Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей423Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 58 из 93
Показано с 571 по 580 из 923.
    Постійний відвідувач

Re: Степан Бандера

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    О, вы себя уже русским называете! Как же так?
    Не "русским", а русином. Оскільки моя Батьківщина - Україна-Русь.

Пророк

Ответ Сообщение от Юрій Залізняк Посмотреть сообщение
    Оскільки моя Батьківщина - Україна-Русь.
    Так Украина или Русь? Вы уж определитесь. Последняя канула в Лету, если я не ошибаюсь, много веков тому назад
    Постійний відвідувач

Так Украина или Русь? Вы уж определитесь. Последняя канула в Лету, если я не ошибаюсь, много веков тому назад
    Sir_2006, в ж наче розумна людина. Ви хіба не знаєте як називалась головна робота Михайла Грушевського? - "Історія України-Русі".
    Ви вважаєте, що маємо відректись від своєї давньої назви і віддати її москалям? Сподіваюсь у вас в голові не те, що у ідіота Табачника, який історії зовсім не знає.

Щодо інтерв'ю Табачника.

Український націоналізм з'явився власне на Великій Україні. Ідеологом націоналізму Був М.Міхновський - офіцер Армії УНР. Практиками націоналізму були повстанці бойової організації "Холодний ЯР".
    16 січня 1923 році на допиті арештований Юрій Добротковський (псевдо "Андрій Чорнота") отаман кінноти Холодноярської бригади заявив слідчому: "Я українець-націоналіст і, як такий, є ворогом совєтської влади."
    Пророк

Юрій Добротковський (псевдо "Андрій Чорнота") отаман кінноти Холодноярської бригади заявив слідчому: "Я українець-націоналіст і, як такий, є ворогом совєтської влади."
    Одна кликуха чего стоит
    Так это просто был экстремист-фанатик. Террористы тоже называют себя врагами США и что? Вы и их к святым причислите? Мне кажется, что из таких как вы получились бы (или получатся в будущем) еще более безжалостные и хладнокровные террористы-смертники. Хотя нет, те действительно подданы идее, а таким как вы лишь бы потрындеть
    Постійний відвідувач

Одна кликуха чего стоит
    Так это просто был экстремист-фанатик. Террористы тоже называют себя врагами США и что? Вы и их к святым причислите? Мне кажется, что из таких как вы получились бы (или получатся в будущем) еще более бесжалостные и хладнокровные террористы-смертники. Хотя нет, те действительно подданы идее, а таким как вы лишь бы потрындеть
    Таких "екстремістів-фанатиків", як Юрій Добротковський були тисячі - це українські повстанці: Холодний Яр, Степова Дивізія, загін Хмари та інші. Десятки тисяч українців, що повстансько-партизанськими методами боролись з більшовизмом, коли той насував на Україну-Русь.

Ви писали, що назва "Русь" "канула" багато століть тому. А от ні. У 30-их роках ХХ століття ця назва вживалась по означенню українських земель навіть у офіційних документах. Сьогодні по Зх. Україні десятки, якщо не сотні населених пунктів, які мають в своїй назві частку "руський". Наприклад Рава-Руська, Рясне-Руське.
    Инвалид умственного труда

Я не закликаю до насилля. Я виражаю свою думку.
    А хіба не ти погрожував ліквідовувати фізично битою. Забув?
    Вы предлагали мне собрать чемоданы и ехать в московию, причем в жесткой, практически идиоматической форме. Не смотря на то что я родился в г.Полтаве в 1970 году, однако, несмотря на факт, что я гражданин Украины, официально зарегистрированный органами государственной власти Украниы, вы предлагаете мне без суда из следствия быть депортированным за территорию моего государства, мотивируя тем что я "москаль" ибо язык используемый мной при поучении образования и воспитания русский. Так же этот язык является основным в производственном и бытовом общении.
    В связи с отсутствием у вас более весомых методов утверждения собственной точки зрения кроме слова "москаль" прошу вас ограничить его использование, до того как освоите боле весомые и аргументированные данные, полученные из более достоверных источников, чем учебники истории изданные в период с 1991 года по нынешнее время.
    Использование мною терминов входящих в состав спортивного инвентаря влекло под собой лишь то что более адекватных методов воздействия на ваше мнение (беседа, дискуссии, документально подтвержденные независимыми источниками) вы не воспинимаете.
    Что дальнейший опыт общения подтвердил.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Вы предлагали мне собрать чемоданы и ехать в московию, причем в жесткой, практически идиоматической форме. Не смотря на то что я родился в г.Полтаве в 1970 году, однако, несмотря на факт, что я гражданин Украины, официально зарегистрированный органами государственной власти Украниы, вы предлагаете мне без суда из следствия быть депортированным за территорию моего государства, мотивируя тем что я "москаль" ибо язык используемый мной при поучении образования и воспитания русский. Так же этот язык является основным в производственном и бытовом общении.
    В связи с отсутствием у вас более весомых методов утверждения собственной точки зрения кроме слова "москаль" прошу вас ограничить его использование, до того как освоите боле весомые и аргументированные данные, полученные из более достоверных источников, чем учебники истории изданные в период с 1991 года по нынешнее время.
    Использование мною терминов входящих в состав спортивного инвентаря влекло под собой лишь то что более адекватных методов воздействия на ваше мнение (беседа, дискуссии, документально подтвержденные независимыми источниками) вы не воспинимаете.
    Что дальнейший опыт общения подтвердил.

А ви чого чекали? Що я буду толерувати звинувачення в фашизмі та образу свого народу та його героїв?
    Якими документами з незалежних джерел ви підкріплюєте свої дописи? Я давав посилання на німецькі документи, рішення Нюрнберзького процесу, копію одного документа опублікував на цьому сайті. В моїй бібліотеці не лише література, яка написана після 1991 року. Є і такі речі як "Револия на Украине" 1930 року (передрук), "Киевская Русь" Грекова 1949 року (оригінальне видання) та інша раритетна і не тільки література.
    Инвалид умственного труда

Що я буду толерувати звинувачення в фашизмі та образу свого народу та його героїв?
    Т.о. вы утверждаете что я не принадлежу народу Украины?
    ри?

rust, а мені здається, що тут Залізняк тільки і приводить документи і витяги в підтвердження якихось своїх слів. Натомість всі інші викидають в пости картінки з лажовими написами, непонятно звідки видерті стьобні статті і абсолютно не в тєму вислови.
    Це є показово. Для мене.

Юрій Залізняк, хочу звернутися і до Вас. Вас відверто провокують. По можливості ігноруйте, особливо коли опоненти переходять на особистості, і кажуть щось відносно своєї персони, мовляв "Ти шо, щітаєш шо я?!..." і далі по тексту.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    rust, а мені здається, що тут Залізняк тільки і приводить документи і витяги в підтвердження якихось своїх слів. Натомість всі інші викидають в пости картінки з лажовими написами, непонятно звідки видерті стьобні статті і абсолютно не в тєму вислови.
    Це є показово. Для мене.

Юрій Залізняк, хочу звернутися і до Вас. Вас відверто провокують. По можливості ігноруйте, особливо коли опоненти переходять на особистості, і кажуть щось відносно своєї персони, мовляв "Ти шо, щітаєш шо я?!..." і далі по тексту.
    Дякую за підтримку і пораду.
+ Ответить в теме
Страница 58 из 93

Теги для этой темы