Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13.
    Пасажир

Бочковий квас

Вирішив спробувати квасу - той, що типа справжній, із бочки.

Ціна - таксобі. За півлітровий стаканчик - з "тарою" - 2,50 грн.

Смак - на трієчку. І ніби розведений у співвідношенні 1:1 з водою. (якще не більше. води)
    Офтоп:
    Колись пам"ятаю пив квас - воняє, страх! але на смак - супер

Чи то мені така бочка трапилася, чи то він весь такий?

П.С. Прошу вибачення за допис у ТМ "********".

part of me

Re: Бочковий квас

Пив цей квас позавчора. Смак став зовсім інший, навіть у порівнянні з минулим роком. І на жаль, змінився не на краще. Мабуть дійсно стали добавляти більше води (це при тому, що підняли ціну). Надіюсь тільки на те, що це можливо тільки перші діжки такі "не смачні".
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Надіюсь тільки на те, що це можливо тільки перші діжки такі "не смачні".
    А я тільки на перші і надіюсь. Надіюсь, що їх хоч на зиму були помили, та ще не встигло в них нічого завестись. Бо судячи з розповідей там такеее трапляється. Крисаки, мусор всякий. Чула одного разу, що в бочці знайшли мерця. Може й не було такого, може не людину мертву, а кота дохлого, хз, а апетиту не прибавляє. Тому я оце кілька разів випила, поки бочки ще чисті відносно, а далі мабуть всьо.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Все залежить від того, на скільки совісна зміна, яка "заколочувала" квас - якщо вкрали багато, тоді й смак не той, дійсно як розведений.
    Пасажир

Sky, це ж скіки треба вкрасти, щоб розвести напополам?
    Пророк

да-да. тоже пару раз вот на днях кваску попил - точно что с водой разлитый как минимум напополам. ощущение будто в стакан, где раньше был квас, налили воды.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    це ж скіки треба вкрасти
    багатоооооооооооо.
    Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    ощущение будто в стакан, где раньше был квас, налили воды.
    може то в бочку налили води, щоб помити, а потім забули (що вона з водою, а не з квасом) і вивезли продавать ???
    Пророк

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    ощущение будто в стакан, где раньше был квас, налили воды
    Не самий гірший варіант, з можливих...
    part of me

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А я тільки на перші і надіюсь. Надіюсь, що їх хоч на зиму були помили, та ще не встигло в них нічого завестись. Бо судячи з розповідей там такеее трапляється. Крисаки, мусор всякий. Чула одного разу, що в бочці знайшли мерця. Може й не було такого, може не людину мертву, а кота дохлого, хз, а апетиту не прибавляє
    Кажуть то їм так виробники інших напоїв "допомагають", бо квас дешевше і таке як наче більш корисний для здоров'я ніж ж тіж Росинки, Маракуї, Коли та інші. Тому варіант чорного ПіаРу дуже можливий.
    Просто я ці історії чув від багатьох людей, причому кожного разу вони все страшніше.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А я тільки на перші і надіюсь. Надіюсь, що їх хоч на зиму були помили, та ще не встигло в них нічого завестись. Бо судячи з розповідей там такеее трапляється. Крисаки, мусор всякий. Чула одного разу, що в бочці знайшли мерця. Може й не було такого, може не людину мертву, а кота дохлого, хз, а апетиту не прибавляє. Тому я оце кілька разів випила, поки бочки ще чисті відносно, а далі мабуть всьо.
    занкомый щас на свитанке работает, то говорит пока сезон у них там санэпидемстанция почти безвылазно живет. так что насчет жмуров и мусора врядли. а насчет водой разбавлять - нужно будет спросить, бо по вкусу похоже
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы