Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей357Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 36
Показано с 151 по 160 из 358.
    бог

Re: Купуй українське

...Мне всё-равно, порошок-нет. ПИВО-ЭТО ЯД! ...и конкретный. Из чего бы его не делали-это априори вредно. Пользы пива нет-НИКАКОГО вообще и чтоб тут не говорили, это просто оправдание своего безволия и слабости, что сказать этому унылому говну сил нет...вот и всё.
    Отвечу сразу:
    -?
    -да, пил.
    -?
    -нет, не пью.

Зануда

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    бажання їсти натуральні продукти маразм? чого я повинен їсти лайно яке дядя пеця зробив у себе на фабриці з гівна для українців аби побільше грошенят заробить. до речі взять той же рошен...
    Та ні, маразм це бачити всюду ворогів, які мріють тебе отруїти. Маразм - це історії про "порошкові" продукти від людей, що ніц в цьому не розуміють.
    А натуральні продукти вирощуйте на городі, їжте, консервуйте за своїми рецептами.
    Які саме компоненти цукерок Ви називаєте лайном? Це шкідливо для здоров'я? Ви вже повідомили про злочин контролюючі органи?
    І врешті...наче ніхто ж не силує купувати і силоміць не годує. Голосуйте гривнею за якісні товари, а шкідливі нехай гніють на полицях.
    Неприємна правда, ІМХО, ще й у тому, що зараз неможливо задовольнити попит людства виключно екологічними продуктами та домашніми стравами. Читайте інформацію на упаковках, аналізуйте. Плітки залиште бабусям біля під'їзду )))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ну й добре, що не п'єте. А ми вже якось самі розберемось, що можна пити, а що ні.
    المزيد من النفط

Якщо вже до всього прискіпуватись, то і воду небезпечно пить. Про якість повітря взагалі мовчу.
    Зануда

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Ну й добре, що не п'єте. А ми вже якось самі розберемось, що можна пити, а що ні.
    Я от думаю, чи не піти завтра на бокальчик свіжого? Бо відпустки 3 дні лишилося (((.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Карен, я для вас відкикрию страшну таємницю. Більшість із нас в дитинстві їли вишневу і абрикосову камедь в чистому вигляді. Це оті клейкі виділення, що з'являються на деревах. А ще в школі з камеді ми робили натуральний клей (камедь замочували на певний час у невеликій кількості води, а коли вона розчинялась, виходив клей, абсолютно безпечний і не токсичкий, на відміну від тих, що продаються в канцтоварах.

Офтоп:
    fabulist, можна організувать, правда я раніше 18 - 19 не зможу.
    бог
    Redcross

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    то і воду небезпечно пить.
    ...

Пророк

Купуй українське

Хотів собі сьогодні нові берцаки зимові купити, але пройшовшись по нашим чудовим льодяним тротуарах зрозумів, що треба підтримати запорізького виробника взуття )
    Купив у фірмовому магазині Міда такі ботинки:

Основна фішка цієї покупки знаходиться на підошві:

Шипи, які можна висунити, коли ходиш полтавськими зимовими стежинами, та сховати, якщо по приміщенню або цивілізованному тротуару. Ну, а так шкіра, зсередини хутро, подошва проклеєна і наче прошита.
    Сподіваюсь ще на три сезони вистачить... (if you know what i mean)

Ложка дегтя украинским производителям. Заказывал супруге сумку в Poolparty Shop. С доставкой затянули дней на 5. Подкладка разлезлась на второй день. Отакое качество :(
    المزيد من النفط

Висновок:
    Купуйте українське, бо його ніхто не підробляє !!!!!!
+ Ответить в теме
Страница 16 из 36