Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 51.
 1. #1
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  ЖЕД ДП ВО "Знамя"


  ЩО РОБИТИ З ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ ДП «ВО «ЗНАМЯ»

  Влада вирішила прискорити передачу житлового фонду підприємства до комунальної власності Полтави та активізації роботи щодо вирішення земельного питання
  Олена Адамович
  Заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович сьогодні провела нараду стосовно вирішення проблемних питань на ДП «ВО «Знамя».

  На нараді обговорювалися питання про передачу житлового фонду підприємства до комунальної власності м. Полтави та врегулювання земельного питання.

  У засіданні взяли участь представники ДП «ВО «Знамя», начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській області, начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, начальник відділу утримання житла управління житлово-комунального господарства Полтавського міськвиконкому та в. о. начальника Головного управління економіки облдержадміністрації.

  Як повідомили в прес-службі Полтавської облдержадміністрації, за результатами наради були прийняті рішення щодо вжиття дієвих заходів, спрямованих на прискорення вирішення вищезазначених проблем. Зокрема, мова йшла про передачу житлового фонду підприємства до комунальної власності Полтави та активізації роботи щодо вирішення земельного питання.
  Джерело: http://www.poltava.pl.ua/news/9465/

  Зверніть увагу, дата виходу статті 19 травня 2011 року, за півроку справа не зрушила з місця ні на крок. Що ще раз підтверджує, пані Адамович лише "красно говорить", а до діла свої слова не доводить. ЖЕД ДП ВО "Знамя" ледь живе, у своєму складі має лише будинки на 23 Вересня, 21, Алмазній, 4 та Степового фронту, 29. На ці будинки є начальник ЖЕДу, бухгалтер, паспортист, майстер, електрик та сантехнік (дідусь років за 70) (останні двоє працюють на півставки), двірник (якого фактично немає). Мешканці більшість робіт виконують самі. Для прикладу, біля мого будинку прибирання відбувається власними силами, під'їзди ремонтували чотири роки тому теж самі. Коли виникає якась позаштатна ситуація, до начальника не дозвонишся, бо його дружина просто вимикає телефон (а нащо їм чиїсь проблеми, і те що цілий будинок сидить без світла (газ не запроектований, лише електроплити) ). Те, що пориви труб, це теж нормально...
  Хочеться побажати керівництву заводу і ЖЕДу одного - щоб ви не відчували на собі тих проблем, що відчувають мешканці ваших будинків.

  П.С. Тема назрівала давно, а це вже наболіло і прорвало...

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: ЖЕД ДП ВО "Знамя"


  А зачем Вы им платите, если они ни черта не делают ?
 3. #3
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: ЖЕД ДП ВО "Знамя"


  tayatlas, квартплата складає 0,79 грн. за метр квадратний ЖП. Для мене це небагато, але я в будь якому разі зможу пред'явити претензії ЖЕДу. А неплатити - тоді ж вони й скажуть "ви не платите - ми не робимо".
  До цього у нас був нормальний начальник ЖЕДу, все робилось (хоч найнеобхідніше). Я просто вичікую чергового моменту, а далі буде лист з проханням змінити начальника ЖЕДу в зв'язку з тим, що він не виконує свої професійні обов'язки. І підпише його щонайме 90% мешканців.
 4. #4
  Offline
  Пророк

  Re: ЖЕД ДП ВО "Знамя"


  Немного странная постановка вопроса. Я плачу, чтобы предъявить претензии на которые просто наплюют.

  Я вообще то считал, что платить необходимо именно за конкретные услуги. В моей практике был похожий случай: возникла проблема, которую никто не хотел решать. Ситуацию изменило письменное зарегистрированное обращение в котором я указал, что с такого то числа прекращаю оплату. Через 6 дней проблема была снята.
 5. #5
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: ЖЕД ДП ВО "Знамя"


  tayatlas, я ж вам пояснюю, що при попередньому керівництві все було нормально, а нинішнє майже не виконує своїх функцій. З цього висновок - потрібно змінити нинішнє. А от на претензію не наплюють, коли претензійний лист підпише щонайменше 200 мешканців. У нас вже був один такий начальник - звільнився по власному. А взагалі - лише нині покійний Валерій Федорович (був начальником з 80-х до кінця 90-х) був справжнім керівником, відповідальним, бо тільки при ньому все було добре.
 6. #6
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: ЖЕД ДП ВО "Знамя"


  Більше 300 мешканців трьох під'їздів будинку по вул. Алмазна, 4, залишися без світла, а ще у трьох його немає на спільних коридорах та сходових площадках. Будинок цей підпорядкований ЖЕДу ВО "Знамя", яке не перерахувало кошти за спожиту електроенергію, через що виконавчий інспектор ВАТ "Полтаваобленерго" був змушений вимкнути електроживлення. Керівництво заводу "Знамя" на дзвінки не відповідає, а начальник ЖЕДу лише стискає плечима, типу "перекривайте рух, проводьте марші протесту, робіть що хочте, але грошей немає", хоча більшість мешканців своєчасно розраховуються за квартплату та спожиту електроенергію.
 7. #7
  Offline
  Пророк

  Re: ЖЕД ДП ВО "Знамя"


  А почему жильцы не платили напрямую "Полтаваобленерго"?
 8. #8
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: ЖЕД ДП ВО "Знамя"


  Enter, дещо поясню. Будинок складається з двох частин, сполучених між собою одноповерховим приміщенням (там знаходяться салон краси, спа-салон і фітнес-клуб Ласточка), які іноді називають корпусами, але по суті це єдине ціле (Г-подібний будинок). Являє він собою гуртожиток готельного типу і свого часу слугував перевалочною базою, люди жили два-три роки, а коли завод добудовував черговий будинок отримували квартири на розширення. В дев'яностих роках це все припинилося і тимчасове житло для багатьох стало постійним. Перші три під'їзди платили (і платять нині) за світло в ЖЕД, бо в квартирах не було лічильників, а лише єдиний на всіх. Другі ж три під'їзди зорганізувались і в кожній квартирі встановили лічильники, тому платять в обленерго (лише освітлення спільних коридорів, душів та під'їзду входить в квартплату, яку отримує ЖЕД).
 9. #9
  Offline
  Завсідник

  Re: ЖЕД ДП ВО "Знамя"


  Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
  а коли завод добудовував черговий будинок отримували квартири на розширення
  подтверждаю ... именно так у моего отца и произошло ... правда был ещё промежуточный пунткт = жилье в кооперативе ... Общага зачётная ... рядом садик ... весёлые были годы ...
 10. #10
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: ЖЕД ДП ВО "Знамя"


  Ответ Сообщение от GLOOMEROK Посмотреть сообщение
  рядом садик ...
  був... Зараз там оце http://poltava.e-u.in.ua/
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

 1. На крыше ГП ГО "Знамя" (завод №22)
  admin в разделе Полтава Відео
  Ответов: 25
  Последнее сообщение: 22.05.2012, 15:08
 2. Ответов: 24
  Последнее сообщение: 28.04.2010, 07:00
 3. Ответов: 9
  Последнее сообщение: 06.04.2010, 14:00
 4. Ответов: 5
  Последнее сообщение: 27.02.2010, 09:32
 5. Продукция "Знамя"
  23q в разделе Заклади, місця відпочинку Полтави
  Ответов: 44
  Последнее сообщение: 26.10.2009, 10:48