Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
 • 4 Сообщение от nickeler
 • 1 Сообщение от angelika
 • 1 Сообщение от laithemmer
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
 1. #1
  Offline
  2.0

  Хто чим може помогти? Заходи на вибір. Неполітичні.


  Значить тут група людей збирається на найближчий тиждень зробити кілька хороших справ. Якщо є можливість та бажання - беріться допомагати. На вибір. Кому тут надумає мерещитися політика - рекомендую піти обстежитиися на параною і не розводити бардака. Не можеш (не хочеш) допомогти - пройди мимо. От я наприклад, напевно, що не братиму участь у відбудові церкви. З певних мотивацій. Але зробити щось під час концерту зможу. Обирайте справу, яка вам найбільше до душі.

  Друзі запрошую кожного приєднатися до заходів, котрі у нас заплановані на найближчий час. Допомога кожного дуже важлива, тому ласкаво запрошую долучатися!

  1. 04.02.2011 (наступна пятниця) на площі перед театром Гоголя відбудется концерт присвячений всесвітньому дню боротьби з онкозахворюваннями. У програмі візьмуть участь полтавські рок- і поп- колективи, молоді виконавці, відбудеться виступ фаєр-шоу. початок о 16.00

  2. Під час проведення цього концерту на тій же площі, в рамках цього ж заходу буде проходити "Благодійна ярмарка" - продаж дитячих виробів, сувенірів, виробів прикладного мистецтва, малюнків, виліпок з глини, орігамі, вишивок і т.д. Зібрані кошти підуть на благодійні цілі - на лікування онкохворих молодих людей.
  - Якщо у когось є знайомі, що готові безкоштовно надати подібні поробки для продажу на "Благодійній ярмарці! - ласкаво просимо приєднатися, адже ми робимо спільну добру справу чим більше ми матимемо таких виробів, тим більше коштів зможемо зібрати на лікування !!
  -
  3. Також під час проведення заходу потрібні добровольці-волонтери у кількості 10-15 чоловік, які зможуть працювати під час концерту на площі, вул. Леніна, Жовтневій, і поруч прилеглих центральних вулицях. Кожному з них ми дамо картонні скриньки у які будемо збирати кошти серед перехожих на ті ж благородні цілі. Чим більше у нас буде бажаючих волонтерів попрацювати зі скриньками тим відчутніша буде наша допомога! Система роботи та ж, що й на акції "Серце до серця", хто приймав участь, навіть скриньки такі ж лише емблеми інші :)))

  Всіх бажаючих допомогти у цьому заході прошу відгукнутися до вівторка, написавши мені на електронку, або за телефоном, хто не знає:
  +3 8095 887-42-63
  +3 8063 587-11-36


  4. Наступний захід відбудеться 05.02.2011 - з самого ранку наступного дня їдемо у Глинськ.
  Хто не знає у 2 словах розказую: за 60 км . від Полтави між Опішнею та Більським городищем знаходиться мальовниче козацьке село Глинськ. Воно має багату історію, адже люди тут жили ще з скіфських часів (на території села знайдено 9 курганів)!! Глинське городище ж передмістям Більского городища і теж знаходится під охороною як памятка національного значення. Кілька століть поспіль на одному з пагорбів тут стояла церква. Нажаль, на початку століття комуністи її зруйнували. Зараз ініціативна група працює над її відродженням. Справа амбітна і не на один рік, але реальна.
  Наразі всі дозвільні документи отримані для побудови, тож врю що спонсори скоро знайдуться і процес піде.

  Але то буде перший етап. Надалі плануємо відродити Глинськ як культурну памятку, організувати "музей одного села", який розповідатиме про видатних синів і дочок, що мають відношення до селища, організувати гарну інфраструктуру для "зеленого туризму", адже стратегічне розміщення (до Опішні 9 км, до Більська щось близько 15-18), неперевершена природа дозволяє зробити зцього місця прекрасну культурно-туристично-рекреаційну зону!

  Це вступ.

