Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей423Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 43 из 93
Показано с 421 по 430 из 923.
 1. #421
  Offline
  .

  Re: Степан Бандера


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Донецкий суд - самый Донецкий суд в мире!
  А какие претензии могут быть к судье? Руководствовался законом. Другое решение не имел право принять ни донецкий ни тернопольский суд. У судьи выбора не было. Закон в этом вопросе категоричен. Я уже писал почему в соседней теме.

  Ответ Сообщение от Stanley* Посмотреть сообщение
  Що тепер робити з ними?
  Отсуживайте у них награды. Кто не дает?

 2. #422
  Постійний відвідувач

  Re: Степан Бандера


  Так от якраз з юридичної точки зору, тобто згідно чинного законодавства, Донецький окружний суд НЕ МАВ права приймати рішення про скасування указу про надання Степану Бандері звання Героя України. Зараз поясню чому: Верховна Рада Автономної Республіки Крим подала позов до Конституційного Суду України, оскільки її депутати сумніваються в конституційності указу, через який ми тут сперечаємось. Згідно чинного законодавства, Донецький окружний суд мав зупинити провадження у цій справі, оскільки по відношенню до КС України він є судом нижчої інстанції. Справа про конституційність указу Ющенка розглядається зараз Конституційним Судом України. Таким чином рішенням Донецького окружного суду можна хіба в туалеті підтертися. Закон є закон.

  Щодо допису від Alex_Tee_:
  Я не сумніваюсь в доблесті бійців Червоної Армії. Вони бились за свою батьківщину, українці РСЧА бились за Україну, маючи свої погляди на майбутнє нашої держави і бажання побачити визволену від нацизму Україну. Те саме можна сказати про бійців Української Національної Армії, які билися за Україну з іншого боку фронту, маючи щире бажання побачити визволену від більшовизму Україну. Українці бились у цих двох арміях, борючись за свої ідеали. Сьогодні можна лише висловити жаль, що ці люди воювали один проти одного. Їх використали два, ворожі нам режими, у своїх цілях. Була лише одна військова сила, хоч і в порівнянні з РСЧА і Вермахтом, набагато менш чисельна, яка повернула свою зброю проти обох режимів - коричневого та червоного. Українці з ЧА та УНА були героями (мабуть зараз за цей допис дехто вже заливається слиною і уявляє зашморг у мене на шиї, ....фіг вам)
 3. #423
  Offline
  .

  Re: Степан Бандера


  Юрій Залізняк, Посмотрим на апелляцию, если она конечно будет. Но сомневаюсь, что чего-то добьются.
 4. #424
  Постійний відвідувач

  Re: Степан Бандера


  Особи, що будуть займатись апеляцією, скоріш за все будуть відштовхуватись від законодавства про громадянство та правонаступництво України. Я, як юрист-початківець, думаю, що у всіх Героїв України, що не мали українських паспортів не заберуть це звання, оскільки вони були громадянами СРСР, а С.Бандера - ЗУНР та УНР, правонаступницею яких є сучасна Україна. Всі питання про громадянство Провідника має вирішувати цивільний суд, а Донецький окружний - це, якщо моя пам'ять мене не зраджує, адміністративний. Так що тут як не крути, а питання остаточно не вирішено.
  Якщо чесно мені якось все-одно, що вирішить суд. Образливо просто за той пункт резолюції, де звинувачують в співпраці з нацистами. Співпраця була. Тривала вона приблизно 4 роки і остаточно припинилася у 1941. Але співпрацювали з Третім Рейхом також такі держави як СРСР, США, Велика Британія, Франція (пригадайте Мюнхенську конференцію, коли зх. союзники віддали Гітлеру Чехословацьку республіку). Про спільні дії РСЧА та Вермахту проти Війська Польського взагалі нема що казати.
  Як ви ставитесь до думки, що до українців взагалі не треба застосовувати термін "колабораціоніст"? Адже всі, так чи інакше, співпрацювали з окупантом - коричневим чи червоним. Адже більшовицька Москва окупувала свого часу суверенну Українську Державу, тобто більшовики для нас є такими самими окупантами як і нацисти.
 5. #425
  Offline
  .

