Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей68Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 11
Показано с 91 по 100 из 106.
    .

Re: Квест "Скарб Мазепи 2010

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Я про дитину питаю. Вона буде спілкуватися не з вашими однолітками в основному, а зі своїми і дітьми трохи по-старше.
    Да с кем хочет, с тем пусть и общается. Я на 99% уверен, что когда вырастет, то будет на русском разговаривать, так получится. А на каком же языке ему говорить с детьми tatjankі, например? )))
    Хотя, если захочет на украинском или немецком, то не буду человека ограничивать. Это его выбор.

part of me

Ответ Сообщение от tatjanka Посмотреть сообщение
    интересно откуда тогда промышленность процветала, сколько ученных было да и просто хороших специалистов,сейчас увы осталось совсем чуть чуть..жаль....
    Тобто в усьому винна незалежність. Бо прийшли націоналісти і розстріляли цвіт нації, як до того робилося більшовиками, НКВС і єжи з ними? І за день все розтягнули і заводи, і все інше? Маячня.
    и дипломы за сало не покупали!!и такой неграмотности не было!!!
    Ви перевіряли? Так, тоді дещо інші товари і послуги були в попиті. За бутилку горілки ого-го скільки можна було зробити.
    Кстати **щирі Українці**почему Вы так неграмотно пишите?:)))
    Ви прийшли граматику перевіряти? Чи ми на офійійній зустрічі? Подивіться як ви пишите, таке наче ви клавіатуру перше в житті побачили, а там стільки гарненьких кнопочок, чому б не понажимати, так?
    Нервова, курррва

tatjanka, дивлюююсь я у неебоооо, тай думкуууу гадаюююю, чому я в міліції, а не пахаю..... Да ж?
    От дивні ж ви!
    Наскільки я зрозуміла з жовчними протоками в правоохоронних органів все добре. Бо ви шось де б не з"явились, все бризкаєтесь люттю.
    От цікаво чим же ви на своїй роботі займаєтесь, чому ж ви не перевиховуєте "дибілів"? Чому не проводите профілактику? А?
    Пам"ятаю, коли мала була, наш дільтничний кожного вечора в двори заходив. Знав багатьох поіменно. "Так, хлопці, шо ви тут? Все нормально?" А тепер шо ж наші правоохоронці роблять, а? Я тепер не знаю як він, той новий дільничний і виглядає. Пацанва пиво жлуктить в дворах. Хто це бачить З ВАС????
    Підмучують справи, шоп не було глухарів, тікають самі від опасностє?!
    А нашо вам воно? Роботи менше та й слава Богу. Головне - пільги, ранги, звання і тд....
    (попийте карсілу якогоніть чи шо...))
    Новачок

Ви прийшли граматику перевіряти? Чи ми на офійійній зустрічі? Подивіться як ви пишите, таке наче ви клавіатуру перше в житті побачили, а там стільки гарненьких кнопочок, чому б не понажимати, так?
    Вообще то я писала со смайлом)))не нервничайте так)))

за день все розтягнули і заводи, і все інше
    не за день а за период независимости....

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Бо ви шось де б не з"явились, все бризкаєтесь люттю.
    Да упаси Господь милочка))))ни в коем случае!!
    Я тепер не знаю як він, той новий дільничний і виглядає
    это ж так хорошо!!!что у вас нет надобности обращаться к правоохранительным органам!!
    Підмучують справи, шоп не було глухарів, тікають самі від опасностє?!
    вы глубоко ошибаетесь))))наоборот!!подмучиваем что бы были преступления))))ы конкретизируйте от каких опасностей?
    part of me

Вообще то я писала со смайлом)))не нервничайте так)))
    Аби я хотів вам показати, що мене це дратує, то мабуть би використав знаки оклику, але ж щоб дратувати потрібно кимось бути.
    не за день а за период независимости....
    Ага, яка ж це незалежність, коли у Верховній раді - більшість, працюють на Расєю. От вам варто задуматися, як же так, така купа депутатів за Расєю, а щастя як і раніше тільки на горизонті.
    Новачок

fragov, а у вас на форуме только ваши единомышленники могут писать что угодно
    .

fragov, а у вас на форуме только ваши единомышленники могут писать что угодно
    По ходу, да )))
    Но это тема уже 10 раз поднималось, результата "0"

В принципе... хозяин-барин. Форум не мой, не мне решать.
    Новачок

Не противоречте себе,Вы же говорите что националистов больше,что украиноязычных больше,вы же и выбираете большинством ВР
    Нервова, курррва

tatjanka, ви вириваєте слова з контексту. І не відповідаєте на конкретні питання.
    Що роблять правоохоронці, шоп діти не пили. Чи вам проїзних не видають і ви тільки по центру перевіряєте питущіх?

это ж так хорошо!!!что у вас нет надобности обращаться к правоохранительным органам!!
    Причина, на жаль, була. Справу замутили. Я не говорю, коли не знаю.
    Власне, всі мої слова доведення не потребують. То так риторичні питання. Відповіді на них всі прекрасно знають.
    Новачок

sharasha, Вы все службы скрестили в одну :)))) это во первых, во вторых что б дети не пили нужно начинать с родителей!
    Пьяных по городу значительно меньше стало.
    А по поводу проездных Вы сейчас смешно выглядите,проездной это единственная льгота))))
+ Ответить в теме
Страница 10 из 11