  Що потрібно від нас? Розчистка пагорбу на якому стоятиме церква. Влітку ми 2/3 необхідної площі почистили, зокрема звільнили місце де буде фундамент. Але чагарники кущі і дерева не прибиралися 70 років! тому роботи там ще вистачить. Тож ЗАПРОШУЄМО небайдужих прийняти участь у розчистці пагорба і побудові церкви! Думаю не кожному з нас і не щодня випадає нагода будувати Божий храм, ага? тож давайте перевіримо себе на міцність духа і віри, і нехай ні морози ні що інше не зламає нашого бажання робити добрі справи!
  З собою брати сокири і тільки сокири! накрайняк пилки. Якщо є бензопили - то беріть обовязково в 10 раз спростить нам роботу, захисні рукавиці.
  Є реальні шанси закінчити той пагорб того ж дня. Але у будь якому разі ці роботи потрібно зробити зараз, бо навесні там буде багато інших клопотів.

  Детальніше з історією Глинська можна ознайомитися тут:

  http://www.poltava.pl.ua/project/glinsk/

  Всі бажаючі повідомте про себе на електронку або за телефонами, котрі є вище. Це важлива інформація для пошуку і замовлення мікроавтобуса! Кожного хто зголоситься я додатково повідомлю про час та місце збору по телефону.


  5. 06.02.2011 це буде неділя, і одразу після Глинська наступного дня ми ідемо в Дендропарк, робити ту ж справу, якою займалися у Глинську - рубати самосів і сушняк. Хто незнає чим ми займаємося у дендропарку прошу ознайомитися:

  http://www.poltava.pl.ua/project/dendropark/

  При собі мати ті ж знаряддя - сокиру, пилку чи бензопилку, і рукавички! Збір щонеділі о 10.00 на зупинці "Дендропарк"  Запрошую всіх долучатися до наших ініціатив, адже лише разом ми зможемо змінити цей світ на краще! ! !

  З повагою, Іван Чабан
  для тих, хто хоче поєднати мандрівку за межі Полтави з корисною справою.

  До уваги небайдужих полтавців!

  Ініціативна група волонтерів звертається до громадських активістів, і всіх, кому не байдужа духовність і культурна спадщина нашого народу!
  Зараз свідомими волонтерами ініційовано відродження прадавньої церкви у с. Глинськ Зінківського району, що стояла тут більше 300 років. Селище це незвичайне, з багатою історичною, археологічною та культурною спадщиною. Ініціатори проекту впевнені, що з відновленням Храму Божого відродиться і весь Глинський регіон, адже рекреаційні та культурні можливості для цього величезні.

  Організатори заходу звертаються до кожного із закликом не бути байдужими і активно долучитися до відновлення храму.
  5 лютого відбудеться централізована поїздка у Глинськ з метою розчистки пагорба, де незабаром планується зведення Храму від самосіву та кущів. З собою необхідно мати сокиру, бензо- чи звичайну пилку, захисні рукавички.
  Всіх небайдужих просимо попередньо записатися за телефоном: 095 887-42-63 Іван.

 2. #2
  Offline
  новчок

  Re: Хто чим може помогти? Заходи на вибір. Неполітичні.


  Могу на первое мероприятие дать изделия ручной работы:бижутерию, игрушки, куклы-мотанки, свечи из вощины.
 3. #3
  Offline
  модератор

  Re: Хто чим може помогти? Заходи на вибір. Неполітичні.


  трансфер за чей счет??? задумываемся по поводу дендропарка, но уже как потеплеет)
 4. #4
  Offline
  2.0

  Re: Хто чим може помогти? Заходи на вибір. Неполітичні.


  Mihey, за їхній мабуть жеж. телефони координатора єсть - спитайте, якщо цікаво.
  коли потепліє ніхто дендропарк чистити не буде, какбе ніззя, трав"яний покрив, те-се. в тому і фішка - зима, сніг, нічо не витопчеш.
 5. #5
  Offline
  ри?

  Re: Хто чим може помогти? Заходи на вибір. Неполітичні.


  Полазєєм на фаєр, послухаєм Дельтору)
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Заходи народного самозахисту
  nickeler в разделе Політика та Історія
  Ответов: 29
  Последнее сообщение: 19.05.2010, 08:42
 2. Ответов: 31
  Последнее сообщение: 31.12.2007, 20:15
 3. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 09.09.2007, 11:40