  Re: Степан Бандера


  Стаття 3. Належність до громадянства України

  Громадянами України є:

  1. усі громадяни колишнього СРСР, які на момент проголошення незалежності України (24 серпня 1991 року) постійно проживали на території України
  2. особи, незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних чи інших ознак, які на момент набрання чинності Законом України «Про громадянство України» (13 листопада 1991 року) проживали в Україні і не були громадянами інших держав
  3. особи, які прибули в Україну на постійне проживання після 13 листопада 1991 року і яким у паспорті громадянина колишнього СРСР зразка 1974 року органами внутрішніх справ України внесено напис «громадянин України»...
  4. особи, які набули громадянство України відповідно до законів України та міжнародних договорів України
  Ваши пытаются через эту лазейку:

  Закон Украины "О гражданстве Украины"

  Статья 8. Приобретение гражданства Украины по территориальному происхождению

  Лицо, которое само или хотя бы один из его родителей, дед или бабка, родные (полнородные и полнородные) брат или сестра, сын или дочь, внук или внука родились или постоянно проживали до 24 августа 1991 года на территории, которая стала территорией Украины соответственно Закону Украины "О правопреемстве Украины" , или кто сам или хотя бы один из его родителей, дед или бабка, родные (полнородные и полнородные) брат или сестра родились или постоянно проживали на других территориях, которые входили на момент их рождения или во время их постоянного проживания в состав Украинской Народной Республики, Западноукраинской Народной Республики, Украинского Государства, Украинской Социалистической Советской Республики, Закарпатской Украины, Украинской Советской Социалистической Республики (УССР), и является лицом без гражданства или иностранцем, который подал обязательства прекратить иностранное гражданство, и подал заявление о приобретении гражданства Украины, а также его несовершеннолетние дети регистрируются гражданами Украины. Иностранцы, которые являются гражданами (подданными) нескольких государств, подают обязательство прекратить гражданство всех этих государств. Иностранцы, которым предоставлен статус беженца в Украине или убежище в Украине, вместо обязательства прекратить иностранное гражданство подают декларацию об отказе лица, которому предоставлен статус беженца в Украине или убежище в Украине, от иностранного гражданства.

  Ребенок, который родился или постоянно проживал на территории УССР (или хотя бы один из его родителей, дед или бабка родились или постоянно проживали на территориях, указанных в части первой этой статьи) и является лицом без гражданства или иностранцем, относительно которого представлены обязательства прекратить иностранное гражданство, регистрируется гражданином Украины по заявлению одного из родителей или опекуна или попечителя.
  Но как мне кажется, не пройдет
 6. #426
  Offline
  .

  Re: Степан Бандера


  http://www.zaxid.net/newsru/2010/4/1/104258/

  В Украине собрали 50 тысяч подписей за лишение Бандеры звания Героя
  10:42, 01.04.2010
  Компартия Украины собирает в Полтавской области подписи за отмену президентского указа о присвоении звания Героя Украины Степану Бандере.

  Как сообщил журналистам 31 марта первый секретарь Полтавского областного комитета КПУ Александр Масенко, на территории области уже собрано 50 тыс. подписей.

  Об этом ZAXID.NET сообщили в пресс-службе Коммунистической партии Украины.

  "И эта цифра не окончательная. Наши активисты из районов области продолжают подвозить заявления с подписями за отмену этого указа. Эта работа будет вестись до 5 апреля", - сказал он.

