Нє, ну "Полтавщина" в своєму репертуарі... Мешкають понад 200 осіб )) А понад 500 вони не хочуть. В будинку 287 квартир і в кожній в основному живе 2+ людини, рідко - одна.
Вы просматриваете тему ЖЕД ДП ВО "Знамя" в подразделе Жизнь города Полтава, который находится в форуме Полтава; Нє, ну "Полтавщина" в своєму репертуарі... Мешкають понад 200 осіб )) А понад 500 вони
Нє, ну "Полтавщина" в своєму репертуарі... Мешкають понад 200 осіб )) А понад 500 вони не хочуть. В будинку 287 квартир і в кожній в основному живе 2+ людини, рідко - одна.
Міську владу притягнуть до кримінальної відповідальності. Це трапиться у випадку, якщо до 8 грудня чиновники не приймуть до комунальної власності житловий будинок по вулиці Алмазній, 4. Представники влади не бажають виконувати рішення суду, мотивуючи це тим, що балансоутримувач не надав всіх необхідних документів.
Житловий будинок по вулиці Алмазній, 4 знаходиться на балансі заводу «Знамя». У зв’язку з тим, що підприємство перебуває у стадії санації, Полтавська міська рада ще у серпні 2007 року надала згоду на прийняття приміщень до комунальної власності територіальної громади міста.
/Дмитро Левченко, мешканець будинку по вул.Алмазній, 4
Після відповідного рішення жодних дій не учинялося Полтавською міською радою стосовно прийняття нашого будинку. Дане питання тягнулося, як я вже зазначив, з 2007 року. І лише в 2014 році нашим питанням зайнялася прокуратура міста Полтави за зверненням наших мешканців/
Мешканці разом з прокуратурою пройшли і першу, і другу судові інстанції. Рішення були прийняті, звичайно ж, на користь жителів. Більше того, 8 жовтня цього року виконавчою службою було відкрито виконавче провадження. Але на міську владу немає управи – говорять жителі.
/Віра Самбур, мешканка будинку по вул.Алмазній, 4
Ми нікому не потрібні, розумієте, нікому. Таке враження, ніби закони ніде ніякі не діють і ніхто нікому не підчиняється, і ніхто нічого… абсолютно. Хто що хоче – те й робе. Я маю на увазі керівництво нашої області/
З жовтня 2013 року у мешканців відсутнє гаряче водопостачання. А все через те, що теплообмінник, який знаходиться в підвалі житлового будинку, в аварійному стані. І ремонтувати його нікому. Для самостійного вирішення проблеми людям необхідно 70 тисяч гривень, які їм зібрати не під силу.
/Анатолій Федорченко, мешканець будинку по вул.Алмазній, 4
До кого ми не пробували (і в міську раді, виконавча служба), нас всі посилають один до одного. Мешканці починають самі ставити бойлери. Це теж велика загрузка на електромережі, яка може призвести до повної відсутності електроенергії/
Всі проблеми можуть зникнути лише за допомогою одного документу – Акту прийому-передачі житлового будинку. Але міська влада, незважаючи на рішення судів і виконавче провадження, його підписувати не поспішає. А все тому, що ніби-то не всі документи надані балансоутримувачем – заводом «Знамя».
/Дмитро Левченко, мешканець будинку по вул.Алмазній, 4
Балансоутримувач – ДП «ВО «Знамя» – в повному обсязі виконав все, що від нього вимагалося. Технічна документація передана у повному обсязі. Тому, на сьогоднішній день, відсутні будь-які передумови для того, щоб дане питання затягувалося/
Державна виконавча служба зі свого боку вжила всіх необхідних заходів. Відповідно до статті 75 Закону України «Про виконавче провадження», державний виконавець відкрив провадження та надав строк для самостійного виконання рішення суду.
/Юлія Дрібна, старший державний виконавець відділу примусового виконання ГУЮ у Полтавській області
У разі невиконання боржником рішення суду накладається штраф та зобов’язується повторно виконати його. За повторне невиконання на боржника накладається штраф у подвійному розмірі та направляється до правоохоронних органів подання про притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб/
Умисне невиконання рішення суду карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.
Що ж з цього приводу говорять чиновники? Ми зателефонували заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрію Кропивці, але він зустрітися з нами не зміг.
/приймальня заст.міського голови з питань діяльності виконавчих органів
Юрій Іванович до кінця тижня у відпустці, і тому він ніяких інтерв’ю давати не буде. А з понеділка він буде на роботі, можете телефонувати, і тоді будете розмовляти/
Нас люб'язно направили в Управління житлово-комунального господарства до начальника останнього Сергія Синельника. Та і з ним, уже традиційно, поговорити не вдалося. Тож, чи вирішиться питання з житловим будинком по вулиці Алмазній, 4, стане відомо вже найближчим часом.
Юлія Козіна
http://misto-tv.poltava.ua/news/novi...idalnosti.html
Karen, а я з 1989-го )) Можу сказати, що та половина будинку, що в сюжеті, зараз у більш жахливому стані, чим моя.
Karen, ага. Уже більше року. Бойлер (теплообмінник) один на обидві частини будинку. Рятуємось хто як. Хто проточником, хто власним бойлером, а хто по старинці - чайниками і каструльками.
Ми були готові самі той теплообмінник відремонтувати, але у теплоенерго +100500 заморочок. ЖЕД числиться як такий, але нічого не робить. Відповідно від мене вони й копійки не отримують, а лише кілька гривень у місяць, які спачуються за загальне освітлення під'їзду. Все власними силами. Самі собі двірники, самі розраховуємось за освітлення площадок і секцій з обленерго, самі ремонтуємо всю електрику і сантехніку, я цього літа навіть сам з трьома мешканцями ремонт у під'їзді робив. Обдирав, шпаклював, грунтував, побілку вже втьох робили, правда на фарбування ще пару людей підключилися.
Ваша частина будинку раніше ( мені здавалося) була у гіршому стані . Значить зараз навпаки. Я жила у іншій частині (164 квартира ).
Karen, ви якраз жили в моїй частині, на третьому поверсі (вирахував) у 18-метровці )) А на відео - перші три під'їзди (кв. 1-144). І до речі, дуже добре знаю тих людей, що зараз живуть у вашій квартирі![]()
Karen, ну вони до 2000-х років були майже в однаковому. Хоча так, та частина була завжди більш занедбаною.