Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей357Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 36
Показано с 31 по 40 из 358.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Купуй українське

До речі, щодо кави. Дарма про Галку говорять погане. Мені Гердан дуже сподобалась. І "Кава зі Львова" Еспресо (червона). Обидва сорти - виробництва львівської кавової фабрики. Хоча останнє у "Кави зі Львова" майстерно приховують. Тільки навіщо?

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    хто пам'ятає в СРСР це була єдина бритва, яка дійсно голила.
    Просто других не было )
    Пророк

RAMM, были. Бердск, Агидель - на вскидку. они не брили и ломались через пару месяцев.

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    До речі, щодо кави. Дарма про Галку говорять погане.
    то конкуренти)
    ми мусили перейти на Галку, вона зараз удвычы дешевша за конкурентыв. не страждаэмо.
    Пивовар

Після нормальної кави галька - не кава. Перевірено особисто(
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Я Галку вперше для себе відкрив дуже давно, спочатку як розчинну. А потім в універсамі почали продавати вагову. Брали на пробу, сподобалась, але все одно продовжували пити розчинну, бо швидше ж )). Потім були інші виробники розчинної, аж поки від будь-якої розчинної починалася печія. Першим кроком до зернової стала кавоварка. Спочатку гейзерна, потім - ріжкова. І кави перепробувано багато різної. Півтора роки тому купив Каву зі Львова. Спочатку зелену, але то чиста арабіка і вона мені кислувата, потім червону. Остання сподобалась. Почав більш детально вивчати упаковку, що ж це за виробник. І виявилось, що це підзабута Галка. При чому це майстерно приховано. Навіть окреме ТОВ створили. Але адресу потужностей виробницва не приховаєш. Після того купив Галку Еспресо і виявилось, шо вона один в один - червона Кава зі Львова.
    П.С. А ще з дитинства пам'ятаю напої на основі цикорію їхнього виробництва. Які ж вони мені тоді були смачні :)
    Пророк

В дитинстві все смачніше було. Пам'ять - річ підступна :)
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Паук, яка це як нормальна? Я купував і Старбакс, Лаваццу, Блазер, Меліту, вагову від різних виробників Італії, Німеччини, Швейцарії, то разючої відмінності немає, щоб чітко сказати, що Галка - ге. Найбільше моє розчарування - Кімбо, що особисто для мене гірша Галки.

Скальд, нє не підступна. Мені з дитинства пам'яталося, що гарбузова каша смачніша з пшоном, чим з рисом. Вчора зварив - таки ж смачніша. І борщ з печі з горщика кращий, чим на плиті зварений. Перевірено в духовці.
    Пророк

Це ти навів порівняння. Ти пробував в дитинстві кашу з пшоном і з рисом, зробив висновок. Зараз перевірив - всьо ок :)
    А я про ситуація коли хтось пробував кашу з пшоном в дитинстві і зараз. І заявляє, що в дитинстві каша була смачніша.

І да, борщ з печі - просто кайф :)
    المزيد من النفط

гарбузова каша смачніша з пшоном, чим з рисом.
    Взагалі то вона ідеальна з манкою...
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    +1 в ботинках отхаживю 3-й сезон, а на лето вот такие прикупил
    а де брали?
    Ответ Сообщение от art_b Посмотреть сообщение
    Кто пользовался или пользуется продукцией derby/polar, как у них сейчас с качеством?
    Полар в мене рюкзак, вже років 10 юзаю, тільки колір трохи вигорів. Зараз хз, що з якістю. А з Дербі все норм, брав на подарунок, нарікань нема.

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    І "Кава зі Львова" Еспресо (червона).
    Я пью "Вірменську" - синя упаковка, там дрібний помол, для заварення прямо у чашці - ідельний варіант. А дружину пересаджую з Якобса теж на львівську, але розчинну.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 36