Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей53Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6
Показано с 21 по 30 из 58.
    Инвалид умственного труда

Re: Как отучить соседей курить в подъезде?

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    rust, к этому привык окна открываются, а вот из лифта получается газовая камера
    Этим разок "дымовуху" подкинуть

Пророк

Это по нашему, по ган****ки... У себя в хате ему смердеть не хочется, а поделиться вонью с соседями - святое дело!

У нас что-то похожее было. Висело объевление чье-то около года, щас уже сорвали, благо курят редко и сквозь две двери не чувствуется.
    Я сам не так давно почти по пачке в день выкуривал, но такого все равно не понимаю. Есть своя квартира - там и кури, какого черта другие должны дышать этой гадостью.

А по сабжу... Большинство проблем решаются либо дипломатическим, либо силовым путем. Сначала первое, в случае неудачи - второе.
    Пророк

Прям сезон борьбы с соседями какой-то

Ладно, насолоджуйтесь:
    Частина 2 ст. 13 Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" - Забороняється куріння тютюнових виробів на робочих місцях та в громадських місцях, за винятком спеціально для цього відведених місць.

Стаття 175-1 КпАП Куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, -
    тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
    Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -
    тягне за собою накладення штрафу від п'яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян"
    Стаття 1 Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення
    " громадське місце - частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під'їзди, а також підземні переходи, стадіони

отдельное изменение в Закон України “Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення”

Стаття 13. Обмеження щодо реалізації (продажу) та вживання тютюнових виробівРеалізація (продаж) тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їх вживанням, особам, які не досягли 18 років, а також реалізація (продаж) тютюнових виробів в упаковках, що містять менше ніж 20 сигарет або цигарок, чи поштучно (крім сигар) забороняються. Законом можуть встановлюватися й інші обмеження щодо реалізації (продажу) тютюнових виробів..
    Забороняється куріння тютюнових виробів:
    1) у ліфтах і таксофонах;
    2) у закладах охорони здоров’я;
    3) у навчальних та освітньо-виховних закладах;
    4) на дитячих майданчиках;
    5) на спортивних майданчиках, стадіонах, у приміщеннях відкритих та закритих спортивних споруд;
    6) у під’їздах житлових будинків;
    7) у підземних переходах;
    8) у громадському транспорті (включаючи транспорт міжнародного сполучення);
    9) у закритих приміщеннях закладів громадського харчування;
    10) у приміщеннях закладів культури.

Забороняється, крім спеціально відведених для цього місць, куріння тютюнових виробів:
    1) виключено
    2) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ;
    3) виключено
    4) виключено
    5) у приміщеннях підприємств, установ та організацій всіх форм власності.
    У місцях де куріння заборонено, має бути розміщена наочна інформація, яка складається із графічного знака про заборону куріння та тексту такого змісту: “Куріння заборонено!”.
    У спеціально відведених для куріння місцях розміщується наочна інформація, яка складається із відповідного графічного знака та тексту такого змісту: “Місце для куріння. Куріння шкодить Вашому здоров’ю!”.
    Частину шосту виключено

Власник або уповноважені ним особи чи орендарі відповідних споруд, окремих приміщень зобов’язані або повністю заборонити куріння в своїх приміщеннях, або відвести спеціальні місця для куріння, обладнані витяжною вентиляцією чи іншими засобами для видалення тютюнового диму, а також розмістити наочну інформацію про розташування таких місць та про шкоду, яку завдає здоров’ю людини куріння тютюнових виробів.

У місцях для куріння має бути розміщено графічний знак з текстом такого змісту: “Місце для куріння” та інформація про шкоду, яку завдає здоров’ю людини куріння тютюнових виробів, із текстом такого змісту: “Куріння шкодить Вашому здоров’ю!”.
    На час проведення масових заходів сільські, селищні та міські ради в межах відповідної адміністративної території можуть заборонити або обмежити куріння тютюнових виробів.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/...516=9474&skl=7
    Можете начинать напрягать участкового или распечатать и повесить у них на уровне интерфейса как последнее китайское предупреждение подчеркнув ярким маркером административную ответственность
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Я пошел вот покурил на лестничную клетку...
    а выйти на улицу или на балконе курить не судьба?
    Пророк

Ответ Сообщение от Yurik71 Посмотреть сообщение
    Да не я с вами согласен,это надо решать...Вопрос в том как?
    Намагайся ставитись до людей таким чином, як ти хотів би аби ставились до тебе (та членів твоєї родини).

2всем поборникам ЗАКОНОВ: А положа руку на сердце вы все такие законопослушные? Подумайте,честно и откровенно...
    А ти вважаєш, що навкруги одні придурки, які так і думають "кому б надзюрити прямо у кишеню"?

А то у на с как то принято законом тыкать когда себе выгодно...
    Ну то вам видніше, як "прийнято у вас".

Хочется нормальных отношений в обществе - с себя надо начинать...
    Так ніхто й не заважає: хочеться бути нормальним, то й будь ним.
    Завсідник

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    распечатать и повесить у них на уровне интерфейса
    Так вы читайте внимательнее: вешал уже, сорвали через пару часов.

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    А ти вважаєш, що навкруги одні придурки, які так і думають "кому б надзюрити прямо у кишеню"?
    +100200

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а выйти на улицу или на балконе курить не судьба?
    Ответ на этот вопрос прост -ЧМО оно всегда и во всем ЧМО! Может этот Rust и есть как раз моим соседом, и как видете, человеческого языка такие не понимают. Ему хочется и все, и ему насрать на всех и вся.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Ну на брудершафт я с вами не пил(кстати это тоже одна из особенностей нашего общества - "тыканье" по умолчанию...) - это во первых.
    Во вторых: я же уточнил перед вопросом,гляньте на себя откровенно,так ли я сам,скажем так "приятен" для окружающих...
    И знаете,таки да,иногда складывается впечатление,что всякие пакости люди делают специально...Хотя в большинстве случаев - просто так,
    гы-гы,па приколу...
    Пророк

Да писалось уже в этой теме САМЫЙ ПРОСТОЙ способ борьбы

1. Заявление участковому.
    2. Если курение продолжается - заявление в районную прокуратуру на бездействие участкового
    3. Если....

Я думаю, максимум второго пункта хватит.....Платить по 100 грн за каждую выкуренную сигарету вряд ли кто-то согласится.

Не поможет второй пункт - пишите снова здесь, есть и третий и четвертый и пятый пункты.
    Пророк

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    Да писалось уже в этой теме САМЫЙ ПРОСТОЙ способ борьбы

1. Заявление участковому.
    2. Если курение продолжается - заявление в районную прокуратуру на бездействие участкового
    3. Если....

Я думаю, максимум второго пункта хватит.....Платить по 100 грн за каждую выкуренную сигарету вряд ли кто-то согласится.

Не поможет второй пункт - пишите снова здесь, есть и третий и четвертый и пятый пункты.
    И что?Да будут назло курить или того еще хуже.....Будут курить так, что не поймаете.

Сразу говорю,я не защищаю их,но у нас с этим бороться бесполезно,только назло делать будут.
    Пророк

Как раз поймать то, если задаться целью - плевое дело. Извините, но не скажу как, но догадаться и самим несложно.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6