Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 14.
    2.0

Просвітницька робота щодо тварин - є чи нема?

Шановні активісти! Ви звісно молодці, активісти, комс... *закреслено* і просто красавци. Але, ваша діяльність скомпонована навколо боротьби з наслідками: підібрали, полікували, стерилізували, принагідно поплакали, і далі по тій самій схемі.
    Питання таке: чи ведете ви просвітницьку роботу, приміром у школах і дитсадках? Бо моральне уродство воно закладається, зрозуміло, що в дитинстві, і можливо кошак із скаліченою лапкою і акцентування на тому, що його викинула така сама сволота як оце ти, шановний школярику, є шоковою терапією і прищеплює якшо не відповідальність, то хоча б відчуття сорому.
    Я не сама розумна і не прийшла повчати, цікаво просто, чи є така форма роботи? І якшо є, то як ставляться до цього діти/вчителі, чи пускають до шкіл для бесід ну і всьо такоє. Адже відомо, що краще попередити, аніж лікувати. А психологічний стан суспільства (навіть без голівудських трилерів і ігрух) такий, що насилля є чи не єдиним виходом негативної енергії, якою по вінця переповнене все.
    Сподіваюся на діалог. По можливості - допоможу, якщо те треба. Але саме в аспекті просвітництва.

Частий гість

Re: Просвітницька робота щодо тварин - є чи нема?

да, конечно, работа с детьми это очень важная часть. в полтаве сейчас подготовлен к просмотру фильм, который планируют показать во всех пту. но пока у нас нет так много людей чтобы целенаправленно заняться работой с детьми. в харькове лига регулярно проводит уроки доброты для оазных возрастов. от детского садика до интернатов. также проводятся детские праздники , например крнкурс детских работ ко дню кошки или детский патруль к дню защиты животных
    http://zoohelp.org/index.php?option=...0-20&Itemid=12
    http://zoohelp.org/index.php?option=...d=17&Itemid=26
    http://zoohelp.org/index.php?option=...8-53&Itemid=48
    в полтаве пока такое не практиковали, но надеюсь что в скором времени у нас появиться возможность работать в этом направлении. присоединяйтесь к нам http://vkontakte.ru/club7959334
    2.0

Kato, прикольно. ага, про групу в курсі. дякую за інфу. а що заважає в нас провести конкурс? давайте проведемо. напишемо листа на адресу управління освіти, думаю, дадуть добро. або ще краще, хай твори пишуть, не тіки малюють. наприклад про жорстоке ставлення до тварин. можна попробувати на одній школі.
    Частий гість

тут не в разрешении дело. во первых нужно придумать программу,например со своей стороны я могу обеспечить 5-7 вокальных номеров , про кошек. нужно помещение, и конечно же нужны люди которые будут эти заниматся и руковолитель, так сказать тот, кто будет подгонять)))если вы можете нам помочь в этом, например составить план мероприятия, подобрать конкурсы, чтоб детям было интересно, с середины января можно будет дать клич но школам что готовиться выставка к дню кошек. например кошки глазами ребёнка, я бы очень хотела чтоб на 1 марта-всемирный день кошек, в полтаве тоже прошёл праздник.
    2.0

Kato, я подумаю, що можна зробити.
    новчок

Очень интересная тема. Я тоже считаю, что необходимо вести просветительскую деятельность,но для этого необходимо хорошо подготовиться
    Когда мы сможем собраться, обсудить этот вопрос?
    2.0

http://magnolia-tv.com/photo-news/20...ya-tvarin-foto
    виявляється "доброжелатєлі" у ваших побратимів також єсть
    новчок

nickeler, все праздники уже отгуляны) давайте планировать нашу встречу) например, на этих выходных
    2.0

angelika, зараз не при здравії. з понеділка буде шось більш зрозуміле. 22-23 - точно ні. а на наступні - можна, якшо всо буде гут. звяжемося особисто.
    новчок

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    angelika, зараз не при здравії. з понеділка буде шось більш зрозуміле. 22-23 - точно ні. а на наступні - можна, якшо всо буде гут. звяжемося особисто.
    ну, если что, то я могу и с понедельника, чтобы не дожидаться выходных
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя