Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей53Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 11
Показано с 51 по 60 из 109.
    Зануда

Re: реальные зарплаты

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    А зачем утверждаешь обратное?
    Я стверджую, що цей розрахунок:
    Это именно сумма ДО налогообложения. И вычитать надо не 20 %, а минимум 40 : 20 % - подоходный налог и прочие начисления + 20 % - это т.н. НДС - сумма с каждой траты ваших же денег в торговой сети, которые идут в бюджет.
    Так что 2800 (средняя зарплата) минус 40 % - итого на руки человеку остается менее 1700 грн. Это РАБОТАЮЩЕМУ.
    Містить суттєву помилку. Якщо ми відняли ПДВ з отриманої фактично на руки зарплати, то маємо врахувати, що ці 1700 грн. залишилися на придбання товарів і послуг БЕЗ УРАХУВАННЯ ПДВ. Тобто на 20% (точніше - на одну шосту частину) дешевше, ніж написано на цінниках.

Тепер щодо платників і не платників ПДВ. Ми можемо розглянути простий приклад, як певний товар перепродає з націнокою підприємець А (платник ПДВ) і підприємець Б (не платник ПДВ). Які кошти при цьому перераховуються до бюджету. Можливо, tayatlas спочатку наведе простий розрахунок?

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    - это у вас как-то по дзен-буддистски получается)
    хех. Давайте візьмемо у цифрах з прикладу tayatlas. Нараховано 2800. Віднімаємо 20%, які складають податки (хоча ця цифра не точна) - залишається 2240 грн. Ця сума отримана на руки. На неї людина може придбати 10 товарів за ціною 224 грн., наприклад (сплатиши при цьому включений до вартості ПДВ, я не заперечую). Але 10 товарів людина взяла і понесла додому. От ці 2240 грн. і є, на мою думку РЕАЛЬНОЮ ЗАРПЛАТОЮ.
    tayatlas же, на мою думку, помилково стверджує, що реальна зарплата складає лише 1700 грн. Розумію, але тоді, щоб зрозуміти реальну купівельну спроможність треба віднімати від вартості товару за цінником одну шосту частину вартості. Що тут має відношення до Дзен? )))
    Взагалі я вважаю ПДВ корисним податком. Він стимулює підприємця заробляти не високою націнкою (доданою вартістю), а саме великими обсягами товару. Теж можна навести розрахунок, це не складно.

Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Я стверджую, що цей розрахунок:.
    Нет, ты сначала утверждал что 20% вообще не отражаются на конечном потребителе, и что розничная сеть торгует без этих 20%.
    А потом вдруг резко поменял мнение.
    Зануда

Нет, ты сначала утверждал что 20% вообще не отражаются на конечном потребителе, и что розничная сеть торгует без этих 20%.
    А потом вдруг резко поменял мнение.
    ))) Нічого я не змінював. Про НЕ платників ПДВ я написав відносно цього:
    НДС - сумма с каждой траты ваших же денег в торговой сети, которые идут в бюджет.
    І продовжую стверджувати, що коли кінцевий споживач купує товар чи послугу у ПЛАТНИКА ПДВ чи у НЕ ПЛАТНИКА ПДВ сума надходжень до бюджету суттєво різні, незважаючи на весь рух товару від оптових до дрібнооптових складів і до крамниць врешті.
    Але при цьому ВЕСЬ ПДВ лежить на кінцевому споживачеві завжди. Ніякого протиріччя тут немає.
    Пророк

Должен сказать, что вы очень интересно считаете. Но не очень правильно.
    Если мы будем отнимать НДС, так давайте еще и и квартплату отнимем? ))

Государственная служба статистики рассчитывает несколько показателей средней зарплаты:

средняя зарплата одного штатного работника учетного состава
    средняя зарплата на одного работника в эквиваленте полной занятости
    средняя зарплата на один оплаченный или отработанный час

Расчет средней зарплаты в Украине производиться путем деления суммы начисленного фонда оплаты труда работников (только штатных, или штатных и внештатных) на их среднее количество, за соответствующий период.

Для определения среднемесячной величины зарплаты за квартал (год) или любой другой период полученную величину зарплаты за квартал (год) следует поделить на количество месяцев в периоде.
    Пророк

))) Нічого я не змінював. Про НЕ платників ПДВ я написав відносно цього:

Ну вот же ты сам писал:

До того ж, далеко не вся торговельна мережа є платниками ПДВ.
    ...дескать, в Метро банка кофе стоит 24 грн (потому что там НДС), а вот в "Кофейне на ослах" та же банка стоит 20 грн. - потому что там нет 20% НДС.
    Однако, это совершенно неверно - с чем ты потом и сам согласился.

Але при цьому ВЕСЬ ПДВ лежить на кінцевому споживачеві завжди.
    Пророк

ну, еще такое нашел

Например, пять украинцев зарабатывают 1000, 1100, 1200, 1300 и 100 000 гривен соответственно. Средняя арифметическая зарплата в такой ситуации составляет 20 920 гривен.

Метод медианы.
    При расчете средней зарплаты данным методом медиана делит рынок пополам, одна половина работников зарабатывает больше этого уровня, а другая меньше.

Если взять тот же пример, где пять украинцев зарабатывают 1000, 1100, 1200, 1300 и 100 000 гривен соответственно, то средняя медианная зарплата в такой ситуации составляет 1 200 гривен. Это зарплата человека, который находится в середине ряда зарплат.

