Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей357Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 36
Показано с 21 по 30 из 358.
    Пророк

Re: Купуй українське

я може трохи не в тему - у мене вийде "не купуй російське", але самому сподобалось, що сьогодні побачив у "Каравані".
    олені розмели чаї, лишилось трохи, і лише один виняток - стоїть майже нетронутий "Ліптон" російської фасовки. при тому що ціна на нього знижена у ДВА рази.
    купили іноземні дороги, але російського дешевого цураються як прокази.

kit
    Гуру

Чай "Бесіда". Код виробника 8722. Інет підказує 870-879 EAN Nederland (Netherlands). Читаємо далі - назва виробника ("Юнілевер Русь"), юридична адреса, адреса потужностей виробництва повністю співпадають з... Lipton. Ось такий хитрозроблений "нідерландський" чай "Бесіда".
    Філософф

Підгузки "памперс" і "ліберо", написано виробництво - Польша, мілкими буквами адреса потужностей виробництва - Росія... Поряд підгузки в-цтва Бельгія - на 40 грн дешевші.
    Пророк

Шукав шо у нас по пральним порошкам і зубним пастам є. Натрапив на полтавського виробника http://jardin-cosmetics.com/page/o-kompanii
    Хтось користувався? І взагалі, що можете порадити?
    Пророк

Ответ Сообщение от art_b Посмотреть сообщение
    Если б они еще указывали оригинал китайской модели - цены б этой фирме не было.
    100% могу рекомендовать вот этого производителя. Не одна пара обуви куплена, всё ок с качеством.
    +1 в ботинках отхаживю 3-й сезон, а на лето вот такие прикупил http://www.luxelite.ua/product/man-moccas-4641/
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    І взагалі, що можете порадити?
    З вітчизняних можу порадити ТМ "Helper" (а також споріднені Test, Bingo), виробництво - Теплодар, Одеська обл. http://abc-chemicals.com.ua/ У засобів Тест якість хороша, користуємось на роботі. А про Хелпер чув лише хороші відгуки. Не користувався, бо недавно відкрив для себе цю марку, коли купували одноразовий посуд для роботи. Amway нав'язувати не буду, бо це й дорогувато, та ще й забанити можуть
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    +1 в ботинках отхаживю 3-й сезон, а на лето вот такие прикупил http://www.luxelite.ua/product/man-moccas-4641/

досить пристойний дизайн, вміють же коли захотять

Кто пользовался или пользуется продукцией derby/polar, как у них сейчас с качеством?
    kavapoltava

Кава зернова, обсмажена в Україні.
    Бренд український.
    100% арабіка та суміш арабіки з робустой.
    Спитайте в мене як її отримати.
    (099) 940 555 6

Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Шукав шо у нас по пральним порошкам і зубним пастам є.
    зубна паста із дорогих - Ірен Бокур, м. Київ-Житомир, із дорогих - достойна конкуренція Лакалуту й Сенсодину.
    Ответ Сообщение от art_b Посмотреть сообщение
    Кто пользовался или пользуется продукцией derby/polar, как у них сейчас с качеством?
    я, derby (ви про сумки?) - купляли й сумки, й рюкзаки, все якісне, замки надійні, довго служить.

ще: в Харкові досі виробляють іднойменні бритви. хто пам'ятає в СРСР це була єдина бритва, яка дійсно голила.
    так от вони є й зараз, я купив нову місяць тому, на заміну теж Харкову, який відпрацював років 10. по ціні та якості вони знаходяться між китайцями та європейцями. можна брать.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 36