Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей107Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 21
Показано с 41 по 50 из 203.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Компьютерные магазины в Полтаве

Офтоп:
    Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Недавно заказывал аккум из Киева - 7гр.
    менші габарити і цінність. враховується не лише вага та розміри коробки, а й цінність товару (якщо її декларувати).

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Ну мы тут как-бы о простых смертных говорим...
    скажу одну специфіку спецвуз - якщо розраховуєшся налом - ціна буде меншою за прайсову.

модератор

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    менші габарити і цінність. враховується не лише вага та розміри коробки, а й цінність товару (якщо її декларувати).
    угу, не подумал об этом :)

скажу одну специфіку спецвуз - якщо розраховуєшся налом - ціна буде меншою за прайсову.
    То есть в магазине ценники висят меньше чем в прайсе? Или как это понимать? Я ещё когда в Харькове жил Спецвуз был одним из самых дорогих магахинов...
    Пророк

Ви ж вказали ціну за нал. По безналу ж це вийде 2024,77грн. + щонайменше 20 грн. доставка Автолюксом + не менше 10 грн. банківські витрати.
    Насколько я понял там оплата по доставке и налом)Я не думаю что за коробочку с процом или материнскую плату там выйдет большая сумма,так как не раз пользовался услугами автолюкса.Ну так вы мне посоветуете где у нас в городе я мог бы достать интересующую деталь по приемлемой цене?

Офтоп:
    Не верно,просто вы так уверенно доказываете,если бы я не оббегал весь город и не прочел прайс листы практически всех более менее крупных фирм,то не полез бы в дискуссию с вами КС тут совсем не причем!
    модератор

То есть в магазине ценники висят меньше чем в прайсе? Или как это понимать? Я ещё когда в Харькове жил Спецвуз был одним из самых дорогих магахинов
    при оплате налом на сумму покупки применяют скидочку... получается дешевле процентов на 10
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    Насколько я понял там оплата по доставке и налом
    Доставка в інші міста, окрім Києва іде через служби доставки (тавтологія вийшла )) ). А перед тим, як ви отримаєте товар у тому ж Автолюксі, Нічному експресі тощо, вам прийде квитанція, яку потрібно сплатити (це і є безнал), і лише після підтвердження отримання грошей, вам надішлють товар.

Ответ Сообщение от Евгений Посмотреть сообщение
    при оплате налом на сумму покупки применяют скидочку... получается дешевле процентов на 10
    саме це я й мав на увазі
    Пророк

Доставка в інші міста, окрім Києва іде через служби доставки (тавтологія вийшла )) ). А перед тим, як ви отримаєте товар у тому ж Автолюксі, Нічному експресі тощо, вам прийде квитанція, яку потрібно сплатити (це і є безнал), і лише після підтвердження отримання грошей, вам надішлють товар.

саме це я й мав на увазі
    Прочтите тут http://hard.rozetka.com.ua/ru/delivery/index.html

Может я чего то не так понял из того что там написано.....
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Я сам давно в Розетку не звертавсь, але кажуть що на Кагамлика 74 немає її й близько.
    Пророк

Я сам давно в Розетку не звертавсь, але кажуть що на Кагамлика 74 немає її й близько.

Мда..Нужно проверить,спасибо за информацию.

Мужики так где еще в Полтаве нормальные цены?Я к Новому году железо планирую обновить,а цены на точках где раньше брал,не сильно радуют.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

але кажуть що на Кагамлика 74 немає її й близько
    Вирішив спобувати. І так, розвідка боєм вдалася. Вчора замовив флешку в Розетці, сьогодні вже й забрав.
    Далі детальніше.
    1. Робимо як звичайно замовлення. Потім вам зателефонують для уточнення даних замовлення (що саме, П.І.Б., суму, дату доставки).
    2. У вказаний день забираємо товар і розраховуємося на місці (по готівковій ціні + 39,98 грн. за досавку)
    А як добратися - розказую. Будь-яким транспортом, який їде на Розсошенці. Вийти треба на зупинці "23 школа" акі "Меблевий магазин". Наступний орієнтир ГПУ "Полтавагазвидобування" що напроти напіврозваленого заводу "Знамено". Далі тримаємо напрямок по вул. Автобазівській. Йдемо аж до самого її кінця (коли побачимо на протилежній стороні забор ). Далі (не переходячи на інший бік вулиці) звертаємо ліворуч на вул. Кагамлика і йдемо до перших воріт (на них написано меблі "Крокі" ) і бачимо ось таке подвір'я

Саме там, де я позначив і знаходиться пункт видачі товару "Розетка" (окрім того там знаходиться служба доставки "Кур'єр" )
    модератор

+ 39,98 грн. за досавку
    Тут не опечатался? О_о
+ Ответить в теме
Страница 5 из 21