Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 14 из 14.
    Пророк

Re: Просвітницька робота щодо тварин - є чи нема?

Дивилась недавно в новинах про школу Дніпропетровська. В ній поставили експеримент. Коротко його суть:
    4 клітки з крисами, перших годують чіпсами, других- сухариками, третіх їжею з добавками Е, четвертих - здоровою їжею. В результаті жителі трьох перших кліток дуже швидко здохли, а в четвертій - веселі і живі. Вчительку дуже хвалили за таку новацію - діти цієї школи перестали купувати чіпси і сухарики,- на їхнііх же очах із-за цих продуктів здихали пацюки.
    Сьогодні читаю "Комсомолку". Той самий факт подається уже з великим знаком "-".

http://www.urist.in.ua/showthread.php?p=455222

Як думаєте, варто робити такі експерименти, чи ні?

Зануда

Я бачив цей сюжет, але там йшлося про те, що тварини від шкідливої їжі стали мляві та сумні. А тут, виявляється, ще й здохли.
    На мою думку цей експеримент абсолютно антинауковий, нічого толком не доводить. Я міг би і без чіпсів та сухариків пацюка заморити, коли він у клітці. З використанням виключно корисних продуктів.
    Взагалі, експерименти з тваринами доречні лише тоді, коли іншого способу не існує.
    Пророк

А я за такі експерименти.
    Майже кожен продукт тестується на тваринах. Косметика, їжа. Криси спеціально вирощуються для експериментів. Ними годують більших тварин в зоопарках. В медакадемії є віварій, студенти вчаться спочатку на тваринах, а потім на людях.
    Я думаю, якщо хоч одна дитина відмовиться від чіпсів-сухариків, то це варте життя трьох крисаків.
    Зануда

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А я за такі експерименти.
    Тоді треба не годувати їх самими чіпсами і сухариками, а додавати їх до раціону, як це роблять люди.
    Тоді ще враховувати вагу пацюка та інші фізіологічні параметри. Вести облік, скільки і чого отримала тварина, у тому числі і рідини.
    Просто сам експеримент і його результати досить сумнівні. Діагноз пацюкам хтось ставив, коли вони здохли? Хто?
    А коли діти відмовляються від чіпсів на користь здорової їжі - це, звичайно, добре.
    Тобто мета гарна, але методи....дивні, як на мене.

p.s. Є в мене, наприклад, таке припущення, що тварини елементарно загинули від зневоднення. Бо чіпси та сухарики всякі містять забагато солі. Давали б їм воду у достатній кількості - жили б і досі.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2