Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей28Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 30.
    модератор

Куда девать книги?

Куда деть книги, художественные. Выкидывать рука не поднимается, читать их дома точно никто не будет, лежат пыль собирают, а главное место на полочках.

В общем думаю проблема глобальная, куда девать бумажные книги с переходом на электронные?

Пророк

Re: Куда девать книги?

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Куда деть книги, художественные. Выкидывать рука не поднимается, читать их дома точно никто не будет, лежат пыль собирают, а главное место на полочках.

В общем думаю проблема глобальная, куда девать бумажные книги с переходом на электронные?
    Библиотека, ОЛХ, макулатура. В зависимости от важности и состояния.
    Нервова, курррва

А шо є цікавого?)))
    модератор

sharasha, наверное ничего, стандартный "советский" набор: Достоевский, Пушкин, Лермонтов, Кристи, Лондон...

Наверняка в каждой библиотеке такого добра хватает...
    Новачок

А есть что-то с технической литературы?
    Нервова, курррва

Є, да! Багато класики. Але в мене рука не піднімається шось викинути. Хіба по домогосподарству, садівництву і бджолярству)))
    Гуру

Огласите весь список, пожалуйста! (с) )))
    Нервова, курррва

Александра79, та не чудіть. Людина викинути хоче. Йому ж мабуть ліниво перебирать їх.
    المزيد من النفط

Мені дісталась бібліотека у спадок від дядька . Ці книги становлять для мене ,мабуть ,вже музейну цінність.Викидати не збираюсь.

А ви уявіть собі ,що вимкнуть світло і нічим буде зарядити ноутбук ,планшет,електронну книгу. І тоді ви запалите свічки у канделябрі, загорнетесь у теплий плед, вмоститесь у кріслі-качалці і розкриєте старовинний фоліант...
    Філософф

бібліотека-філіал№9, Халтуріна, 19 Зигіна біля Депо. Тільки попереджую одразу: ми все перебираємо, відбираємо потрібне (хороший стан на заміну тому, що є в фонді, але поганеньке, класику за шкільною програмою, чого у нас нема, що питають, дитячу в гарному стані), решта - в макулатуру, а за ці гроші ми купуємо призи дітям, канцтовари та все потрібне для заходів (крейду, повітряні кульки, фломастери, папір), тому якщо хочете зробити добру справу за допомогою своїх книжок, приносьте коли завгодно, крім суботи з 9 до 17.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя