк

короче порядок такий
    в разі смерті викликаєш швидку, потім по їх приїзду за потреби міліцію, потім тіло відвозять в морг і далі організовуєш похорон.
    і нада мать гроші готівкой шоби давать в морзі та на все інше.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6