  Александр Масенко добавил, что на сессии облсовета, которая состоится в апреле, он также предложит депутатам поддержать обращение к президенту Украины Виктору Януковичу с тем, чтобы указ, которым Виктор Ющенко присвоил Степану Бандере звание Героя Украины, был отменен.
 7. #427
  Offline
  Пророк

  Re: Степан Бандера


  Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
  Сообщение от Юрій Залізняк
  вояки, що на пузі, під вогнем заградотрядів, проповзли від Сталінграду до Берліну
  На это можно ответить и так:
  ...пока бухарики из УПА издевались и расстреливали собственных односельчан...

  Дался вам этот Бандера!
  Вон на Шевченко своего молитесь, тоже ведь герой!
 8. #428
  Offline
  Пророк

  Re: Степан Бандера


  Ответ Сообщение от Серый20 Посмотреть сообщение
  ... Почему у меня такая позиция, я уже 9 лет как работаю в европе. Просто каждый год продлеваю рабочую визу и это для меня возможность нормально жить. ...
  Сортиры моем, как говорит Алекс? Бандера вам виноват?
 9. #429
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Степан Бандера


  Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
  На это можно ответить и так:
  ...пока бухарики из УПА издевались и расстреливали собственных односельчан...

  Дался вам этот Бандера!
  Вон на Шевченко своего молитесь, тоже ведь герой!
  Яма Яма яма яма!!!!
  Малиновые штаны 2 раза КУ!
  «Когда у общества нет цветовой дифференциации штанов — то нет цели! А когда нет цели…»
  А как вы на Земле определяете — кто перед кем сколько раз приседать должен?
  — Ну, это на глаз —
  - Дикари!
 10. #430
  Offline
  Пророк

  Re: Степан Бандера


  Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
  ...
  Отсуживайте у них награды. Кто не дает?
  Дмитро Снєгирьов вимагає у Донецького суду позбавити звання "Герой України" Олексія Береста

  6 квітня 2010 року голова Луганської обласної організації Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" Дмитро Снєгирьов подав до Донецького окружного апеляційного суду позовну заяву про скасування та визнання недійсним Указу Президента України В.Ющенка від 06 травня 2005 року про присвоєння звання "Герой України" Олексію Бересту, який 30 квітня 1945 року підняв червоний прапор над Рейхстагом.

  Зокрема у заяві Дмитра Снєгирьова йдеться: "Присвоєння звання "Герой України" О.Бересту є протиправним на тій підставі, що О.Берест не є громадянином України, бо помер у 1970 році у м. Ростов-на-Дону (РФ). Згідно рішення колегії суддів Донецького окружного Апеляційного суду від 2 квітня 2010 р. під головуванням К. Абдукадирової за позовом В.Оленевича встановлено, що "Особи, які померли до 1991 року, не можуть бути громадянами України".

  Таким чином, Указ Президента України В.Ющенка від 06.05.2005, про присвоєння звання "Герой України", О.Бересту, який не є громадянином України, є протиправним та незаконним актом, який підлягає скасуванню у судовому порядку, тому що звання "Герой України" може отримати виключно громадянин України.

  Сподіваюся на задоволення судом моїх позовних вимог, оскільки обґрунтування мого позову базується на тих самих аргументах, що їх наводив у своєму позові п. В.Оленцевич у справі нагородження С.Бандери. Суд не наважиться застосувати подвійні стандарти щодо розгляду по суті двох ідентичних справ". Коментуючи подання позовної заяви, Дмитро Снєгирьов зазначив:

  "Принагідно хочу заявити, що не маю жодних претензій чи пересторог до особистості самого О.Береста. Але, оскільки суд створив прецендент, ухваливши відповідне рішення щодо скасування звання "Герой України" Степану Бандері, вважаю що закон має бути одним для усіх, незважаючи на те, чи подобається це якійсь частині суспільства, чи ні. Закон порушити не можна, можна лише самим розбитися об нього. Можливо, це примусить владу хоча би напередодні 9 травня, коли масово роздаються державні нагороди, замислитися над цією тезою".

  http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/014375/
+ Ответить в теме
Страница 43 из 93

Теги для этой темы