Медианная зарплата обычно на 15-30% меньше стандартного среднего арифметического значения. Экономисты называют медианный расчет средней зарплаты более объективным, чем средний арифметический.
    Зануда

...дескать, в Метро банка кофе стоит 24 грн (потому что там НДС), а вот в "Кофейне на ослах" та же банка стоит 20 грн. - потому что там нет 20% НДС.
    я писав, що не всі є платниками ПДВ, і це дійсно так. Але дєскать і далі по тексту я не писав - бо теж буваю у магазинах і бачу ціни. Про не платників ПДВ я писав відносно надходжень до бюджету, як відповідь на це:
    Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    20 % - это т.н. НДС - сумма с каждой траты ваших же денег в торговой сети, которые идут в бюджет.
    дескать не с каждой траты 20% идут в бюджет как НДС. Наприклад:
    Підприємець А є платником ПДВ. Він придбав товар за 120 грн. (у т.ч. ПДВ - 20 грн.) За умови отримання всієї податкової документації підприємець А отримав податковий кредит на суму 20 грн. Потім цей підприємець продав товар за 150 грн. (у т.ч. ПДВ - 25 грн.). У підприємця з"явилося податкове зобов"язання на суму 25 грн. За результатами підприємець А має сплатити до бюджету як ПДВ 5 грн. (25 грн. - 20 грн. = 5 грн.)
    Підприємець Б не є платником ПДВ. Він так само придбав товар за 120 грн. ( у т.ч. ПДВ - 20 грн.) Потім цей підприємець продав товар за 150 грн. За результатами підприємець Б має сплатити до бюджету як ПДВ 0 грн. Тобто він отримає у решті рівних умов на 5 грн. більше доходу, ніж підприємець А. Таким чином, кінцевий споживач скоріше підсобив підприємцю Б, ніж бюджету.
    От чому я згадав про НЕ платників ПДВ, якщо хтось дочитав до кінця.))
    Але при цьому весь СПЛАЧЕНИЙ ПДВ, який мав місце на етапах від великого опту до крамниці, увійшов у вартість товару і за нього сплатив кінцевий споживач. Тільки з випадком, коли останній продавець БЕЗ ПДВ, таких етапів на 1 менше.
    Пророк

Але при цьому весь СПЛАЧЕНИЙ ПДВ, який мав місце на етапах від великого опту до крамниці, увійшов у вартість товару і за нього сплатив кінцевий споживач. Тільки з випадком, коли останній продавець БЕЗ ПДВ, таких етапів на 1 менше.
    Вот, блин, ты точно как Condor - разве только ссылки на отрубание голов не приводишь (спасибо), да километровые цитаты из словарей не постишь (спасибо)...

Вот, блин, ты точно как Condor - разве только ссылки на отрубание голов не приводишь (спасибо), да километровые цитаты из словарей не постишь (спасибо)...
    Зануда

Будь ласка. Я інакше не вмію пояснити, що це твердження:
    Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    20 % - это т.н. НДС - сумма с каждой траты ваших же денег в торговой сети, которые идут в бюджет.
    хибне, бо не с кожної.
    Але у той самий час, весь ПДВ, який нараховується і сплачується до бюджету, кінець кінцем сплачує кінцевий споживач. Вибачте за повтори.
    Гуру

Не совсем так-например, если перевозчик пригородного и междугородного автотранспорта плательщик НДС, то тариф у него 0,25 грн*1,2=0,3 грн. за километр (это автобусы пригородные). Если он НЕ плательщик НДС, то тариф 0,25 грн. за километр. Поэтому у единщиков проезд стоит дешевле.

я писав, що не всі є платниками ПДВ, і це дійсно так. Але дєскать і далі по тексту я не писав - бо теж буваю у магазинах і бачу ціни. Про не платників ПДВ я писав відносно надходжень до бюджету, як відповідь на це:

дескать не с каждой траты 20% идут в бюджет как НДС. Наприклад:
    Підприємець А є платником ПДВ. Він придбав товар за 120 грн. (у т.ч. ПДВ - 20 грн.) За умови отримання всієї податкової документації підприємець А отримав податковий кредит на суму 20 грн. Потім цей підприємець продав товар за 150 грн. (у т.ч. ПДВ - 25 грн.). У підприємця з"явилося податкове зобов"язання на суму 25 грн. За результатами підприємець А має сплатити до бюджету як ПДВ 5 грн. (25 грн. - 20 грн. = 5 грн.)
    Підприємець Б не є платником ПДВ. Він так само придбав товар за 120 грн. ( у т.ч. ПДВ - 20 грн.) Потім цей підприємець продав товар за 150 грн. За результатами підприємець Б має сплатити до бюджету як ПДВ 0 грн. Тобто він отримає у решті рівних умов на 5 грн. більше доходу, ніж підприємець А. Таким чином, кінцевий споживач скоріше підсобив підприємцю Б, ніж бюджету.
    Нет! Если предприниматель НЕ является плательщиком НДС, то цена товара у него НИЖЕ, чем у тех, кто является таким плательщиком. Да, схема написана правильно, но если предприниматель А (который не является плательщиком НДС) приобрел товар за 120 грн, из которых 20 НДС, и при этом продает конечному потребителю, то конечный потребитель платит НДС в сумме только 20 грн, соответственно для него товар будет ДЕШЕВЛЕ.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 11