Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей423Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 93
Показано с 11 по 20 из 923.
 1. #11
  Пророк

  Re: Степан Бандера.


  Ответ Сообщение от Mario Action Посмотреть сообщение
  КАНОНIЗУВАТИ i Степана i Романа
  клиника..

  Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
  С.Бандера - герой Украины.
  К примеру, государства СССР нет? НЕТ!!! А Ленин- стоит...
  Так что.......
  И вообще, кому что не нравится- долой в московию!!!!Там вас поймут и поддержат.Но отписывать там никто вам не будет, т.к. будут считать вас "убогими".
  живы ещё заветы Адика..
  и герой тоже из него неслабый бы получился..

 2. #12
  Постійний відвідувач

  Re: Степан Бандера.


  Так Ви, панове, будете допомагати? Чи далі фігньою страдати? І ми нічого не просимо, а вимагаємо у Європарламенту. І ще одне: як С.Бандера міг бути пєшкою нацистів, якщо майже всю війну просидів у концтаборі Заксенгаузен? Як звільнився, то одразу втік з під нагляду німців. Якщо хочете щось стверджувати, то вчіть історію. Як не вчите, то не позортесь. Хочете допомогти - пишіть на vasvys@ukr.net або зайдіть на форум Українського Центру http://www.ukrcenter.com/forum/messa...=196002#196002
  Слава Сильній Україні!
 3. #13
  Пророк

  Re: Степан Бандера.


  панове,слыхали нет.час уходить в леса.!!!
  Юрій Залізняк, всю ли войну?какую войну,за что посадили?прально,учите историю,но не националистическую мифологию.короче:"но пассаран"..

  Фашизм Не Пройдёт!!
 4. #14
  JPM
  Offline
  Пророк

  Re: Степан Бандера.


  Присвоєння звання Героя України Степану Бандері не співвідноситься з європейськими цінностями через його політичні методи.

  Тому Україна має переглянути роль Бандери у своїй історії, якщо думає про членство в ЄС, заявив "Дзеркалу тижня" ініціатор резонансної резолюції Європарламенту щодо України євродепутат від Польщі Павел Залевські.

  "У мене не було наміру розпочинати історичну дискусію навколо цього — це мають робити історики. Я лише хотів, і не тільки я, а й увесь Європарламент, котрий проголосував більшістю голосів за цю резолюцію, показати, що цінності важливі", - пояснює депутат.

  "І якщо ми говоримо про умови інтеграції до Євросоюзу, то мусимо говорити і про такі речі. Адже ЄС - це не лише європейські стандарти, європейське право чи бізнес, це ще й цінності. У цьому, власне, й полягав наш сигнал", - додав він.

  За словами Залевські, євро депутати "звернули увагу на присвоєння звання Героя України Бандері, який був політиком, котрий не лише практикував націоналізм як ідеологію, а й терор як політичну методологію".

  "Це неприйнятно і це в жодному разі не кореспондується з європейськими цінностями", - наголосив депутат.

  Він зауважив, що нагородження Бандери свідчить про те, що в сучасній Україні схвалюють методи, якими діяв провідник українських націоналістів.

  "Для нас нагородження цієї людини - це визнання того, що методи, якими діяв Бандера, цілком прийнятні для тих, хто його нагороджував. Це критично важливий момент", - наголосив євродепутат.

  Причому, на думку Залевські, судячи з позиції Януковича під час візитів до Брюсселя та Москви, президент України погодився з позицією Європарламенту.

  "Якщо Януковича підтримають у цьому рішенні, то він зробить Україну ближчою до Європи. Але це, звісно, суверенне право вашої країни. Так, ми продемонстрували, що цінності важливі, але кожен із нас вирішує, дотримуватися цих цінностей чи ні", - додав депутат.
  наконец-то...
 5. #15
  Offline
  Пророк

  Re: Степан Бандера.


  Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
  наконец-то...
  А что вы хотели услышать от ініціатора резонансної резолюції Європарламенту щодо України євродепутата від Польщі Павел Залевські.
 6. #16
  Offline
  Серега...

  Re: Степан Бандера.


  Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
  живы ещё заветы Адика
  Вам не надоело одно и тоже писать? Фашисты, нацисты....
  Пластинку смените.
  Офтоп:
  Живы еще заветы Есика
 7. #17
  Offline
  Гуру

  Re: Степан Бандера.


  Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
  Вам не надоело одно и тоже писать? Фашисты, нацисты....
  так о чем они тогда будут писать о своей скучной жизни
 8. #18
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Степан Бандера.


  Давайте посміємося разом з Бандерою
  Ми страждаємо від безприкольності нашої політики: похмурі обличчя, відсутність посмішок, а жарти такі веселі, що аж плакати від них хочеться. А зараз з`явився шанс справді смішно пожартувати. Прикол може бути пов’язаний з переназванням вулиць. В Київраді готують чергову порцію перейменувань і розглядається питання про те, щоб вулицю більшовика Урицького назвати іменем Бандери. Певна річ, автор цих рядків не є прихильником більшовиків, але іменем провідника ОУН назвав би іншу вулицю.
  http://yuriylukanov.ucoz.ua/news/dav.../2010-03-07-58
 9. #19
  Offline
  Пророк

  Re: Степан Бандера.


  Які ж усе-таки Яники аморальні, разом з їхнім електоратом... :
  Внук Степана Бандеры готов вернуть звание Герой Украины, предоставленное его деду экс-президентом Виктором Ющенко, в обмен на отказ президента Украины Виктора Януковича от резиденции Межигорье

  Такое соглашение Степан Бандера-младший предложил в своем блоге.

  «Вот мое предложение: я возвращаю награду Героя Украины, если вы отдадите Межигорье, которое вы получили от Ющенко. Я думаю, что подарки, которые мы получили от Ющенко, стоят приблизительно одинаково», - цитирует Бандеру Украинская правда.

  Внук лидера ОУН также добавил, что слышал о том, что эта награда вызывает некоторые проблемы в Москве и что «Газпром» может поднять цену на газ, если не будет отменен указ о награждении до 9 мая».

  «Я также слышал, что польский политик угрожает Украине, что она не станет членом ЕС, если не заберет награду», - добавил Бандера.

  «Если я верну награду, Украина будет иметь более дешевый газ от России и соглашение о свободной торговле с ЕС, которое стоит десятки миллионов евро. Ваша собственность также стоит десятки миллионов евро. Вместе мы сможем пополнить государственный бюджет и поможем осуществить выплаты врачам и учителям, возможно еще и выплатить пенсий», - пишет Бандера.

  «Что скажете? Дайте мне знать место и время для обмена, и я там буду. Я буду с золотой звездой на груди», - добавил внук Степана Бандеры.
 10. #20
  Offline
  Пророк

  Re: Степан Бандера.


  Ответ Сообщение от Mario Action Посмотреть сообщение
  Інтерв'ю Провідника Організації Українських Націоналістів(ОУН) та Української Нації Степана Бандери. Оригінал аудіозапису.
  Західна Німеччина, Мюнхен, 1959 р.
  Интервью Вождя Организации Украинских Националистов(ОУН) и Украинской Нации Степана Бандеры. Оригинал аудиозаписи.
  Западная Германия, Мюнхен, 1959 г.
  Interview of Leader Organization of Ukrainian Nationalists(OUN) and Ukrainian Nation Stepan Bandera. Original audiorecord.
  Western Germany, Munich, 1959 y.
  пдскажите, на каком языке он говорит? Похож на украинский так же, как болгарский на русский
+ Ответить в теме
Страница 2 из 93

Теги для этой темы