Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
  • 1 Сообщение от Ялина
  • 2 Сообщение от Ялина
  • 2 Сообщение от kobieta
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9.
    Завсідник

Хода здорової молоді Полтави

Запрошуємо всіх, кому не байдуже Майбутнє Молоді та Дітей! Разом ми зможемо побороти сучасні вади хворого суспільства! Приєднуйся!

Новий час вимагає нових адекватних на нього реакцій. Механізм глобализації змітає все на своєму шляху. Поняття честі й обов’язку, вірності й патріотизму нахабно підміняються паперовими купюрами…

Можна все життя безрезультатно розмірковувати про політику, экономіку, культуру (та її відсутність), а також про інші аспекти соціального життя, а як до справи - нічого не робити, та лише дивитися на дно гранчака-склянки. Можна скаржитися, як все погано і продовжувати вести пасивний спосіб життя, вміло культивований у нашій свідомості мильними серіалами та тупими ТВ-шоу.

Багатьом і невтямки, що одним з грандіозних способів позбавлення людини волі й свідомості є алкоголь (та інші речовини, що викликають звикання та називаються поганими звичками)…

Для довідки: Україна займає 1е місце у світі за рівнем дитячого алкоголізму. Щорічно у нашій країні через алкоголь гине 60 000 людей, а через куріння – 120 000… І щороку числа (а це людські життя) все зростають… Покінчимо з цією жахливою статистикою!

Кожен вважає, що його не торкнеться ця зловісна «ланцюгова реакція». Може й так… та як можна бути впевненим у цьому на 100%. Цей ризик не з числа благородних, а з розряду глупства та ідіотизму. Як можна купувати те, що робить тебе слабше, віднімає здоров’я чи вбиває взагалі?!

Монополія на псевдотрадицію і фатальну моду в житті молоді належить, нажаль, алкоголю… Це тупікова гілка у розвитку нашої Нації. Вона неминуче веде до занепаду, деградації та вимирання…

Але вже сьогодні ця «зацементована монополія» похитнулася… Серед молоді більш масово стала пробуджуватися ідея чистого, здорового і позитивного суспільства. Все більше молодих людей самостійно починають усвідомлювати не лише шкідливість алкоголю, цигарок і наркотиків, а ще й активно боротися з цими проявами слабкості й лінощів.

Прийшов час дивитися на світ тверезими очима! Ми – Позитивна молодь звертаємося до кожного: «Годі вбивати себе! Подумай про майбутнє твоїх дітей та близьких!».. Та щоб показати нову альтернативу і консолідувати молодь в одній ідеї Здорового Способу Життя ми закликаємо всіх і кожного прийти та підтримати ХОДУ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ.

Цей захід проводиться виключно з ініціативи активної, здорової та позитивної молоді та не має стосунку до жодної з політичних чи релігійних сил.

Час творити позитивну моду: моду на здоров’я, тверезість і спорт!

Приєднуйся!

Хода офіційно зараєстрована.

Пророк

Re: ХОДА ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ ПОЛТАВА

фактурка на плокаті хароша, але для ілюстрації здорової молоді було би шось більш життєрадісне підібрати, чи я не доганяю концепт? типу оце теперішня молодь, блаблабла?
    Завсідник

а яка різниця?
    Пророк

обоже
    тут ще й чорні прапори
    просто мої враження про здоровий спосіб життя асоціюються з іншими кольорами
    модератор

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    але для ілюстрації здорової молоді було би шось більш життєрадісне підібрати
    Ага, похоже на надгробие

Ответ Сообщение от ангел Посмотреть сообщение
    а яка різниця?
    Напоминает бигборды Яценюка "здорові люди " с зелеными лицами ...
    Пророк

чого б не було вибрати молодіжні, якісь такі ультракольори, які б привернули увагу, зорієнтували на формат заходу: молодіжний? ну, це чисто з дизайнерської точки зору. але ж ваша мета також і привернути увагу, так?

щодо взагалі самого заходу: прийти не можу, бо це буде лицемірство. я вживаю алкоголь, в розумних дозах, понятно, і в той же час у мене - як там кажуть? - активна громадянська позиція, всякі там хоббі, подорожі і теде. поєдную і те і се і п’яте і десяте
    такоє)
    модератор

Я не употребляю алкоголь вообще, не курю, посещаю тренажерный зал и увлекаюсь большим теннисом, но вот, к молодежи в тридцать лет не могу себя причислить даже с натяжкой...
    Пророк

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    к молодежи в тридцать лет не могу себя причислить даже с натяжкой.
    а оце зря. я дуже часто цитую відому пісню "главное, ребята, сердцем не стареть!"
    вікові рамки визначення молоді значно розширюються, якшо відчувати себе молодим.
    як казала героїня фільма "Москва слезам не верит": "Теперь-то я точно знаю, что в 40 лет жизнь только начинается!"
    Пророк

,
    Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    а оце зря. я дуже часто цитую відому пісню "главное, ребята, сердцем не стареть!"
    вікові рамки визначення молоді значно розширюються, якшо відчувати себе молодим.
    як казала героїня фільма "Москва слезам не верит": "Теперь-то я точнознаю, что в 40 лет жизнь только начинается!"
    І то.. я б оце писала таке людям, яким 50: вони кажуть - та.. яка вже ж тут молодість в 50. А я б їм писала, шо ще ого-го молодість в 50 має бути! І шо головне - серцем не старіти і т.д.
    А про 30 років.... - якось даже смішно шось писати. А яка ж тоді молодь, якшо не в 30?!!!!!!!!!!
    Все шо до 30 - то підлітки!!!!
+ Ответить в теме