Вы просматриваете тему ЖЕД ДП ВО "Знамя" в подразделе Жизнь города Полтава, который находится в форуме Полтава; Сообщение от tayatlas Немного странная постановка вопроса. Я плачу, чтобы предъявить претензии на которые просто
Вот! Так с этого и надо начинать. Что мешало жильцам трех других подъездов организоваться, поставить счетчики, переделать проводку и позаключать с ПОЭ договора напрямую?
В Полтаве вот такие проблемы в основном только с ведомственными полуобщагами, где зачастую основная масса квартир/комнат даже не в частной собственности жильцов
Только что возле дома Алмазная 4 наблюдал журналюг с камерой в которой одна матерая бабушка высказывала свое недовольствие нынешнему директору ЖЕД. Не знаю относится ли этот дом к его ведомству?
FLY_INTER, іменно про цей будинок і йдеться.
Dima0011, на заваді як раз керівництво ЖЕДу, яке не дає згоди на поквартирну оплату. Хоча план і схеми переходу на неі були зроблені ще два з половиною чи три роки тому.
GLOOMEROK, так, 64. Сам до нього ходив. А біля школи працює.
tayatlas, Оліо вище сказала.
http://www.poltava.pl.ua/news/17729/ЧОРНА ДІРА У ПОЛТАВІ: ГРОШІ ВСМОКТУЄ, АЛЕ СВІТЛА НЕ ДАЄ
Мешканці будинку сплачують ЖЕДу за періодичні відключення від електропостачання
Вчора у Полтаві о дванадцятій годині 300 мешканців будинку на Алмазній,4 залишилися без електропостачання. Як повідомив «Полтавщині» мешканець Сергій, цей будинок перебуває на балансі ЖЕДу збанкрутілого ВО «Знамя». Будинок складається з двох частин, сполучених між собою одноповерховим приміщенням (там знаходяться салон краси, SPA-салон і фітнес-клуб), які іноді називають корпусами, але по суті це єдине ціле (Г-подібний будинок). Це гуртожиток готельного типу і свого часу слугував «перевалочною базою», люди жили два-три роки, а коли завод добудовував черговий будинок, отримували квартири на розширення. В дев’яностих роках це все припинилося, і тимчасове житло для багатьох стало постійним. Перші три під’їзди платили (і платять нині) за світло в ЖЕД, бо в квартирах не було лічильників, а лише єдиний на всіх. Другі ж три під’їзди зорганізувались і в кожній квартирі встановили лічильники, тому платять в обленерго (лише освітлення спільних коридорів, душів та під’їзду входить в квартплату, яку отримує ЖЕД).
Саме «безлічильні» мешканці і зосталися вчора без електропостачання, хоча справно сплачують за спожиту електроенергію. До речі, «малосімейка» не має газових плит, тому проблема для мешканців більш ніж актуальна, тим більше, що відключення відбуваються періодично.
Світло дали тільки сьогодні вранці, але чи надовго — ніхто не знає. До того ж електроенергія з’явилася тільки в квартирах, а під’їзди залишилися знеструмленими.
Ми намагалися зв’язатися із керівником ЖЕДу Миколою П’ятаком, але його робочий телефон безнадійно вимкнутий.
Нагадаємо, що у травні минулого року влада вирішила прискорити передачу житлового фонду підприємства до комунальної власності Полтави та активізувати роботу щодо вирішення земельного питання. Тоді заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олена Адамович навіть провела нараду стосовно вирішення проблемних питань на ДП «ВО «Знамя».
Але, як бачимо, з тих пір нічого не змінилося.
Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»
http://www.misto-tv.poltava.ua/news/12472/Кінець світла для мешканців будинку №4 по вулиці Алмазній настав набагато раніше прогнозованого у грудні
9.08.2012 | Опубліковано: 18:27 9.08.2012
Проблеми зі світлом у середу спіткали полтавців, які проживають по вулиці Алмазній, 4. Неочікувано у першому корпусі будинку припинилося електропостачання. Іншого виходу, як прийти того ж дня до стін Міської ради, обурені полтавці не знайшли. «Ми живемо, як на пороховій діжці, – кажуть мешканці 4 будинку по вулиці Алмазній. – Сьогодні світло є, а завтра, можливо, вже не буде». Більше про проблемну ситуацію знають наші журналісти.
Напередодні мешканці четвертого будинку по вулиці Алмазній залишилися без світла. Обуренню полтавців не було меж, оскільки світло зникло неочікувано, без будь-яких попереджень.
/Лариса Олексієнко, мешкає по вул. Алмазній,4
Вчора люди пішли на роботу, як завжди, прийшли додому: світла немає, ні поїсти, ні помитися, діти маленькі – по 8 місяців, не погодувати немає нічого – нікого нічого не цікавить/
Пані Лариса припускає: вимкнути світло могли через наявність боргів. Проте полтавка не розуміє: чому за несплату інших мають відповідати сумлінні полтавці. Сама жінка сплачує кожного місяця за спожиту електроенергію в ЖЕД, який належить заводу «Знамено».
/Лариса Олексієнко, мешкає по вул. Алмазній,4
Я, наприклад, за себе скажу: у мене боргу немає, чому я повинна відповідати за інших. ЖЕДу платимо, за липень місяць у нас все заплачено, але відімкнули/
Ситуація ускладнилася тим, що у квартирах будинку їжу можна приготувати лише на електричних плитках.
/Ніна Ткаченко, мешкає по вул. Алмазній,4
У нас зовсім будинок негазифікований. У нас плитки такі, як, знаєте, СРСР. Тому нам дуже важко/
У будинку, розповідають мешканці, проживає 150 сімей, багато молоді та дітей. Вчора усі вони зіштовхнулися з незручностями, пов'язаними з електропостачанням.
/Лариса Козік, полтавка
Тут проживає моя мама. Вона ветеран війни, ветеран праці, їй 89 років. І от весь день без світла. Вона не могла приготувати собі їжу, і якщо це так би залишилося на ніч, то це жахливо – залишитися людині в такому віці і без світла/
Напередодні зі своїми скаргами вони прийшли до стін Міської ради. Прохання одне: передати комунікації будинку на баланс «Полтаваобленерго», щоб сплачувати гроші за електроенергію безпосередньо обласному підприємству.
/Ніна Ткаченко, мешкає по вул. Алмазній,4
Приїхали туди. Так, нас прийняли гарно, непогано, допомогу нам надали, сказали, щоб ми не кричали. Представник до нас жодний не вийшов, абсолютно. Зате вони перетелефонували і сказали, що через годину у вас буде світло/
Світло близько девятої години вечора дійсно з'явилося. Проте на повторне вимкнення мешканці будинку чекати не хочуть. Цього дня обурені полтавці знову прийшли до міської ради. На робочій нараді за участю представників останньої та керівництва заводу «Знамено» усі зійшлися на думці, що розгляд цього проблемного питання... треба перенести на наступний тиждень. Тоді ж, запевнили, справа має зрушити з місця. За більш детальними роз'ясненнями ми звернулися до прес-служби міської ради, та коментарів від неї отримати нам не вдалося. Прокоментували зустріч коротко: нарада – робоча і офіційно журналістів на неї не запрошували.
Крістіна Брігіда
Постановою Полтавського окружного адміністративного суду задоволено позов прокурора міста Полтави до Полтавської міської ради. Суд зобов’язав прийняти у комунальну власність територіальної громади міста житловий будинок по вулиці Алмазній, 4 балансова вартість якого — понад мільйон гривень. Про це повідомила начальник відділу представництва інтересів громадян та держави в судах прокуратури міста Полтави Ольга Пальонна.
poltava.pl.ua